رفتن به مطلب

راهنمایی و پیشنهاد برای خرید هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من تصمیم دارم هاستینگ سایتم رو عوض کنم شما چه شرکتی رو به من پیشنهاد می کنید؟ من با میهن وب هاست، ابتین وب، طلا هاست، و برتینا کار کردم و اصلا هم راضی نبودم.

سایت من یه کم سنگین هست و بازدید خوبی هم داره دوستان لطف کنید هاست هایی که خودشون دارن استفاده می کنن و راضی هستن رو به من پیشنهاد کنن.

ممنون

لینک به ارسال

شاید شما یک وب سایت داشته باشید با بازدید 20.000 بعد بخواید یک هاست معمولی بگیرید به قیمت مثلا ماهی 10.000 تومن .خب مسلما این هاست جوابگوی سایت شما نیست و قطعا به مشکل میخورید . خیلی از هاستینگ ها نمیپرسن شما برای چه میبانی چه سایتی سرویس میخواید فقط سفارش شما رو ثبت میکنن و دسترسی میدن بهتون . بعد که سایت رو بالا اوردیدی میبینید با کاهش منابع رو برو شدید .

ادرس سایت رو قرار بدید یا توضیحات بیشتری در خصوص سایت بدید از قبیل سرویس فعلی - هزینه فعلی - امار بازدید - سرعت سایت - بهینه سازی سایت و . . . تا بتونیم پیشنهاد بهتری داشته باشیم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 1 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

شاید شما یک وب سایت داشته باشید با بازدید 20.000 بعد بخواید یک هاست معمولی بگیرید به قیمت مثلا ماهی 10.000 تومن .خب مسلما این هاست جوابگوی سایت شما نیست و قطعا به مشکل میخورید . خیلی از هاستینگ ها نمیپرسن شما برای چه میبانی چه سایتی سرویس میخواید فقط سفارش شما رو ثبت میکنن و دسترسی میدن بهتون . بعد که سایت رو بالا اوردیدی میبینید با کاهش منابع رو برو شدید .

ادرس سایت رو قرار بدید یا توضیحات بیشتری در خصوص سایت بدید از قبیل سرویس فعلی - هزینه فعلی - امار بازدید - سرعت سایت - بهینه سازی سایت و . . . تا بتونیم پیشنهاد بهتری داشته باشیم .

سلام

هاست فعلی در برتینا هست که بعضی اوقات ارور 503 و 500 دریافت میکنم که ماهانه 30 تومن میدم قبلا از هاست به اصطلاح پریمیوم آبتین وب استفاده می کردم که موقع استفاده کردن از هاست ابتین وب حجم سایتم بالای 3 مگابایت میشد در حالی که حج واقعی 1.5 مگ بود. به پیشنهاد برخی از دوستان میخوام سایت رو انتقال بدم به پارس پک. هاست های ابری. که هزینش هم 60 تومن میشه ماهانه.(رم 6، cpu 6، بازدید 50 نفر در ثانیه)  سایت من به دلیل داشتن ووکامرس و بادی پرس و ... یه کم سنگین هست. 

دوستان از هاست های کلود پارس پک استفاده کردن؟ راضی هستن؟ 

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، AutumnSadness گفته است :

سلام

دوستان من تصمیم دارم هاستینگ سایتم رو عوض کنم شما چه شرکتی رو به من پیشنهاد می کنید؟ من با میهن وب هاست، ابتین وب، طلا هاست، و برتینا کار کردم و اصلا هم راضی نبودم.

سایت من یه کم سنگین هست و بازدید خوبی هم داره دوستان لطف کنید هاست هایی که خودشون دارن استفاده می کنن و راضی هستن رو به من پیشنهاد کنن.

ممنون

سلام

اگر سایتتون خیلی سنگین هست از سرور مجازی استفاده کنید. البته باید دانش سرور داشته باشید وگرنه نیاز به استخدام یکی دارید.

من با هاست ایران کار کردم که خوب بود ولی خیلی گرون هست! هاست نتورک ارزون هست ولی بده... اخیراً به پارس پک مهاجرت کردم، خیلی تعریفشو شنیدم، قیمتش خوبه و پاسخگوییشون خیلی سریع و خوبه... پنل رسلری ابریش هم عالیه

البته هنوز سایتم پر بازدید و سنگین نیس که بتونم این موارد رو بسنجم

میتونید سرعت سایتم رو تست کنید (امشب ساختم): چیزنبشته‌های سیّد محمّد معین میرقادری

البته من روی سرور ایران دارم... پسرخاله م روی سرور خارج داره که اونم از پارس پک گرفته.. میتونید سرعتشو تست کنید:  آژانس مسافرتی فرازشید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، معین گفته است :

سلام

اگر سایتتون خیلی سنگین هست از سرور مجازی استفاده کنید. البته باید دانش سرور داشته باشید وگرنه نیاز به استخدام یکی دارید.

