رفتن به مطلب

افزونه به او بگویید !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان این سایت ( عاشقانه ها ) رو ببینین  

توی ستون کناری یه جا هست زده "به او بگویید"

این افزونه هست یا کدنویسی شده؟!

میخوام توی سایتم ( ناکامان ) به کار ببرم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام

شبیه کادر چت هست. (زمان های خیلی قدیم در مدیریت محتواهای E107 و نیوک خیلی پرطرفدار بود.) احتمالاً از افزونه استفاده کرده است.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، a2h گفته است :

احتمالا اختصاصی می باشد

در 23 ساعت قبل، reportday.ir گفته است :

سلام

شبیه کادر چت هست. (زمان های خیلی قدیم در مدیریت محتواهای E107 و نیوک خیلی پرطرفدار بود.) احتمالاً از افزونه استفاده کرده است.

میخوام بدونم کدوم افزونست؟

لینک به ارسال

با سلام

طبق مستنداتش اسم پلاگین tell-him هستش

این افزونه رو بررسی کنید ...

https://wordpress.org/plugins/ofeatures-customer-service/

لینک به ارسال

درود ، 

یک پیشنهاد : به نظر من یک پست ایجاد کنید مثلا به او بگویید ، یک لینک به این مطلب بدهید تا کاربران نظرات خود را در آنجا وارد نمایند و بعد دیدگاه های همان مطلب را با استفاده از ID اختصاصی مطلب در سایدبار فرواخوانی کنید.

البته از روش های دیگری هم می توانید استفاده کنید مثلا یک فرم بسازید با گراویتی یا فرم سازهای دیگر ، چند فیلد برای این فرم ایجاد کنید و بعد نتایج فرم را فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

یک پیشنهاد : به نظر من یک پست ایجاد کنید مثلا به او بگویید ، یک لینک به این مطلب بدهید تا کاربران نظرات خود را در آنجا وارد نمایند و بعد دیدگاه های همان مطلب را با استفاده از ID اختصاصی مطلب در سایدبار فرواخوانی کنید.

البته از روش های دیگری هم می توانید استفاده کنید مثلا یک فرم بسازید با گراویتی یا فرم سازهای دیگر ، چند فیلد برای این فرم ایجاد کنید و بعد نتایج فرم را فراخوانی کنید.

سلام دوست عزیز

مرسی . پیشنهادتون به کار اومد 

لینک به ارسال
در در 1/20/2016 at 00:25، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

من مطلب مورد نظرم رو ساختم حالا چطور باید توی ساید بار فراخوانیش کنم

بدون افزونه همه میشه؟ من سرچ کردم افزونه خاص و بی عییب و نقص در این زمینه وجود نداره !

کسی هست بتونه کد نویسی کنه برای من که توی ساید بار قرار بدم یا یه افزونه جدید مد نظر داشته باشه

؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

درود ، 

به وسیله این افزونه رایگان وردپرس ، می توانید دیدگاه های یک مطلب را به صورت ابزارک در سایدبار فراخوانی کنید. همین!

لینک به ارسال
در در 1/20/2016 at 00:25، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

سلام

decent comment اولین افزونه ای بوده که آزمایش کردم ولی این افزونه مشکلاتی داره

نظرات بصورت به هم ریخته درج میشن من میخوام جدیدترین نظر اولین نظر باشه

بعد ظاهر درستی هم نداره این افزونه و کادر درج نظر بصورت Ajax هم نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...