رفتن به مطلب

فرمت صفحه اول در صفحات دیگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم فرمت صفحه اول خودم رو در صفحات دیگر هم داشته باشم اما قالبی که دارم فقط برای صفحه اول اجازه میده چیدمان باکس های نوشته را داشته باشم. 

به هر حال الان می خوام با قالب صحیفه کار کنم. 

آیا می تونم بخش بندی هایی که برای صفحه اصلی وجود دارد را در صفحات دیگر هم به دلخواه داشته باشم. 

کلا ایده من این هست که هر استان یک صفحه داشته باشند مثل صفحه اول با اسلایدر و ....

ممنون میشم جواب بدید.

با تشکر 

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، vahid313 گفته است :

با سلام

می خواستم فرمت صفحه اول خودم رو در صفحات دیگر هم داشته باشم اما قالبی که دارم فقط برای صفحه اول اجازه میده چیدمان باکس های نوشته را داشته باشم. 

به هر حال الان می خوام با قالب صحیفه کار کنم. 

آیا می تونم بخش بندی هایی که برای صفحه اصلی وجود دارد را در صفحات دیگر هم به دلخواه داشته باشم. 

کلا ایده من این هست که هر استان یک صفحه داشته باشند مثل صفحه اول با اسلایدر و ....

ممنون میشم جواب بدید.

با تشکر 

گفتگو در مورد قالب های تجاری ممنوع میباشد

موفق باشید

لینک به ارسال

قربونت برم. الان کجاش صحبت از قالب تجاری بود؟!!

من سوال کلی در خصوص اینکه چکونه فرمت صفحه اولم رو در صفحات دیگه داشته باشم پرسیدم. و اینکه در تنظیمات قالب تنها اون چیدمان خاص برای صفحه اول اعمال میشه. 

قالب صحیفه هم که تا جایی که من می دونم رایگان هست.

به هر حال اگر بخاطر آوردن اسم اون هست، نادیده بگیرید. موضوع من چیزی دیگری است.

با تشکر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، vahid313 گفته است :

قربونت برم. الان کجاش صحبت از قالب تجاری بود؟!!

من سوال کلی در خصوص اینکه چکونه فرمت صفحه اولم رو در صفحات دیگه داشته باشم پرسیدم. و اینکه در تنظیمات قالب تنها اون چیدمان خاص برای صفحه اول اعمال میشه. 

قالب صحیفه هم که تا جایی که من می دونم رایگان هست.

به هر حال اگر بخاطر آوردن اسم اون هست، نادیده بگیرید. موضوع من چیزی دیگری است.

با تشکر

دوست عزیز قالبی که شما نام آن را برده اید و به احتمال زیاد از آن استفاده میکنید تجاری است . دلیل عدم پاسخگویی به سوالات در زمینه محصولات تجاری هم این هست که قالب شما طراح داره و طراح شما وظیفه پشتیبانی شما را داره و مسئوله که به مشکلات و سوالات شما رسیدگی کنه .

اگر از قالب دیگری استفاده میکنید کافیست آدرس سایت خود را قرار دهید تا قالب و نوع کدنویسی آن بررسی بشه و راهنمائی های لازم جهت پاسخ درست به درخواست شما صورت بگیره

موفق باشید :)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

برادر عزیزم چی کار باید بکنم که شما باور بشه مشکل من قالب نیست. عرض کردم اگر بخاطر نام بردن اون قالب هست اصلا اون رو فراموش کنید.

الان من ده تا سایت وردپرس دارم با قالب های مختلف. هر کدام در تنظیمات قالب یک سری چیدمان دارن که می تونیم مطالب رو قرار بدیم. آیا من می تونم این امکان رو که در تمامی قالب ها هست رو در صفحات دیگرم داشته باشم؟

من می خوام 10 تا صفحه مثل صفحه اولم داشته باشم و فقط نوشته های گروه های مختلف رو در صفحات مربوط به خودش نشان بدم. آیا این کار امکان پذیر هست؟

اگر باز هم می خواهید بگید سوالتون در مورد قالب تجاریه! واقعا دیگه فکر می کنم یا من بلد نیستم فارسی بنویسم یا شما فارسی نمی تونید بخونید.

ممنون

ویرایش شده توسط vahid313
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...