رفتن به مطلب

سوال درباره دریافت بروزسانی قالبهای اورجینال تم فارست

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من چند وقت پیش قالبی رو از یکی از مارکت‌های ایرانی به اسم اورجینال گرفتم ولی حالا متوجه شدم این قالب رو به افراد زیادی میفروشن و این به نوعی نقض کپی رایته، قصد دارم این قالب رو با لایسنس قانونی از تم فارست بخرم (به کمک payment 24 )

در تم فارست اکانت دارم و مسولین payment 24 گفتن با اکانت خودم خرید رو انجام میدن و اطلاعات و تم رو برام ارسال میکنن، حالا من سوالم اینه وقتی من قالب رو از تم فارست بگیرم آیا آپدیت‌های بعدیش به صورت رایگان در اختیارم قرار میگیره ( با توجه به ایرانی بودنمون )

پ.ن: در حال حاضر اکانت تم فارستم فعاله و تا حالا با آی پی ایرانی وارد اکانت نشدم .

پیشاپیش سپاسگزام بابت راهنماییتون

لینک به ارسال

سلام

بله

در قسمت دانلودها، تیک اطلاع رسانی از آپدیت‌ها رو بزنید، تا در صورت به روز شدن محصول مورد نظر براتون ایمیل بیاد

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

بله

در قسمت دانلودها، تیک اطلاع رسانی از آپدیت‌ها رو بزنید، تا در صورت به روز شدن محصول مورد نظر براتون ایمیل بیاد

سپاسگزارم از راهنماییتون، پوسته مورد نظرم رو خرید، حالا یه سوال دیگه هم برام پیش اومده:

آیا به ما ایرانی ها هم پشتیبانی میدن، چون در قسمت دانلود نوشته 6 ماه پشتیبانی، اگه متوجه بشن ما از ایران هستیم دسترسیمون رو به نسخه‌های بعدی قطع میکنن ؟

لینک به ارسال

بله، بفهمن ایرانی هستید می بندن! اما پشتیبانی قالب معمولا با نویسنده قالب هست نه با خود تم فارست! اگر از خود نویسنده پشتیبانی بخواهید فکر نکنم مشکلی براتون ایجاد کنن.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ه‍.ش. at 13:06، Farshad گفته است :

درود

دوستان من چند وقت پیش قالبی رو از یکی از مارکت‌های ایرانی به اسم اورجینال گرفتم ولی حالا متوجه شدم این قالب رو به افراد زیادی میفروشن و این به نوعی نقض کپی رایته، قصد دارم این قالب رو با لایسنس قانونی از تم فارست بخرم (به کمک payment 24 )

در تم فارست اکانت دارم و مسولین payment 24 گفتن با اکانت خودم خرید رو انجام میدن و اطلاعات و تم رو برام ارسال میکنن، حالا من سوالم اینه وقتی من قالب رو از تم فارست بگیرم آیا آپدیت‌های بعدیش به صورت رایگان در اختیارم قرار میگیره ( با توجه به ایرانی بودنمون )

پ.ن: در حال حاضر اکانت تم فارستم فعاله و تا حالا با آی پی ایرانی وارد اکانت نشدم .

پیشاپیش سپاسگزام بابت راهنماییتون

سوالی که برام پیش اومده اینکه مگه تم فارست قالب رو به یکنفر میفروشه؟؟

بنظرم تم فارست هم قالب هاشو به افراد زیادی میفروشه اما در ازای لایسنس و آپدیت

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، ahmad4u گفته است :

سوالی که برام پیش اومده اینکه مگه تم فارست قالب رو به یکنفر میفروشه؟؟

بنظرم تم فارست هم قالب هاشو به افراد زیادی میفروشه اما در ازای لایسنس و آپدیت

در تم فارست به ازای هر خرید معمولی یک لایسنس رگولار به خریدار تعلق میگیره و شخصی که قالب رو میخره تنها برای یک سایت استفاده میکنه ولی خیلی از مارکت های ایرانی یک بار قالب اصلی رو میخرن و اونو به افراد زیادی میفروشن (در حالی که با لایسنس رگولار شخص اجازه فروش و انتشار اون محصول رو نداره) کار اینجور مارکت ها نقض کپی رایته .

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...