رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

banner-772x250.png.912f7a8b6afb1192967bd

امروز قصد معرفی افزونه ای را برای شما عزیزان دارم . شیاد در خیلی از سایت های دانلود و یا سایر هایی که رفتید در قسمتی از سایت یا در ستون های کناری سایت محلی را مشاهده کردید که به معرفی نرم افزار های مورد نیاز شما پرداخته است ! 

اگر شما هم دوست دارید این قابلیت را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید با ما همراه باشید.

افزونه Software Requirements این قابلیت را به شما میدهد که به راحتی هر چه تمام این نرم افزار ها را به هر محل از سایت خود خواستید اضافه کنید . 

از ویژگی های این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان آپلود آیکن های نرم افزار ها 

امکان درج لینک آن نرم افزار به صورت دستی یا با استفاده از سرچ در سایت خود به صورت اتوماتیک

امکان پیش نمایش آیکن های برنامه ها در پنل مدیریتی 

امکان درج ورژن برنامه در زیر آن 

دارا بودن استایل های زیبا 

دارای پنل تنظیمات در افزونه برای راحتی استفاده از آن 

امکان ویرایش رنگ و سایز ها در پنل تنظیمات

و ...

screenshot-1.PNG.91da74de7cc370dc8d12d95

در ادامه به قابلیت های این افزونه فوق العاده اضافه خواهد شد 

شما دوستان عزیز هم اگر پیشنهادی برای بهبود افزونه دارید آن ها را ارائه کنید.

لینک افزونه از مخزن وردپرس

• امتیاز 2
لینک به ارسال

افزونه به نسخه 1.1 آپدیت شد.

تغییرات این نسخه :

حل مشکل جی کوئری در صفحه تنظیمات افزونه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

افزونه به نسخه 1.2 آپدیت شد.

تغییرات این نسخه :

اضافه شدن قابلیت نمایش آخرین آپدیت نرم افزار ها به صورت خودکار  

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام در این افزونه برا من تاریخشو نمایش میده باید چکار کنم تاریخ هاشو نشون نده با تشکر خیلی سخته هر دفعه برنامه به روز میشه بخام تاریخشو دستی عوض کنم اگه بجای تاریخ ورژن رو قرار بدیم باید چکار کنیم؟ قبلا میشد الان هرکار میکنم نمیشه!

اینم آدرس سایتم

http://www.downloadsoftware.ir/

کلا نمیشه ورژن برنامه رو بجای تاریخ نشون بده و اینکار رو اتوماتیک عوض کنه یعنی هربار برنامه به روز شد و جدید شد  خودش اتوماتیک اون بخش ورژنش تغییر کنه

لینک به ارسال
در در 3/10/2016 at 18:43، rahomah گفته است :

سلام در این افزونه برا من تاریخشو نمایش میده باید چکار کنم تاریخ هاشو نشون نده با تشکر خیلی سخته هر دفعه برنامه به روز میشه بخام تاریخشو دستی عوض کنم اگه بجای تاریخ ورژن رو قرار بدیم باید چکار کنیم؟ قبلا میشد الان هرکار میکنم نمیشه!

اینم آدرس سایتم

کلا نمیشه ورژن برنامه رو بجای تاریخ نشون بده و اینکار رو اتوماتیک عوض کنه یعنی هربار برنامه به روز شد و جدید شد  خودش اتوماتیک اون بخش ورژنش تغییر کنه

در آپدیت بعدی این قابلیت اعمال میشه که بتونید خودتون نمایش دادن تاریخ رو نشان بدید 

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 3/19/2016 at 17:02، rahomah گفته است :

میشه بفرمایید آپدیت بعدی کی اعمال میشه؟

تلاش میکنم تا آخر بهار نسخه فول و کاملی رو ارائه بدم 

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در 7 ساعت قبل، rahomah گفته است :

سلام جناب وزیر نیا

این نسخه افزونه آماده نشده؟ خیلی برام ضروریه ممنون

وزیری نیا هستم :D

تا آخر اردیبهشت ماه حتما ارائه میشه پیشنهاد های خودتون برای افزونه رو هم اگر اعلام کنید ممنون میشم 

لینک به ارسال

سلام

شرمنده  جناب آقای وزیری نیا

این افزونه تحت نام software requirements که اگه بهش این امکان بشه اضافه کرد خیلی کامل میشه که مثلا در بخش نرم افزارهای مهم در سایت یکی از اون نرم افزارها بروز رسانی میشه و می خواهیم تاریخ به روزرسانی یا ورژن خود نرم افزار اتوماتیک پس از هربار که در وردپرس اون نرم افزار به روز رسانی شد  تاریخ و یا ورژن اون برنامه درون این افزونه اتوماتیک تغییر کنه خیلی خوب میشه الان به صورت دستی باید وارد کرد تاریخ رو و واقعا خیلی کار سختیه اگه اتوماتیک خودش این تاریخ رو از پست هر نرم افزار مورد نیاز برداره خیلی خوبه

اینم سایتم که از افزونه شما استفاده کردم ولی به روز رسانی تاریخ های نرم افزارهای مهم به دلیل زیاد بودن و وقت گیر بودن واقعا کار دشواریه.

ممنون

دانلود سافت ور

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در 6 ساعت قبل، rahomah گفته است :

بنده چگونه می توانم اخرین آپدیت را بوسیله کاربر مشخص کنم اتوماتیک که تاریخش عوض بشه

در قسمت تنظیمات افزونه

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...