رفتن به مطلب

ارور در گوگل وبمستر

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من مدتی هست یک سایت با عنوان بازگویی کتاب‌ها راه اندازی کردم. معمولا بازگویی ها کوتاه هست ولی من کوشش کردم همگی اصول رو رعایت کنم.

1- نقشه سایت رو با افزونه ی Yoast SEO ایجاد کردم و به گوگل وبمستر معرفی کردم. ولی با این اروری که می بینید روبرو شدم. این مشکل از چیست؟

2- همچنین در بخش نقشه گوگلی سایت یک ارور ایجاد شده که نمی دونم مشکلش چیه؟ (لطفا عکس های پیوست شده رو ببیند*)

----

همچنین اگر می شه بگین چطور می تونم نقشه ی گوگلی سایت رو که با این افزونهYoast SEO ایجاد شده پس از به روز رسانی سایت و گذاشتن پست تازه به روز کنیم؟

Cdapture.JPG

Capture.JPG

لینک به ارسال

ارور مربوط به سایت مپ ونشون میده که لینکی که تو سایت مپ معرفی شده حذف شده یا احتمالا هنگام مراجعه  ربات گوگل در دسترس نبوده 

با کلیک بر روی لینک مشکل دار خودتون چیک کنید اگه موجود بود بعد یه مدت خودش حذف میشه

در مورد strucured data هم  نام نویسنده  درج نشده ولی نمیدونم چرا برا بخش tag از strucured data استفاده کردید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohammad.af313 گفته است :

قبلا از افزونه سایت مپ استفاده می کردید؟

روی این تارنما (سایت) خیر. تنها این افزونه ها رو نصب کردم:

فروشگاه چیستا الکترونیک شیراز.jpg

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

ارور مربوط به سایت مپ ونشون میده که لینکی که تو سایت مپ معرفی شده حذف شده یا احتمالا هنگام مراجعه  ربات گوگل در دسترس نبوده 

با کلیک بر روی لینک مشکل دار خودتون چیک کنید اگه موجود بود بعد یه مدت خودش حذف میشه

در مورد strucured data هم  نام نویسنده  درج نشده ولی نمیدونم چرا برا بخش tag از strucured data استفاده کردید.

درباره ی strucured data من کار ویزه ای نکردم. مطلب رو توی وردپرس نوشتن و برچسب ها رو هم متناسب با مطلب درج کردم. نمی دونم دقیقا مشکل از چی هست. می تونه مربوط به همون مشکل اول باشه که در دسترس نبوده؟

لینک به ارسال

دوستان گرامی من دو پرسش دیگه هم داشتم. لطفا اگر می شه در این زمینه هم راهنمایی کنید

1- من به توصیه ی خود گوگل وبمستر هم با www و هم بی www تارنما (سایت) ها رو افزودم. و در بخشی که می گه ترجیح می دین کدوم استفاده بشه این گزینه سوم رو انتخاب برگزیدم:

Don't set a preferred domain
Display URLs as www.bazguei.ir
Display URLs as bazguei.ir (این گزینه رو برگزیدم)

فرداش پیامی برای من اومده به این صورت. نمی دونم این پیام چیه و باید چکار کرد11.JPG.b0f631ae0c9ad748292b0f4fb2ccf6a5.

2سایت مپ ارور گرفته می شه و من از متن ارور چیزی متوجه نمی شم که چه اشکالی وجود داره:

- پرسش دو56935babc8dda_.jpg.b8c2b062e54c997af8e83م درباره ی یکی دیگه از تارنما (سایت) ها هست که مدتی هست به

لینک به ارسال

سوال اول:

برای اینکه  تنظیم کنید دامنه با www یا بدون اون  باشه

باید تو وبسمتر گوگل  هر دو رو ثبت بکنید. وقتی هر دو ثبت شدو گوگل فهمید اونوقت می تونید از قسمت preferred domain اقدام  کنید.

سوال دوم:

rezamohseni.ir هم روبوت تکست رو چک کردم مشکلی نداشته

احتمالا سایتتون  قطعی زیاد داره سند http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/f5bf274a-3ab8-e511-80c4-0003ff730224

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید دوستان صحبت بنده هم سر همینه. وقتی گزینه ی بدون www رو انتخاب می کنم (فرداش)  این پیام داده می شه. این پیام مشکلی رو اعلام می کنه یا چیز خاصی نیست؟

5693deae062f8_.jpg.1c4ee79d9ade996759931

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

سلام

سایت من چرا اینطوریه ؟ 

در 8 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

سوال اول:

برای اینکه  تنظیم کنید دامنه با www یا بدون اون  باشه

باید تو وبسمتر گوگل  هر دو رو ثبت بکنید. وقتی هر دو ثبت شدو گوگل فهمید اونوقت می تونید از قسمت preferred domain اقدام  کنید.

سوال دوم:

rezamohseni.ir هم روبوت تکست رو چک کردم مشکلی نداشته

احتمالا سایتتون  قطعی زیاد داره سند http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/f5bf274a-3ab8-e511-80c4-0003ff730224

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/7491b457-85b8-e511-80c4-0003ff730224

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، shiva12 گفته است :

سلام

سایت من چرا اینطوریه ؟ 

متوجه منظورتون نشدم

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

متوجه منظورتون نشدم

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/7491b457-85b8-e511-80c4-0003ff730224

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، shiva12 گفته است :

بهتره با هاستینگتون تماس بگیرید  رفتار و پایداری سرور تون یکم مشکوکه

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/9025f06f-99b8-e511-80c4-0003ff733473

لینک رو هم بهشون نشون بدین.

لینک به ارسال

ببینید بنده همون طور که گفتید هم با www و هم بی www رو به وبمستر اضافه کردم. بعد گزینه ی سوم یعنی بدون www رو انتخاب می کنم. زمانی که این گزینه رو انتخاب می کنم (اولویت) این پیام برام میاد. میخواستم بدونم این پیام چیه و مشکل خاصی نداره؟پ

پ

5693deae062f8_.jpg.1c4ee79d9ade996759931

لینک به ارسال

دوست عزیز این فقط یک اطلاع از تغییر دامین ترجیحی شماست . نگران نباشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...