رفتن به مطلب

راه اندازی سایت برای فروش کالا همکاری در فروش

پست های پیشنهاد شده

دوستان من می خواستم یک سایت راه اندازی کنم برای فروش کالاهای سایت های همکاری در فروش.

سایت رو می خواستم با وردپرس راه اندازی کنم. می خواستم سایت این ویژگی رو داشته باشه که برای هر دسته از کالاها مثلا:

1- ادکلن
2- ساعت
3- کفش

یک وبلاگ داشته باشم به این صورت (اگر فرش کنیم نام دامنه سایت اینه: site.ir)

www.odkolon.site.ir
www.saat.site.ir
www.kafsh.site.ir

که توی هر کدوم از اینها درست مانند یک وبلاگ بالا نام وبلاگ رو داشته باشم و در زیرش هم پست ها گذاشته بشه و ...

توی صفحه اصلی هم بلوک هایی وجود داشته باشه که به این وبلاگ ها ارجا بده

-----
1- لطفا روش کار رو بگین (می دونم در وردپرس می شه با ایجاد برگه جدید این کارو کرد ولی آیا برگه ها رو می شه به شکل وبلاگ در آورد که پست های جداگانه توش گذاشت؟ درست مانند یک وبلاگ)

2- آیا این روش سئو هست و ارزش اون برگه ها یا وبلاگ ها یا ساب دامنه ها از نظر سئو و موتورهای جستجو برابر با خود سایت اصلی هست (به شرط نوشتن مطالب بدون کپی و ...)

3- لطفا اگر به جز این راه حل یک راه حل دیگه دارید به بنده بگین. (مثلا راه اندازی سایت با توماتوشاپ یا دیگر فروشگاه ساز ها و قرار دادن کالاها اونجا و به جای خرید آنلاین شخصی گذاشتن لینک سیستم های همکاری در فروش)

----

نمی دونم با ووکامرس بشه این کارو کرد یا نه. چون توی ووکامرس دو دکمه وجود داره که یکی برای توضیحات کالا هست و یکی هم خرید آنلاین که به درگاه بانکی راهبری می شه. حالا می شه در ووکامرس این دکمه ی خرید رو به جای درگاه بانکی یک لینک به فلان سایت همکاری در فروش داد؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود ، 

با استفاده از وردپرس شبکه می شود چنین کاری کرد ، ولی روش منطقی ووکامرس استفاده از چنین پوسته ای است.

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...