رفتن به مطلب

مقایسه سرعت سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر

من تا حالا چند بار شده که سایت هام رو به سرورهای مختلف منتقل و جابجا کردم...

می خواستم ببینم هیچ راهی هست که بشه فهمید سرعت چه سروری واقعاً بیشتر هست؟ 

متأسفانه سایت هایی مثل pingdom و gtmetrix صرفاً سرعت خود سایت رو بررسی میکنن و بیشتر روی حجم فایل ها تأکید دارن

نهایتاً ممکنه سرعت پینگ شدن رو بررسی کنن

هیچ سایتی هست که بشه ازش فهمید چه سروری خوبه و چه سروری خوب نیست؟ من میخوام دو تا سرور ایران رو مقایسه کنم

لینک به ارسال

ببینید سرعت یک سرور به پورت مناسب ، کیفیت قطعات و کانفیگ مناسب هست . مثلا شما دو تا سرور یکسان داشته باشی با وب سرور آپاجی . کانفیگ آپاچی روی هر کدوم متفاوت باشه کیفیت سرور میبینی فرق کرد . همچنین نصب پلاگین های مختلف ، اعمال محدودیت ها و در نهایت تعداد وب سایت های موجود بر روی یک سرور میتونه تعیین کننده سرعت سرور باشه . ممکنه شما از شرکت x یدونه هاست بگیری کیفیتش خوب نباشه اما همون شرکت روی یک سرور دیگه بهت خدمات بده مطلوب باشه

لینک به ارسال

براتون نوع هاستی که استفاده میکنم و ارسال میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
http://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=1
تو میهن وب پلن 3 رو خریداری کردم 

http://www.netafraz.com/hosting.php
تو نت افراز هم پلن 3 طلایی رو خریداری کردم

به نظرتون کدوم بهتره ؟
برا استفاده سایت اصلیم
netdoc.ir    هاست نت افراز
newmodir.ir  هاست میهن وب
هر دو سایت رو می خوام رو یه هاست منتقل کنم ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه شما بررسی کنید چون من اطلاعاتم کمه تو این زمیته
مشکل من سرعت لود سایت هستش

نکته: حجم اطلاعات سایت نیومدیر سنگین تر و عکس های استفاده شده حجمش بیشتر ولی سرعت لودش سریعتر هستش.
کمکم کنید ممنون میشم
ایمیلم : s.mehti64@gmail.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...