رفتن به مطلب

در خصوص تصاویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

منظور از تصویر شاخص همون تصاویر بندانگشتی هست؟

Untitled.jpg.956e9b6e903940832c49d4c8c1b

زمانی که من از تصویر شاخص استفاده می کنم به صورت بالا در میاد,طبیعیه؟

پوسته ایی که من استفاده می کنم Twenty Fifteen

من میخوام تو صفحه ی اصلی فقط تصویر شاخص نشون داده بشه در اندازه ایی که خودم تعیین می کنم و زمانی که روی عنوان پست کلیک میشه یا رو تصویر شاخص وارد پست بشه و اندازه ی اصلی تصویر نمایش داده بشه

چه کاری باید انجام بدم راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

سلام بله تصویر شاخص همون بند انگشتیه شما میتونید به تصویر شاخص عرض و ارتفاع مشخص هم بدید آدرس سایت رو بزارید تا راهنمایی کنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

http://persianlibra.ir

من میخوام در واقع عکسو که آپلود کردم و داخل پست قرار دادم زمان انتشار بصورت بند انگشتی تو صفحه ی اصلی نمایش داده بشه و یک عکس بالای عنوان و یک عکس داخل پست نشه

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
حذف user , pass
لینک به ارسال

دوست عزیز شما اول سایت رو بیار بالا قالبش رو انتخاب کن بعد بگو الان که سایت بالا نیومده!!

حالت تعمیر روشن

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر

یک سوال : زمانی که ما یک عکسو آپلود می کنیم علاوه بر عکس اصلی داخل پوشه آپلود دوتا عکس دیگه هم تولید میشه که بیشتر با عنوان بند انگشتی سازگار هست.می خوام بدونم فراخوانی سایزهای دیگه عکس در زمان قرار دادن تصویر شاخص به چه صورت هست؟

چه کاریه عکس در اندازه اصلی رو با css تغییر اندازه بدم و به عنوان بند انگشتی استفاده کنم.من میخوام از تصویر شاخص تو صفحه اصلی استفاده بشه تا سرعت لود افزایش پیدا کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...