رفتن به مطلب

نحوه تغییر آدرس لود کردن فایلهای css و js و...

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر

من میخوام که تمامی فایل های Css & Js & Jpg & Png & Gif ام از یک سرور دیگم لود بشه (برای کاهش مصرف پهنای باند و...)

حالا چیکار کنم برای اینکار؟ +500عدد پست در سایتم هستش و برخی فایلهای Css & Js هم برای افزونه های های نصب شده و برخی هم از پوشه wp-includes خود وردپرس لود میشن !

چه راهی پیشنهاد میدید برای اینکه همه‎ی فایل های Css & Js & Jpg & Png & Gif ام بدون مشکل انتقال داده بشن ؟!

ممنون

ویرایش شده توسط Ali-Ahmari
لینک به ارسال

اگه منظورتون فایل های قالب هست که میتونید کم حجم کنید عکس هارو و فایل های css, js رو فشرده کنید(js & css comprosor). و قالب حجم زیادی نداره که به ادرس دیگه ای منتقل بشه. اگه هم حجم بالایی داره باید بهینه و سئو کنید با انتقال اون هیچی درست نمیشه. و اگه منظورتون فایل های آپلودی در وردپرس هست میتونید یه ساب دامین ایجاد کنید و اونو به یه هاست دانلود وصل کنید. به یه آدرس جدید منتقال نکنید از نظر سئو خوب نیست بهترین راه انتقال به ساب دامینه که میتونید از آموزش زیر استفاده کنید:
hamyarwp.com/آپلود-رسانه-وردپرس-بر-روی-ftp-سرور-دیگر/

ویرایش شده توسط sarzaminRAP
لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید . هم سایتتون کند تر باز میشه هم اینکه کوچکترین اخلال در لود اونها از دامین دیگه باعث میشه سایتتون خیلی نامرتب دیده بشه و کاربران رو فراری بده 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید . هم سایتتون کند تر باز میشه هم اینکه کوچکترین اخلال در لود اونها از دامین دیگه باعث میشه سایتتون خیلی نامرتب دیده بشه و کاربران رو فراری بده 

ممنون

اینکار رو برای این میخوام انجام بدم تا اون دومین رو به کلودفلیر متصل کنم!

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

از jsdelivr استفاده کن خود سایت اصلیت هم بزار روکلودفلیر 

برای استفاده از از jsdelivr از این افزونه استفاده کن:

Untitled.png

بعدش یه API بگیر 

فایل های js و css سرچ میکنه اگه معادلش باشه توی این CDN جا به جا میکنه اینجوری هم سرعت بهتری داری هم مصرف پهنای باندت میاد پایین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...