من با هاست ایران کار کردم که خوب بود ولی خیلی گرون هست! هاست نتورک ارزون هست ولی بده... اخیراً به پارس پک مهاجرت کردم، خیلی تعریفشو شنیدم، قیمتش خوبه و پاسخگوییشون خیلی سریع و خوبه... پنل رسلری ابریش هم عالیه

میتونید سرعت سایتم رو تست کنید (امشب ساختم): چیزنبشته‌های سیّد محمّد معین میرقادری

البته من روی سرور ایران دارم... پسرخاله م روی سرور خارج داره که اونم از پارس پک گرفته.. میتونید سرعتشو تست کنید:  آژانس مسافرتی فرازشید

موفق باشید

این سایت هایی که نام بردید روی هاست های ابری پارس پک میزبانی میشن؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، AutumnSadness گفته است :

این سایت هایی که نام بردید روی هاست های ابری پارس پک میزبانی میشن؟

آره

رسلری می خرید و روی رسلری هاست می سازید...

خوبیش اینه که لزوماً نیاز نیست همه ی سایت های رسلریتون روی یک سرور باشه

بلکه میتونید منابع هر سایت رو جداگانه تنظیم کنید

اعم از cpu و ram  و ...

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، معین گفته است :

آره

رسلری می خرید و روی رسلری هاست می سازید...

خوبیش اینه که لزوماً نیاز نیست همه ی سایت های رسلریتون روی یک سرور باشه

بلکه میتونید منابع هر سایت رو جداگانه تنظیم کنید

اعم از cpu و ram  و ...

بله من خریدم رو انجام دادم یک هاست خریدم از پارس پک ولی قبل از انتقال کامل خواستم نظر دوستان رو بدونم البته من یک عدد آی پی اختصاصی هم گرفتم + یک هاست 5 گیگ ابری.

فقط یک نگرانی که من دارم می ترسم با تغییر هاست و تغییر آی پی سایت به مشکل بخورم در رنکینگ گوگل .

نظرتون چیه؟ البته هاست من داره بهتر میشه از قبل ولی باز یه کم میترسم

لینک به ارسال
در هم اکنون، AutumnSadness گفته است :

بله من خریدم رو انجام دادم یک هاست خریدم از پارس پک ولی قبل از انتقال کامل خواستم نظر دوستان رو بدونم البته من یک عدد آی پی اختصاصی هم گرفتم + یک هاست 5 گیگ ابری.

فقط یک نگرانی که من دارم می ترسم با تغییر هاست و تغییر آی پی سایت به مشکل بخورم در رنکینگ گوگل .

نظرتون چیه؟ البته هاست من داره بهتر میشه از قبل ولی باز یه کم میترسم

مطمئن باشید که به مشکل بر نمی خورید

گوگل فقط دامنه براش مهم هست... و اگر تا قبل از این آی پی اختصاصی نداشتید، میتونه موجب بهبود سئوتون هم بشه

چون در ایمیل مارکتینگ شانس بیشتری دارید

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، معین گفته است :

مطمئن باشید که به مشکل بر نمی خورید

گوگل فقط دامنه براش مهم هست... و اگر تا قبل از این آی پی اختصاصی نداشتید، میتونه موجب بهبود سئوتون هم بشه

چون در ایمیل مارکتینگ شانس بیشتری دارید

تغییر آی پی هم من شنیدم که یه تاثیر کوچیکی داره اگه هاست جدید کیفیتش کمتر از قبلی باشه

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، AutumnSadness گفته است :

تغییر آی پی هم من شنیدم که یه تاثیر کوچیکی داره اگه هاست جدید کیفیتش کمتر از قبلی باشه

خب کیفیت هاست که به آی پی لزوماً مربوط نیست

بله هرچی سرعت سایت بیشتر باشه بهتره

من قبلاً برای انتقال سایتم چندتا مقاله در این مورد خوندم که گفته بودن ربطی نداره

لینک به ارسال

ممنون به هر حال

اگر هم ضرری داشته باشه من باید تغییر بدم ... چون قطعی هاست خیلی اذیتم میکنه

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، AutumnSadness گفته است :

