رفتن به مطلب

غیرفعال کردن آپدیت قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام و عصر بخیر خدمت همه وردپرس کاران عزیز من یه سوال خدمتتون دارم چطور می تونم آپدیت و بروزرسانی های قالب و پوسته های وردپرس را غیرفعال کنم

الان یه پوسته نصب کردم به محض نصب کردن پیغام آپدیت ورژن جدید قالب هم تو بالای پنل مدیریت تاپ بار اومده هم سمت راست که زده آپدیت ورژن جدید

افزونه ای کدی چیزی می خوام که آپدیت قالب رو حذف کنه تو گوگل هم زیاد سرچ کردم کدها و افزونه ها به کارم نیمد یه راه حل مناسب و کاربردی می خوام

ممنون میشم راهنمائیم کنید با تشکر.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، songbsong گفته است :

سلام و عصر بخیر خدمت همه وردپرس کاران عزیز من یه سوال خدمتتون دارم چطور می تونم آپدیت و بروزرسانی های قالب و پوسته های وردپرس را غیرفعال کنم

الان یه پوسته نصب کردم به محض نصب کردن پیغام آپدیت ورژن جدید قالب هم تو بالای پنل مدیریت تاپ بار اومده هم سمت راست که زده آپدیت ورژن جدید

افزونه ای کدی چیزی می خوام که آپدیت قالب رو حذف کنه تو گوگل هم زیاد سرچ کردم کدها و افزونه ها به کارم نیمد یه راه حل مناسب و کاربردی می خوام

ممنون میشم راهنمائیم کنید با تشکر.

سلام

وقت شما هم بخیر...

تا جایی که بنده میدونم، وردپرس نسخه ی قالب و اصلاً همه ی اطلاعات قالب رو از طریق فایل style.css می فهمه. از طریق ویرایشگر فایل، این فایل رو باز کنید. می بینید که قسمت اولش اطلاعات قالب رو نوشته. اون قسمتی که ورژنش هست رو به یه عدد بیشتر تغییر بدید... مثلاً اگر 2.1.1 هست ، شما بزنید 10

اینجوری وردپرس دیگه نخواهد فهمید که قالب شما کهنه تر از نسخه ی آنلاین هست

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، معین گفته است :

سلام

وقت شما هم بخیر...

تا جایی که بنده میدونم، وردپرس نسخه ی قالب و اصلاً همه ی اطلاعات قالب رو از طریق فایل style.css می فهمه. از طریق ویرایشگر فایل، این فایل رو باز کنید. می بینید که قسمت اولش اطلاعات قالب رو نوشته. اون قسمتی که ورژنش هست رو به یه عدد بیشتر تغییر بدید... مثلاً اگر 2.1.1 هست ، شما بزنید 10

اینجوری وردپرس دیگه نخواهد فهمید که قالب شما کهنه تر از نسخه ی آنلاین هست

موفق باشید

سلام داداش دقیقا همینطور هستش وردپرس فقط از استایل قالب می فهمه من اگه اینکارو بکنم ورژن رو مثلا بزارم 10 قطعا خیالم راحت بشه که مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، songbsong گفته است :

سلام داداش دقیقا همینطور هستش وردپرس فقط از استایل قالب می فهمه من اگه اینکارو بکنم ورژن رو مثلا بزارم 10 قطعا خیالم راحت بشه که مشکل حل میشه؟

بله

بنده با ورژن 3.9 یه بار این کارو کردم و مشکل حل شد

فکر کنم برای 2015 تغییراتی توی قالب داده بودم که چون پوسته ی فرزند نبود، نمی خواستم آپدیت شه

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، معین گفته است :

بله

بنده با ورژن 3.9 یه بار این کارو کردم و مشکل حل شد

فکر کنم برای 2015 تغییراتی توی قالب داده بودم که چون پوسته ی فرزند نبود، نمی خواستم آپدیت شه

موفق باشید

سلام مجدد داداش دمت گرم انجام دادم الان مشکل حل شد واقعا چه راه حل خوبی دادی خیالم راحت شد.

لینک به ارسال
در هم اکنون، songbsong گفته است :

سلام مجدد داداش دمت گرم انجام دادم الان مشکل حل شد واقعا چه راه حل خوبی دادی خیالم راحت شد.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...