رفتن به مطلب

خلاصه کردن کاراکتر پست محبوب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من از کد های زیر برای نمایش محبوب ترین نوشته کاربر خاص استفاده میکنم

<?php
function author_related_posts() {
    global $authordata, $post;
    $authors_posts = get_posts( array( 'author' => $authordata->ID, 'post__not_in' => array( $post->ID ), 'posts_per_page' => 5 ) );
    $output = '<ul>';
    foreach ( $authors_posts as $authors_post ) {
        $output .= '<li><a href="' . get_permalink( $authors_post->ID ) . '">' . apply_filters( 'the_title', $authors_post->post_title, $authors_post->ID ) . '</a></li>';
    }
    $output .= '</ul>';
    return $output;
}
?>

<?php echo author_related_posts(); ?>

خیلی خوب کار میکنه ولی الان میخوام در یک قسمت خاص وقتی خروجی محبوب ترین پست ها رو بهم میده محدودیت کاراکتر داشته باشه. نباید این محدودیت به قسمت های دیگه سایتم که محبوب ترین دارم تاثیر بزاره. متشکرم

لینک به ارسال

کد بالا توی سراسر اینترنت هست که پست های محبوب یک کاربر رو نشون میده. دارم ازش استفاده میکنم بدون مشکل.

الان یک جایی تو سایتم عنوان (title) ها رو بهم میده ولی متن خیلی درازه و از کادرم میزنه بیرون و نمیخوام فونتم کوچیک کنم. چطوری کد رو دستکاری کنم که عنوان رو به 20 کاراکتر از عنوان محدود کنم که از کادر نزنه بیرون.

مثلا برای عنوان پست ها پاسخ رو داریم و مشکلی نداریم. به مثال زیر توجه کردم و کدها رو شبیه سازی کردم ولی نشد

<?php echo mb_substr(the_title('', '', FALSE), 0, 100); ?>

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ashkan_72kiany گفته است :

کد بالا توی سراسر اینترنت هست که پست های محبوب یک کاربر رو نشون میده. دارم ازش استفاده میکنم بدون مشکل.

الان یک جایی تو سایتم عنوان (title) ها رو بهم میده ولی متن خیلی درازه و از کادرم میزنه بیرون و نمیخوام فونتم کوچیک کنم. چطوری کد رو دستکاری کنم که عنوان رو به 20 کاراکتر از عنوان محدود کنم که از کادر نزنه بیرون.

مثلا برای عنوان پست ها پاسخ رو داریم و مشکلی نداریم. به مثال زیر توجه کردم و کدها رو شبیه سازی کردم ولی نشد

چرا the_title ؟؟؟ بجاش باید author_related_posts رو قرار بدید

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

چرا the_title ؟؟؟ بجاش باید author_related_posts رو قرار بدید

ممنونم از پاسخ هاتون ولی من دارم خیلی ساده میگممممم. باز توضیح میدم.

برای محدود کردن کاراکترهای عنوان از کد زیر استفاده میشه

ما به کد بالا کار نداریم چون یک مثال بود. الان سوالم اینه دقیق:

کد زیر رو تو فانکشن دارم

<?php
    $authors_posts = get_posts( array( 'author' => $authordata->ID, 'post__not_in' => array( $post->ID ), 'posts_per_page' => 5 ) );
    $output = '<ul>';
        $output .= '<li><a href="' . get_permalink( $authors_post->ID ) . '">' . apply_filters( 'the_title', $authors_post->post_title, $authors_post->ID ) . '</a></li>';
    }
    $output .= '</ul>';
    return $output;
}
?>

برای استفادش در قالب از کد زیر استفاده میکنم

که به خوبی کار میکنه و عناون محبوب ترین نوشته ها رو اجرا میکنه ولی تعداد کاراکترهای ها زیاده و میخوام کمترش کنم از باکس نزنه بیرون. چکار کنم که کاراکتر رو خودم تعدادشو انتخاب کنم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ashkan_72kiany گفته است :

ممنونم از پاسخ هاتون ولی من دارم خیلی ساده میگممممم. باز توضیح میدم.

برای محدود کردن کاراکترهای عنوان از کد زیر استفاده میشه

ما به کد بالا کار نداریم چون یک مثال بود. الان سوالم اینه دقیق:

کد زیر رو تو فانکشن دارم

<?php
    $output = '<ul>';
    }
    $output .= '</ul>';
    return $output;
}
?>

برای استفادش در قالب از کد زیر استفاده میکنم

که به خوبی کار میکنه و عناون محبوب ترین نوشته ها رو اجرا میکنه ولی تعداد کاراکترهای ها زیاده و میخوام کمترش کنم از باکس نزنه بیرون. چکار کنم که کاراکتر رو خودم تعدادشو انتخاب کنم؟

باسلام

من خدمتتون عرض کردم ، با کد زیر فراخوانی کنید ببینید جواب میده 

<?php echo mb_substr(author_related_posts('', '', FALSE), 0, 100); ?>

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

مشکلم حل نشد. در پست اول هم گفتم شبیه سازی کار کردم ولی درست نشد. باید بخش فانکشنش به نظرم باید تغییر بدیم تا کارکاکترهای عنوان رو بتونیم محدود کنیم

function get_related_author_posts() {

$output = '<ul>';
    }
    $output .= '</ul>';

return $output;
}

بعد با کد زیر فقط اجرا مییشه

<?php echo get_related_author_posts(); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...