ممنون به هر حال

اگر هم ضرری داشته باشه من باید تغییر بدم ... چون قطعی هاست خیلی اذیتم میکنه

موفق باشید

شما که سایتتون سنگین ست، نتیجه رو بعد از انتقال به ما هم اطلاع بدید

از نظر سرعت

ممنون

لینک به ارسال

پارس پک و بخصوص هاست دی ال پیشنهاد میشن . به شخصه از هاست دل ال استفاده میکردم و میکنم و کمتر شرکتی رو دیدم اینچنین پاسخگو باشه . در 24 ساعت شبانه روز کمتر از 10 دقیقه پاسختون رو میدن . (البته چون هاست دی ال شناخته شدست و مطمئنا همه میشناسنش تصمیم گرفتم در این خصوص صحبت کنم و گرنه کمتر پیش میاد در انتخاب هاستینگ خوب بحث کنم)

از پارس پک هم سرویس داشتم و از اون هم راضیم . دانش فنی خوبی دارن .

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال

بعد از انتقال نتیجش رو هم میگم خدمتتون به هر حال از دوستان که سایت های بزرگی دارن پارس پک رو به من پیشنهاد کردن

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، معین گفته است :

سلام

موفق باشید

آی پی سایت شما هم اختصاصیه؟ چون چک کردم فقط یک سایت روی این ای پی قرار داره

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، AutumnSadness گفته است :

سلام

ممنون

باسلام

من نت برتینا بودم ، پارس پک بودم ، سرور پارس و پردیس هم بودم ، البته پردیس رو ی ماه بودم ...

شش ساله وبمسترم وقتی رفتم روی سرورهای نت افراز واقعا تفاوت رو احساس کردم ، هم توو سرعت ، امنیت ، پشتیبانی ، اگر قصد اجاره سرور و vps ندارید فقط نت افراز   ، اگر سرور میخواین دی ال

نت افراز:

بمن گفتن روی admin رمز بذارید و وردپرس رو بروز نگه دارید بقیه امنیت با ماست ، نیازی نیست بفکر امنیت سایتتون باشید

در سرویس الماس شما بی نهایت پایگاه داده میتونی ایجاد کنی ولی هر پایگاه داده نباید بالای 1 گیگ بشه ، فقط محدودیت حجم پایگاه داده داره ، فضا 50 گیگ پهنای باند نامحدود  لایت اسپید و ماهانه 39 تومن

در سرویس الماس 2 حجم هر پایگاه داده 2 گیگ نباید بیشتر بشه، فضا 80 گیگ و پهنای باند نامحدود ، لایت اسپید و ماهانه 129 هزار تومان

سایت های بزرگی هم میزبانی میکنه ، قبلش حتما به پشتیبانی تیکت بدین میان سایتتون رو میبینن و میگن کدوم پلن بدرد شما میخوره

سرعت پاسخگویی بسیار بالاست ، 

http://netafraz.com

اگرم سرور میخواین فقط دی ال

موفق باشید

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

نت افراز  پشتیبانیش عالیه منم حدود 4 سالی میشه ساتام رو  سرور های نت افرازه 

حیف سرور مجازی و اختصاصی و .... نداره.

شده مشکلاتی که بهشون ربط نداره  برام درست کردن بعضای هاستینگ های دیگه شاید کار خودشونم نکنن

یه مدت میخواستم برم رو هاست دی ال ولی از برخورد و مشتری مداریشون خوشم نیومد 

جوری برخودر می کنن انگار منت میذارن سرت که  سایتتو می برن رو سرور هاشون

البته دوستانی که باهاشون همکاری داشتن  خوشحال میشیم تجاربشونو به اشتراک بذارن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من خواستم از بلو هاست خرید کنم که گفتن به ایرانی ها سرویسنمیدن اگر هم با رابط خرید کنم با آی پی ایران وارد اکانت بشم هاستم ساپند میشه ^^

هاست دی ال مگه تعطیل نشد؟ من فک می کردم تعطیل کردن هی میرن و میان :دی

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

دوستان من قبلا تو هاست دی ال بودم

یه سری مشکلاتی براشون پیش امد به همه اخطار دادن تا 24 ساعت  فایلهاتون را انتقال بدین به یه هاست دیگه وگرنه همه از بین میرن

با کلی دردسر یه هاست پیدا کریدم و کار انتقال را انجام داد.

الان هم فقط  تو کار فروش هستند  , دیگر هیچ.

قبلا به مشتریانشون خیلی اهمیت میدادند ولی بعد از اون اتفاق دیگر به فکر هاست دی ال نیستم و نخواهم بود.

