رفتن به مطلب

کمک برای تمام صفحه کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام .

قصد دارم سایتم به صورت تمام صفحه در موبایل بالا بیاد . قالبش ریسپانسیور بود . فایل responsiv.css رو حذف کردم . ولی حالا به صورت زوم شده هست و امکان zoom out هم نیست . میخوام به صورت کامل بالا بیاد و بشه زوم بزرگ و کوچیک کرد .

لطفا کمکم کنید .

لینک به ارسال

سلام و درود من متوجه منظور شما نشدم خب شما وقتی فایل responsive.cssرا حذف کردید چگونه میخواید قالب سایت شما ریسپانسیو باشه.

لینک به ارسال

با سلام نباید فایل responsive.css رو پاک میکردید اگه میخواید تمام صفحه باشه میتونید تگ body یا تگی که تمام کد ها داخلش قرار داره رو با عرض 100% قرار بدید البته امکانش هست مجبور بشید بعضی جاهارو همینطور عرضش رو 100% کنید که باید با Css آشنا باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز کمی نا مفهوم درخواستتون رو گفتید ،

اگه درست متوجه شده باشم ، فکر کنم این دوستمون میخوان کلا سایت ریسپانسیو نباشه ( چون گفتن میخوان در موبایل مثل تصویر دوم باشه )

داخل هدرتون باید چنین کدی باشه :

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

حذفش کنید تا امکان زوم روی صفحه باشه .

البته توصیه من اینه که بهتره بذارید قالب ریسپانسیو باشه .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود من متوجه منظور شما نشدم خب شما وقتی فایل responsive.cssرا حذف کردید چگونه میخواید قالب سایت شما ریسپانسیو باشه.

میخوام ریسپانسیو نباشه . یعنی مثل تصویر در بیاد .

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

با سلام نباید فایل responsive.css رو پاک میکردید اگه میخواید تمام صفحه باشه میتونید تگ body یا تگی که تمام کد ها داخلش قرار داره رو با عرض 100% قرار بدید البته امکانش هست مجبور بشید بعضی جاهارو همینطور عرضش رو 100% کنید که باید با Css آشنا باشید

این کارو کردم ولی باز سایت به صورت کامل بالا نیومد

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Farshad گفته است :

دوست عزیز کمی نا مفهوم درخواستتون رو گفتید ،

اگه درست متوجه شده باشم ، فکر کنم این دوستمون میخوان کلا سایت ریسپانسیو نباشه ( چون گفتن میخوان در موبایل مثل تصویر دوم باشه )

داخل هدرتون باید چنین کدی باشه :

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

حذفش کنید تا امکان زوم روی صفحه باشه .

البته توصیه من اینه که بهتره بذارید قالب ریسپانسیو باشه .

میخوام عین تصویر دوم بالا بیاد .

سایت به صورت کد شده هست و قسمت هدر مثه زیر شروع میشه و امکان تغییرش نیست!

<?php $OOO000000=urldecode('%66%67%36%73%62%65%68%70%72%61%34%63%6f%5f%74%6e%64');$OOO0000O0=$OOO000000{4}.$OOO000000{9}.$OOO000000{3}.$OOO000000{5};$OOO0000O0.=$OOO000000{2}.$OOO000000{10}.$OOO000000{13}.$OOO000000{16};$OOO0000O0.=$OOO0000O0{3}.$OOO000000{11}.$OOO000000{12}.$OOO0000O0{7}.$OOO000000{5};?>

لینک به ارسال

شما باید با css آشنایی داشته باشید نمیشه که ندونسته یه فایل رو کلا پاک کنید آدرس آنلاین قرار بدید تا کمک بهتر بشه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

شما باید با css آشنایی داشته باشید نمیشه که ندونسته یه فایل رو کلا پاک کنید آدرس آنلاین قرار بدید تا کمک بهتر بشه

تاثیری نداشت متاسفانه .

لینک به ارسال

من نمیدونم چرا انقدر اصرار دارید تمام صفحه باشه الان اکثر سایت های خبری تمام صفحه نیستند و اینکه قالب شما خیلی خوبه و رسپانسیو هم هستش به نظرم دستش نزنید در غیر اینصورت باید کل استایل ها تغییر کنه

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

من نمیدونم چرا انقدر اصرار دارید تمام صفحه باشه الان اکثر سایت های خبری تمام صفحه نیستند و اینکه قالب شما خیلی خوبه و رسپانسیو هم هستش به نظرم دستش نزنید در غیر اینصورت باید کل استایل ها تغییر کنه

متشکرم .  ببخشید شمارم تو زحمت انداختم .

ببینید مثلا سایتهای انتخاب یا تابناک یا فرارو یا ... یک نسخه موبایل دارند بعد اون پایین با کلیک روی نسخه اصلی سایت ، به صورت تمام صفحه سایت بالا میاد . نسخه موبایل رو میشه با ی افزونه درست کرد ولی تمام صفحه شدن رو مثه اینکه نمیشه . 

بازم متشکرم از شما

لینک به ارسال

دوست عزیز قالب شما فکر میکنم کد شده باشه اگر اینطوری باشه نمیتونید تغییرات زیادی توش ایجاد کنید چون فقط تغییرات در فایل css مهم نیست

ضمناً سایت هایی که شما نام بردید قالب اصلیشون ورژن موبایل نداره . اینها با استفاده از یک صفحه جدا که مانند لینکدونی عمل میکنه آخرین عناوین خبریشون را نمایش میدن فقط .

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، M.Hajloo گفته است :

دوست عزیز قالب شما فکر میکنم کد شده باشه اگر اینطوری باشه نمیتونید تغییرات زیادی توش ایجاد کنید چون فقط تغییرات در فایل css مهم نیست

ضمناً سایت هایی که شما نام بردید قالب اصلیشون ورژن موبایل نداره . اینها با استفاده از یک صفحه جدا که مانند لینکدونی عمل میکنه آخرین عناوین خبریشون را نمایش میدن فقط .

ممنون و متشکرم از شما  . با توجه به اینکه قالب کد شده هست باید بی خیال قضیه تمام صفحه و این مسائل بشم دیگه ؟؟

لینک به ارسال

سایت مشابه تابناک من طراحی کردم

http://www.nazthemes.com/wp-news-theme/

این هم یه سایت خبری دیگه

http://www.nazthemes.com/wp-news2/

البته اینا هم رسپانسیو هستش و در تمام دستگاه ها استفاده میشه ضمن اینکه افزونه هایی برای نمایش نسخه موبایل سایت وردپرس موجود هستش میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...