رفتن به مطلب

راهنمایی راجب کلیدواژه

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

توی سوال قبلیم راجب تعداد صحیح کلمه کلیدی یا کلید واژه سوال کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم

به عنوان یه مثال اگر امکانش باشه راهنمایی کنید :

مثلا من یک مطلب راجب سنگ کلیه و مصرف  نمک دارم انتشار میدم

1)کلمه کلیدی : ارتباط نمک و سنگ کلیه (به عنوان مثال )

یا

2)کلمه کلیدی : نمک , سنگ کلیه ، مصرف نمک ، تاثیر نمک بر کلیه ، علل ایجاد سنگ کلیه ، عوارض نمک ، مواد مضر برای کلیه

به نظر شما کدوم بهتره ؟ یک کلمه کیدی که هدف متن رو برسونه ؟ یا چند کلمه کلیدی مشابه

سایت های ایرانی رو که چک میکردم اکثرا از حالت دوم استفاده کردن

ممون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

برای انتخاب کلمه ی کلیدی اول از هم از  Keyword planer استفاده کنید . و اونو تو این سرویس search کنید و میزان Competition : low-medium-high رو مشخص کنید اگه تازه شروع کردید و دارید رو این مطلب کار می کنید Low و Medium رو انتخاب کنید که معمولا در در جستجوی فارسی کمتر پیش میاد یه کلمه جستجوی زیادی داشته باشه .

بعد از اون Avg Search per month  رو یادداشت کنید

بعد کلمه رو تو گوگل سرچ کنید ببینید چه مقدار سرچ داشته . گوشه بالا میزنه - این عدد رو تقسیم کن بر   Avg Search per month و بعد از تقسیم عددی به دست میاد که هرچی مقدارش کمتر باشه شانس بیشتری توش دارین

از ابزار keywordtool.io  هم می تونی استفاده کنی .

توسیه می کنم از دید کاربر کلمه رو در نظر بگیرید مثلا من سرچ می کنم - تاثیر نمک بر کلیه ها  البته با حرف ربط و موضوع سنگ کلیه رو هم بهش اضافه کن ابته راهنمای بالا بیشتر کمکت می کنه

ویرایش شده توسط kasrakh
لینک به ارسال

تجربه شخصی من اینه هست که ، برای جذب بازدید کننده و استفاده درست از کلمات کلیدی باید مثل # رفتار کنیم ، یعنی فقط اون چیزایی که مهم هست ، من یه سایت خبری دارم ، آدرسش هم تو امضا هست میتونی ببینی ، من بیشتر اسم افراد ، شهر ، موضوع رو تو برچسب ها میزنم و ورودی گوگل رو تامین میکنم ، الکسا هم با سرعت خوبی در حال رشد هستش از 21 میلیون رسیدم به 4 میلیون و هی داره بهتر میشه ، اگر سوالی هم بود پ.خ بده .

لینک به ارسال
در در 12/28/2015 at 10:20، کیانا گفته است :

سلام خسته نباشید

توی سوال قبلیم راجب تعداد صحیح کلمه کلیدی یا کلید واژه سوال کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم

به عنوان یه مثال اگر امکانش باشه راهنمایی کنید :

مثلا من یک مطلب راجب سنگ کلیه و مصرف  نمک دارم انتشار میدم

1)کلمه کلیدی : ارتباط نمک و سنگ کلیه (به عنوان مثال )

یا

2)کلمه کلیدی : نمک , سنگ کلیه ، مصرف نمک ، تاثیر نمک بر کلیه ، علل ایجاد سنگ کلیه ، عوارض نمک ، مواد مضر برای کلیه

به نظر شما کدوم بهتره ؟ یک کلمه کیدی که هدف متن رو برسونه ؟ یا چند کلمه کلیدی مشابه

سایت های ایرانی رو که چک میکردم اکثرا از حالت دوم استفاده کردن

ممون میشم راهنمایی کنید

ببین عزیزم من یه روش خیلی ساده دارم توضیحات دوستان خوب بود و شاید کامل ولی اگه می خوای سریع به جوابت برسی و این مراحل رو نری تو کادر جستجو گوگل کروم یا فایر فاکس یه کلمه رو بزن و برات مطالب مرتبت که سرچ بیشتری داشته به ترتیب اولویت میاد مثلا اگه بزنی کلیه:برات میاد کلیه درد ، کلیه ها ،سنگ کلیه و ... یا وقتی روی یکی کلیک می کنی پایین صفحه گوگل عناوین مشابه میاد

و بقیه راه ها رو هم که دوستان گفتند

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...