رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام . خسته نباشيد . من نسخه جديد قالب انفولد را از طريق هاست بارگزاري كردم . ولي وقتي از طريق پيشخوان وارد وردپس ميشم و در بخش پوسته ها . پوسته ورژن جديد رو انتخاب ميكنم تعغيرات طراحي من حذف ميشه . آيا بايد كار خاصي بكنم ؟ ممنون

لینک به ارسال

خب مسلما وقتی یک پوسته آپدیت میشه و شما اون رو فعال میکنید تغییراتی که قبلا دادید در این نسخه جدید موجود نیست . باید دوباره تغییراتی که در ورزن قبل دادید رو روی این ورزن هم پیاده کنید .

لینک به ارسال

بهش طراحی نمیگن . ویرایش قالب هست . شما قالب رو گرفتید و  یک سری تغییرات دادید . منتشر کننده پوسته که از تغییرات شما آگاه نیست . یک سری تغییراتی خودش ایجاد میکنه (روی فایل های قبلی) و نسخه جدید رو منتشر میکنه . حالا شما وقتی آپدیت میکنی تمامی فایل ها به نسخه جدید تبدیل می شن که انگار تمامی تغییرات شما حذف شدست.

حالا شما باید دوباره همه تغییراتی که قبلا داده بودید رو روی این ورزن پیاده کنید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، مهندس فا گفته است :

منظورم طراحي هاي روي قالب هست . تعغيراتي كه اعمال شده . مثل عكس هاي و پيوند هاي لينك شده . مثل ويرايش ابزارك ها و دسترسي ها و غيره و غيره . يعي چه از لحاظ ظاهري و چه محتوايي بايد مجددا تعغيرات ايجاد كنم . و هربار آپديت جديد مياد از نو ؟

لینک به ارسال

خیر فقط این مخصوص کدهای قالب هست .  بقیه موارد سر جاشون هستن .

به عنوان مثال ظاهر ابزارکتون ممکنه تغییر کنه (چون ممکنه در ورزن جدید قالب ه تغییری صورت گرفته باشه) ولی محتوای اون ابزارک تغییر نمیکنه

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، مهندس فا گفته است :

همين . مشكل با همين دارم كه تعغيرات پيوند ها  . عكس ها . و در كل چيدمان به هم ميخوره . مشكل از كجاست ؟

لینک به ارسال

عرض کردم خدمتتون ظاهر ممکنه تعییر کنه (ظاهر شامل چیدمان ، رنگ ها ، استایل ها و . . .) اما محتوای شما تغییر نمیکنه .

لینک به ارسال

نميشه كاري كرد دست نخورده بمونه؟ و نياز تعغيرات مجدد نباشه ؟ ميتونيد شما انجام بديد ؟

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

معمولا پوسته های حرفه ای رو میشه از تنظیمات و تغییراتشون فایل خروجی گرفت. فکر کنم در آنفولد در قسمت تنظیمات export داشته باشه. در اینصورت از تنظیماتتون خروجی بگیرید و بعد از آپدیت ایمپورت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...