رفتن به مطلب

انتخاب دسته بندی با نوع پلاگین نصب شده

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

چند وقت هست که من پلاگینی نصب کردم برای نمایش اگهی و مدیریت آن الان میخوام با یکی پلاگین دیگر دسته بندی را انتخاب کنم و در سایت نمایش بدم

(پلاگین دومی برای نمایش آخرین آگهی به صورت اسکرولی هست )

ولی دسته بندی مطالب وردپرس را میاره ، من میخوام دسته بندی هایی که توسط پلاگین اگهی دهنده ایجاد کردیم بیاره ولی نمیدونم چه جوری هست

این اطلاعات :

taxonomy=ad_cat&post_type=ad

کد پلاگین دومی برای نمایش :

<?php

$vsrp_select_categories = explode( ',', $vsrp_select_categories);
                                                    $categories = get_terms( 'category', 'orderby=id&hide_empty=0' );
                                                    foreach( $categories as $category ) {
                                                        echo '<option value="' . $category->term_id . '" ';
                                                        if ( $vsrp_exclude_categories )
                                                            $category->term_id = "-".$category->term_id;
                                                        if ( in_array( $category->term_id, $vsrp_select_categories ) ) echo "selected=\"selected\" ";
                                                        echo '>' . $category->name . '</option>';
                                                    }
                                                ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...