رفتن به مطلب

عدم نمایش قالب افزونه نصب شده

پست های پیشنهاد شده

سلام.چند افزونه در وردپرس نصب نمودم اما قالب افزونه نمایش داده نشد و همان قالب ابتدایی که ورد پرس نصب می شود همچنان نمایش داده می شود.البته منوهای افزونه های نمایش داده میشوند.مشکل از کجاست؟

با سپاس

لینک به ارسال

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

درست متوجه سوالتون نشدم، لطفا کمی واضح تر بیان کنید.

یه توضیح: افزونه ها برای افزایش امکانات وردپرس هستند، برای تغییر قالب سایتتون باید پوسته نصب کنید.

لطفا مشکلتون رو واضح تر بیان کنید تا بشه راهنماییتون کرد، بگید دقیقا میخواین چه کاری انجام بدین :)

لینک به ارسال

سلام و سپاس.

مثلا افزونه football pool یا افزونه دیگری که نصب می کنم همان قالب اصلی وردپرس نمایش داده می شود(قالبی که اولین بار بعد از نصب وردپرس نمایش داده می شود) نه قالبی که مناسب برای نمایش این افزونه باشد.البته منوها نمایش داده می شوند در همان قالب اصلی وردپرس.عکس زیر صفحه اول سایت بعد از نصب football pool هست:

http://s6.picofile.com/file/8232024968/wp_pool.png

با نصب هر افزونه قالب آن باید خودکار نصب و نمایش داده شود یا اینکه تنظیمات خاصی نیاز هست؟

لینک به ارسال

اگه درست متوجه شده باشم شما میخواین قالب سایتتون هم تغییر کنه، برای اینکار سه تا راه دارید:

۱- برای تغییر قالب سایت میتونید از همون پیشخوان وردپرس به بخش پوسته ها برید و با توجه به نیازتون هر کدوم از قالب ها رو که تمایل داشتید نصب کنید ( توصیه نمیشه، چون پوسته های این قسمت اکثرا انگلیسی هستن و ممکنه ظاهر سایتتون به هم بریزه )

۲- یا این که داخل گوگل پوسته مورد نیازتون رو جستجو کنید و دانلود و نصبش کنید. مثلا اگر میخواین سایت خبری  راه اندازی کنید داخل گوگل جستجو کنید قالب خبری وردپرس، ( قالب های رایگان و پولی زیاده براتون میاره که با توجه به نیازتون میتونید ازشون استفاده کنید )

۳- اگر هم هیچکدوم از پوسته ها رو نپسندید میتونید همینجا درخواست بدین که یه قالب اختصاصی براتون طراحی کنن (دوستان زیادی در انجمن هستن که کار طراحی انجام میدن)

برای تغییر قالب سایتتون کارهایی که گفته شد رو میتونید انجام بدین، افزونه ها خودشون قالب ندارن و فقط یه سری امکانات به سایتتون اضافه میکنن .

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Farshad گفته است :

اگه درست متوجه شده باشم شما میخواین قالب سایتتون هم تغییر کنه، برای اینکار سه تا راه دارید:

۱- برای تغییر قالب سایت میتونید از همون پیشخوان وردپرس به بخش پوسته ها برید و با توجه به نیازتون هر کدوم از قالب ها رو که تمایل داشتید نصب کنید ( توصیه نمیشه، چون پوسته های این قسمت اکثرا انگلیسی هستن و ممکنه ظاهر سایتتون به هم بریزه )

۲- یا این که داخل گوگل پوسته مورد نیازتون رو جستجو کنید و دانلود و نصبش کنید. مثلا اگر میخواین سایت خبری  راه اندازی کنید داخل گوگل جستجو کنید قالب خبری وردپرس، ( قالب های رایگان و پولی زیاده براتون میاره که با توجه به نیازتون میتونید ازشون استفاده کنید )

۳- اگر هم هیچکدوم از پوسته ها رو نپسندید میتونید همینجا درخواست بدین که یه قالب اختصاصی براتون طراحی کنن (دوستان زیادی در انجمن هستن که کار طراحی انجام میدن)

برای تغییر قالب سایتتون کارهایی که گفته شد رو میتونید انجام بدین، افزونه ها خودشون قالب ندارن و فقط یه سری امکانات به سایتتون اضافه میکنن .

اینطور که میفرمایید مثلا افزونه پیش بینی فوتبال همراه خودش قالب اختصاصی ندارد و باید یک قالب مناسب براش نصب شود.

برای ایجاد یک سایت خبری هم یک قالب خبری نصب شود کافی هست و وردپرس امکان ارسال خبر دارد یا باید افزونه های خاص خودش نصب شود؟

با سپاس از راهنمایی شما

لینک به ارسال

بله، باید متناسب با موضوع سایتتون یک قالب نصب کنید.

