رفتن به مطلب

پنهان سازی عنوان یک مطلب در صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان بنده میخوام

عنوان (تایتل)یک مطلب خاص رو در صفحه اصلی سایتم مخفی کنم

هر کاری میکنم نمیشه

انواع افزونه رو تست کردم و

کدهای زیر رو هم در فایل استایل گذاشتم هیچ کدوم جواب نمیده که نمیده

.post-id-1 .post-box-title {display: none;}
.postid-1 .entry-title {display: none;}

تمام روش ها فقط برای ادامه مطلب کار میکنه و در صفحه اصلی سایت عنوان اون مطلب پنهان نمیشه

قالب سایت : صحیفه

آی دی مطلب : 1

کلاس عنوان مطالب در قالب صحیفه : post-box-title

لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط earn1sec
لینک به ارسال

مطمئنا این کار باعث جریمه شما توسط گوگل میشه . پیشنهاد میکنم اصلا به این موضوع فکر هم نکنید !!!

برای مخفی کردن باید این استایل رو به یک کلاس خاص بدین و چون تمامی مطالب در یک حلقه تولید میشن و چند عنوان با هم داره توسط حلقه ایجاد میشه شما نمیتونید با استایل عنوان یک مطلب رو به تنهایی تغییر بدید . باید از طریق کد php  ای دی اون مطلب رو جدا کنید و استایل جداگانه ای به اون بدید. در این خصوص دوستان php کار باید بهتون توضیح بدن . باز هم تاکید میکنم که این کار جریمه گوگل رو بدنبال داره .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

مطمئنا این کار باعث جریمه شما توسط گوگل میشه . پیشنهاد میکنم اصلا به این موضوع فکر هم نکنید !!!

برای مخفی کردن باید این استایل رو به یک کلاس خاص بدین و چون تمامی مطالب در یک حلقه تولید میشن و چند عنوان با هم داره توسط حلقه ایجاد میشه شما نمیتونید با استایل عنوان یک مطلب رو به تنهایی تغییر بدید . باید از طریق کد php  ای دی اون مطلب رو جدا کنید و استایل جداگانه ای به اون بدید. در این خصوص دوستان php کار باید بهتون توضیح بدن . باز هم تاکید میکنم که این کار جریمه گوگل رو بدنبال داره .

خب بنده فقط برای یک مطلب میخوام اینکار رو کنم

فکر نمیکنم برای یک مطلب جریمه بشم

کد رو هم نوشتم ولی متاسفانه کار نمیکنه

کسی میتونه کد درستش رو بگه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...