رفتن به مطلب

درخواست ویرایش tablepress

پست های پیشنهاد شده

در 8 دقیقه قبل، rnorfin گفته است :

سلام من از tablepress استفاده میکنم اما لیست رو به صورت پیشفرض ده تایی نشون میده، میخوام به صورت پیشفرض صدتایی نشون بده و یکم رنگ تکست ها پررنگ تر بشه

سلام من ازش استفاده نکردم ولی این چیزی که من توی اسکرین شات هاش دیدم این موارد رو می تونید از قسمت plugin optin تنظیم کنید برای رنگ اگه کد لازم داشت یعنی خود رنگ رو نمیشه انتخاب کنید اگه فتوشاپ دارید رنگ را اونجا انتخاب کنید و کدش رو در تنظیمات افزونه وارد کنید حتی کد رنگ رو از خود edit تصاویر ویندوز هم میشه پیدا کرد و اونجا کپی کنید

تعداد لیست هم فکر می کنم از قسمت همون تنظیمات قابل تغییر باشه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mahsa pour گفته است :

سلام من ازش استفاده نکردم ولی این چیزی که من توی اسکرین شات هاش دیدم این موارد رو می تونید از قسمت plugin optin تنظیم کنید برای رنگ اگه کد لازم داشت یعنی خود رنگ رو نمیشه انتخاب کنید اگه فتوشاپ دارید رنگ را اونجا انتخاب کنید و کدش رو در تنظیمات افزونه وارد کنید حتی کد رنگ رو از خود edit تصاویر ویندوز هم میشه پیدا کرد و اونجا کپی کنید

تعداد لیست هم فکر می کنم از قسمت همون تنظیمات قابل تغییر باشه

مرسی از توجه شما ولی من کل تنظیمات رو زیر و رو کردم ولی تعداد رو ندیدم

لینک به ارسال
در در 12/30/2015 at 16:49، rnorfin گفته است :

مرسی از توجه شما ولی من کل تنظیمات رو زیر و رو کردم ولی تعداد رو ندیدم

پس باید کدهایش ویرایش شود.اگر کد نویسی بلد نیستید می توانید کدها را قرار بدید و از دوستان بخواهید تا برایتان ویرایش کنند.

ویرایش شده توسط mahsa pour
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...