برای ارسال نوشته هم احتیاج به افزونه خاصی ندارید، در پیشخوان وردپرستون به مسیر زیر برید و به راحتی مطلب بنویسید :

نوشته‌ها >> افزودن نوشته 

در این بخش میتونید مطالبتون رو بنویسید.

همچنین وردپرس خودش یک قسمت راهنمایی داره که اگر با قسمت های مختلف آشنا نبودید میتونید از اون کمک بگیرید، برای دسترسی به راهنمای هر بخش از قسمت بالا سمت چپ ( زیر نوار ابزار، دو گزینه هست به نام تنظیمات صفحه و راهنما ) روی راهنما که کلیک کنید بخشی باز میشه که توضیحاتی رو راجع به اون قسمت داده.

اگه تازه کار هستید میتونید به این لینک مراجعه کنید (به صورت کاملا تصویری و مرحله به مرحله وردپرس و نحوه کار باهاش آموزش داده شده )  :

http://hamyarwp.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

اگر هم سوالی داشتید که نتونستید پاسخی براش پیدا کنید همینجا داخل انجمن مطرح کنید من و سایر دوستان راهنماییتون میکنیم. ;)

لینک به ارسال

با سپاس خیلی لطف داشتید.بین جوملا و وردپرس به نظر شما کدام انتخاب بشه بهتر هست بیشتر برای وب سایت خبری و وب سایتهای آگهی آنلاین؟

البته برای آگهی آنلاین اسکریپتهای مستقل از وردپرس و جوملا مثل اوس اس کلاس هم هستند که طرفدار زیاد دارند

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست عزیز.

حدود سه چهار سال پیش شاید میشد بگیم جوملا بهتر از وردپرسه ولی الان وردپرس به نظرم داره خیلی قوی تر عمل میکنه، وردپرس در عین سادگی و زیبایی که داره خیلی قدرتمنده و برای راه اندازه هر نوع سایتی مناسبه (به خاطر پلاگین‌های متنوعی که داره)

و از اونجایی که سایت‌های زیادی با وردپرس ساخته شدن و روز به روز داره تعداشون بیشتر میشه در نتیجه افزونه‌ها، پوسته‌ها و آموزش‌های بیشتری برای وردپرس تهیه میشه و این موضوع باعث میشه کار وبمسترا راحت باشه و بتونن هر نوع سایتی رو با وردپرس راه اندازی کنن.

البته من خودم هنوز تازه کارم، دوستانی هستن در انجمن که تجربه بیشتری دارن و بیشتر میتونن راهنماییتون کنن ولی پیشنهاد من همون وردپرسه.

موفق باشید :)

لینک به ارسال
در در 1/10/2016 at 07:38، Farshad گفته است :

خواهش میکنم دوست عزیز.

حدود سه چهار سال پیش شاید میشد بگیم جوملا بهتر از وردپرسه ولی الان وردپرس به نظرم داره خیلی قوی تر عمل میکنه، وردپرس در عین سادگی و زیبایی که داره خیلی قدرتمنده و برای راه اندازه هر نوع سایتی مناسبه (به خاطر پلاگین‌های متنوعی که داره)

و از اونجایی که سایت‌های زیادی با وردپرس ساخته شدن و روز به روز داره تعداشون بیشتر میشه در نتیجه افزونه‌ها، پوسته‌ها و آموزش‌های بیشتری برای وردپرس تهیه میشه و این موضوع باعث میشه کار وبمسترا راحت باشه و بتونن هر نوع سایتی رو با وردپرس راه اندازی کنن.

البته من خودم هنوز تازه کارم، دوستانی هستن در انجمن که تجربه بیشتری دارن و بیشتر میتونن راهنماییتون کنن ولی پیشنهاد من همون وردپرسه.

موفق باشید :)

با سپاس از جوابتان.به دلیل مشکلاتی که با طراح ها داشتم منم طراحی را شروع کردم که البته نمیشه گفت طراحی بلکه نصب نرم افزار هست و برای چندتا از سایتهای خودم خیلی خوب جواب گرفتم البته چندتا کار هم گرفتم تجاری اند  از طراحهای قبلی که سایتهام خیلی بهتر شدند;)بخصوص اینکه واکنشگرا هم هستند.اما کارهایی که شرکتی و مهم باشند یا محاسباتی خاص و دارای مسئولیت میدم شرکتهای معتبر برنامه نویسی بشند و درگیر قرارداد و اینها نمیشم چون تخصصم نیست.حتما ادامه بدید موفق خواهید بود بخصوص اینکه نت هر روز پیشرفتهای جدید دارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...