رفتن به مطلب

مشکل نمایش دسته ها در برگه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه قالب دارم که چند تا دسته براش درست کردم و تو منو سمت راست صفحه تابع فراخوانی دسته ها رو قرار دادم و دسته ها تو این منو نمایش داده میشه حالا میخوام این دسته ها در برگه گالری هم نمایش داده بشه ولی تو وردپرس این امکان نیست و تابع فراخوانی دسته ها رو تو منو برگه گالری قرار میدم چیزی رو نمایش نمیده چجوری میتونم این دسته ها رو در برگه وردپرس قرار بدم که از این برگه هم بشه به دسته ها دسترسی پیدا کرد

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

اینطور که مشخصه منوی سمت راست داخل page.php موجود نیست. می تونید کد مربوط به اون بخش رو از index.php کپی کنید و داخل page.php بزارید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل category.php با page.php تو کدنویسی هیچ فرقی نداره. میخوام تو برگه گالری هم دسته ها باشن

http://s1.upload7.ir/uploads/9kDgUa2X.png/mmm1.png

http://s1.upload7.ir/uploads/sYaFOnbf.png/mmm2.png

اسکرین شات گرفتم از برگه گالری و صفحه دسته بندی

ویرایش شده توسط mehdij75
لینک به ارسال

بهتر توضیح بدم

از صفحه اصلی به  دسته بندی ها لینک دادم و وقتی رو اسم دسته کلیک میشه صفحه مربوط به اون نمایش داده میشه. تو صفحه دسته بندی منو راست هست که اسم دسته بندی های دیگه توش هست که بشه از طیق این منو به دسته های دیگه دسترسی داشت.  دسته اول category-1.php کپی کردم و با نام page-gallery.php ذخیره کردم میخوام وقتی تو برگه گالری هستم دسته بندی 1 رو نمایش بده به همراه همون منو راست ولی اسم دسته بندی ها تو منو راست برگه گالری نمایش داده نمیشه و بجاش دسته بندی نشده نمایش داده میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...