رفتن به مطلب

نیازمند ایده ای خلاقانه برای تبلیغات وبسایت

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و خسته نباشی

خلاصه میگم که وقتتون گرفته نشه^_^

یه سایت موزیک داریم؛ بازدیدش بد نیست(رو به رشده)؛ الکساش مرتب داره کم میشه؛ گذاشتن پاپ آپ واقعا آزار دهندست و اعصاب خرد کن؛

یه ایده درست و حسابی می خوایم واسه تبلیغاتش

پیشاپیش از نظراتتون ممنون

لینک به ارسال

سلام

اگه بازدید خوبی دارید می تونید با شبکه تبلیغات کار کنید. anetwork.com

لینک به ارسال

صبر کنید دهن به دهن تبلیغ بشه و روی سئو اون وقت بگذارید . و کیفیت محتوا . 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

اگه بازدید خوبی دارید می تونید با شبکه تبلیغات کار کنید. anetwork.com

سلام

قبلا تو یه سایت دیگه با anetwork کار می کردیم؛ حداقل تو رنج بازدید 7-8 هزار کار کردن با همچین سیستمایی تلف کردن وقت و از بین بردن کیفیت سایته

چون فقط سرعت سایت رو کم می کنن و فقط هم زمانی به شما پول می دن که بازدیدکننده روی بنر کلیک کنه

تبلیغاتی که به قول خودشون رایگانه و پولی به شما نمی رسه هم بماند

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، حسن موحد گفته است :

صبر کنید دهن به دهن تبلیغ بشه و روی سئو اون وقت بگذارید . و کیفیت محتوا . 

سلام

بحثم تبلیغ کردن نیست گرفتن تبلیغه

لینک به ارسال

ظاهرا روش جدید و به خصوصی وجود نداره:rolleyes:

خوب از همون تبلیغاتی که الان رایجه به نظرتون کدومش واسه یه سایت موزیک مثه سایت ما مناسبه؟

در ضمن سایت مورد بحثم اینه: موزیک

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، GMan گفته است :

ظاهرا روش جدید و به خصوصی وجود نداره:rolleyes:

خوب از همون تبلیغاتی که الان رایجه به نظرتون کدومش واسه یه سایت موزیک مثه سایت ما مناسبه؟

در ضمن سایت مورد بحثم اینه: موزیک

سلام دوست عزیز

یکی از دوستام سایت موزیک داره برای کسب درآمد از این روش استفاده میکنه (البته شاید روش مناسبی نباشه):

میاد از خواننده‌های تازه‌کار که هنوز شناخته شده نیستن یه هزینه ای دریافت میکنه و آهنگشون رو در سایتش منتشر میکنه (چون هزینه کمتری نسبت به سایت‌های معروف میگیره هم به نفع خوانندس و هم ایشون از سایتش درآمد داره)

خودش میگه خواننده‌ها خودشون میان و ازش میخوان که موزیکشون رو منتشر کنه، رتبه الکساتون رو که نگاه کردم دیدم که خیلی نسبت به این سایت دوستم بهتره، در نتیجه شما هم شاید بتونید یه چنین کسب و کاری راه بندازین.

چون اینجوری هم شما کسب درآمد دارین و هم به خواننده‌های تازه‌کار کمک کردین (برای شروع نباید هزینه زیادی ازشون بخواین)

البته این یه پیشنهاده که شاید به ذهن خودتون هم رسیده باشه.

فقط خواهشی که ازتون دارم اینه که لطفا تبلیغ پاپ‌آپ داخل سایتتون نذارید :mellow:

لینک به ارسال
در در 1/20/2016 at 07:22، Farshad گفته است :

سلام دوست عزیز

یکی از دوستام سایت موزیک داره برای کسب درآمد از این روش استفاده میکنه (البته شاید روش مناسبی نباشه):

میاد از خواننده‌های تازه‌کار که هنوز شناخته شده نیستن یه هزینه ای دریافت میکنه و آهنگشون رو در سایتش منتشر میکنه (چون هزینه کمتری نسبت به سایت‌های معروف میگیره هم به نفع خوانندس و هم ایشون از سایتش درآمد داره)

خودش میگه خواننده‌ها خودشون میان و ازش میخوان که موزیکشون رو منتشر کنه، رتبه الکساتون رو که نگاه کردم دیدم که خیلی نسبت به این سایت دوستم بهتره، در نتیجه شما هم شاید بتونید یه چنین کسب و کاری راه بندازین.

چون اینجوری هم شما کسب درآمد دارین و هم به خواننده‌های تازه‌کار کمک کردین (برای شروع نباید هزینه زیادی ازشون بخواین)

البته این یه پیشنهاده که شاید به ذهن خودتون هم رسیده باشه.

فقط خواهشی که ازتون دارم اینه که لطفا تبلیغ پاپ‌آپ داخل سایتتون نذارید :mellow:

اول تشکر از نظرتون

دوم در مورد پاپ آپ؛ من خودم از پاپ آپ متنفرم برای همین هم داریم تلاش می کنیم که به راه حل پاپ آپ نرسیم:D هرچند که با یه دو دو تا چارتا اگه سایت طرف حسابتون سرتون کلاه نذاره(یعنی همه پاپ آپاتون رو درست حساب کنه) درآمدش هم خیلی خوبه هم بی دردسر

و در مورد پخش آهنگ هم روش خوبیه تنها مشکل اینه که اخیرا سایت موزیک خیلی زیاد شده و جالبتر اینکه خیلیاشون آهنگایی میذارن که هزار دفعه باید فیلتر بشن؛ ولی خوب ظاهرا زمونه عوض شده;)

بازم ممنون

لینک به ارسال

چندتا روش داری : اول اینکه خب بنر تبلیغاتی بگیری دوم اینکه تبلیغات پست ثابت در سایت قرار بدی سوم اینکه بخش ارسال آهنگ برای خواننده هایی که میخوان معروف بشن قرار بدید و ازشون یه مبلغی بگیری و در آخر هم میتونی از سیستم نمایش دهنده سیستم های تبلیغاتی می تونید استفاده کنید که به ازای هر کلیک مبلغی دریافت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...