این کار اونها باعث شد رنک سایتم شدید بیاد پایین والان باز نتونستم به روال سابق برگردم.

الان هم چند ماهیه رفتم تو پارس پک ازشون راضی هستم حداکثر تا ده دقیقه جواب میدهند. نسبت به بقیه هاست دهنده ها گرون هستند ولی خوب بودند و تا حالا مشکلی نداشتم.

این هم سایت ما

http://worldbook.ir/

ویرایش شده توسط amirpar
لینک به ارسال

سلام

من هم نت افراز رو پیشنهاد میدم ( netafraz.com ) کیفیت سرویس‌ هاشون خوبه و پشتیبانیشون هم فوق العادست. ( قبل از انتقال سایت بشون تیکت بزنید و بخواید راهنماییتون کنن برای انتخاب پلن مناسب )

حدود 6 ماه میشه سایتم رو سروراشونه و تا حالا هیچ قطعی نداشته و همونطور که گفتم پشتیبانیشون عالیه .

لینک به ارسال

من از پارس پک خرید کردم ولی هنوز انتقال ندادم سایتم رو و هنوز روی سرورهای برتینا هست. اگر شرکت های خارجی به ایرانی ها سرویس می دادن خیلی عالی میشد

لینک به ارسال

من تقریباً از تمام هاستینگ ها خرید کردوم و قیمت و پشتیبانیشون را دیدم .

اما توی این همه سال بیشتر از همه با irpowerweb.com کار کردم و واقعاً کارشون حرف نداره .

یکی از دوستان خودم جدیدن خودش 1 هاستینگ راه اندازی کرده و من هم کل سایت هامو بردم روی سرور های اون : irgig.com به شخصه بهش اعتماد کامل دارم و به کارش تو این زمینه ایمان دارم .

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

نت افراز  پشتیبانیش عالیه منم حدود 4 سالی میشه ساتام رو  سرور های نت افرازه 

حیف سرور مجازی و اختصاصی و .... نداره.

شده مشکلاتی که بهشون ربط نداره  برام درست کردن بعضای هاستینگ های دیگه شاید کار خودشونم نکنن

یه مدت میخواستم برم رو هاست دی ال ولی از برخورد و مشتری مداریشون خوشم نیومد 

جوری برخودر می کنن انگار منت میذارن سرت که  سایتتو می برن رو سرور هاشون

البته دوستانی که باهاشون همکاری داشتن  خوشحال میشیم تجاربشونو به اشتراک بذارن

باسلام . من میخواستم بگم ( نت افراز کارهایی که بهشون ربط نداره رو انجام میدن ) ، گفتم الآن میگن چقدر تعریف کرد از نت افراز . واقعا کارهایی که بهشون ربطی نداره رو هم انجام میدن ، مثلا تنظیم آی پی هاست دانلود روی سابدامین ، انتقال مجدد سایت و ...

نت افراز امنیت فوق العاده بالاست 

لینک به ارسال

سلام، اینم تجربه من ، تقریبا 6 سالی هست که تو وب فعالیت میکنم ، هاست های متفواتی رو تجربه کردم ، همه اول ها خوب بودن ، اما بعدن هم کیفیت افت کرد و هم قیمت رفت بالا ، اولین تجربه هاستینگ من مثل خیلی ها با میهن وب هاست بود ، اول ها خوب بود و ارزون ، اما الان ضعیف شده ولی پاسخگویی متوسط به بالا بود ، بعدش با آبتین وب کار کردم ، بازم کیفیت خوب بود و این اواخر افتضاح شده ولی پشتیبانی خوبه ، بعد رفتم رو هاست ایران ، قیمت ها نجومی ، کیفیت پایین ، پشتیبانی خوب و کاملا ناراضی هستم ، پارس پک کیفیت اش خوبه ولی یکم مشکلات فنی داره ، قیمت ها متوسط به بالا و کمی پرخرج ، پشتیبانی فوق العاده اس ، این آخری ها هم رفتم سراغ نت افراز ، کیفیت مناسب ، قیمت عالی ، پشتیبانی خوب (یکم از سرعت پشتیبانی رضایت ندارم) و فعلا سایت خبریم رو بردم اونجا ، نمیشه گفت کدوم بهترینه ، باید ببینی چی میخوای ، اما اگر سایتت حجیمه و نمیخوای زیاد خرج کنی ، من نت افراز رو پیشنهاد میدم که اکثر اوقات تخفیف هم داره ، موفق باشید و شرمنده بابت طولانی بودن !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...