رفتن به مطلب

مشکل نصب فارسی ساز ووکامرس روی ورد پرس بصورت لوکال

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید محترم

من به تازگی با وردپرس آشنا شدم و به یه مشکلی برخوردم

برای نصب ووکامرس من فایل زیپ افزونه رو دانلود کردم روی لوکال ایمپورت کردم توی قسمت مربوطه وردپرس و نصب رو زدم بخوبی نصب شد ولی وقتی فعال سازی رو زدم دیگه صفحه ورد پرسم باز نمیشه و ارور زیر رو میده قبلا هم چند بار برای نصب پوسته به این مشکل خورده بودم به همین خاطر مجبور شدم دیتابیس رو کلا پاک کنم و دوباره همه مراحل ساخت رو از اول شروع کنم لطفا راهنمایی کنید که این مشکل معمولا برای چی پیش میاد ممنون 

Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in C:\AppServ\www\wordpress\wp-content\plugins\persian-woocommerce-sms\lib\class.settings.php on line 18

البته با پاک کردن دایرکتوری این پلاگین بصورت دستی و کپی مجدد تو همون مسیر درست میشه برای چی وقتی از روی مخازن نصب میکنم یا فایل زیپ دستی ایمپورت میکنم داخل ورد پرس و نصب و فعال سازی رو میزنم این ارور syntax رو میده 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

آقا من هم الان بیشتر 5 ساعته این مشکل رو دارم هر کاری می کنم درست نمیشه!

تغییر نام پوشه افزونه، حذف افزونه، ادیت فایل افزونه، پاک کردن کل فایل وردپرس به جز wp-content و config و...

کسی راهکار دیگه ای داره؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...