رفتن به مطلب

چند سوال برای شروع کار

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام کار با ورد پرس رو شروع کنم ! تقریبا به جوملا و اچ تی ام ال و سی اس اس مسلط هستم میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا ورد پرس یاد بگیرم در حد پروژه تجاری؟ آیا سورس متنی خوب برای یادگیری هست؟

همچنین آیا بسته های نصبی آماده (quick instal) که توی جوملا هست ، برای ورد پرس هم وجود داره؟

منظورم بسته های نصبی که یک سایت کامل با قالب و افزونه های نصب شده در اختیار میزاره!

ممنون میشم کمک کنید!

ویرایش شده توسط rbm
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، rbm گفته است :

با سلام

من میخوام کار با ورد پرس رو شروع کنم ! تقریبا به جوملا و اچ تی ام ال و سی اس اس مسلط هستم میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا ورد پرس یاد بگیرم در حد پروژه تجاری؟ آیا سورس متنی خوب برای یادگیری هست؟

همچنین آیا بسته های نصبی آماده (quick instal) که توی جوملا هست ، برای ورد پرس هم وجود داره؟

منظورم بسته های نصبی که یک سایت کامل با قالب و افزونه های نصب شده در اختیار میزاره!

ممنون میشم کمک کنید!

درود به انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی خوش آمدید

من هم با جوملا کار کردم هم با وردپرس توی جوملا خیلی سخت 1 مطلبی را یاد میگرفتم و ... اما وردپرس واقعاً خوب و راحت هست از همون اول که وردپرس را نصب میکنید تفاوت را مشاهده میکنید .

بسته های نصبی هم مانند جوملا برای وردپرس وجود داره . خیلی از سایت ها ارائه میدهند

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، rbm گفته است :

با سلام

ممنون میشم کمک کنید!

با سلام

به جمع وردپرسی های پارسی خوش اومدین

من 4  سایت وردپرسی دارم و ی سایت جوملا ، 

خب راستش اینه که وردپرس ساده تر هست و روان تر ، در عین سادگی قوی تر از جوملا 

و اما پاسخ به سوالات شما 

من پیشنهاد میکنم ابتدا ی سایت تمرینی راه اندازی کنید ، در وردپرس ابزارک = ماژول که در مسیر پنل مدیریت » نمایش » ابزارک میتونید روش کار کنید 

کامپوننت = افزونه ، 

در وردپرس بسته نصبی نداریم و در قالب های حرفه ای بعد از نصب پوسته  ( از طریق پنل وردپرس » نمایش » پوسته ها » بارگزاری پوسته جدید ) و فعالسازی خودش در پنل پیام نصب افزونه های پیش نیاز رو میده که با کلیک روی نصب افزونه ها نصب میشن ، 

برای ابزارک ها هم اگر پیش فرض روی قالب نباشن فایل xml هست که معمولا فایل راهنما دارن ، ولی کلا وردپرس خیلی روان تر از جوملاست و از همه مهمتر اینکه افزونه های ضروری حرفه ای بیشتر رایگان هستن ،

شما استارت بزن اساتید انجمن کمکتون میکنند و قطعا سریع به مرحله دلخواهتون میرسید ، 

منابع معتبر وردپرس یکی از بهتریناش همین وردپرس پارسی هست .

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان!

میشه لطفا اسم افزونه ها(پلاگین ، ماژول ، کامپوننت) پر استفاده و کاربردی که توی ورد پرس استفاده میشه رو بگید؟

مثل اسلایدر - مدیریت مطالب(مشابه K2در جوملا) - فروشگاه ساز - امنیتی - سئو - اسلایدر مطالب - تب ساز و فرم ساز و...

(امیدوارم ادامه این تاپیک در آینده یه مرجع خوب برای افراد مشابه من بشه)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rbm گفته است :

با تشکر از دوستان!

میشه لطفا اسم افزونه ها(پلاگین ، ماژول ، کامپوننت) پر استفاده و کاربردی که توی ورد پرس استفاده میشه رو بگید؟

مثل اسلایدر - مدیریت مطالب(مشابه K2در جوملا) - فروشگاه ساز - امنیتی - سئو - اسلایدر مطالب - تب ساز و فرم ساز و...

(امیدوارم ادامه این تاپیک در آینده یه مرجع خوب برای افراد مشابه من بشه)

باسلام 

طبق قوانین سایت عمل کنید پاسخ های بهتری میگیرید ، ( سوال جدید در تایپیک جدید)

اسلایدر که خیلی زیاد هست و معمولا بطور پیش فرض روی قالب هست ولی این اسلایدر هم اسلایدر پست هست هم سفارشی و از همه مهمتر اینکه بالای 100 هزار نصب فعال داره

مدیریت مطالب هم به افزونه نیاز نداره و از پنل وردپرس » نوشته ها » افزودن نوشته

فروشگاه ساز حرفه ای ووکامرس هست که با نام ووکامرس فارسی سرچ کنید و از قسمت افزونه ها نصب کنید 

امنیتی هم بطور پیش فرض روی وردپرس ی افزونه هست بنام آکیسمت ، حتما فعالش کنید و apl رو ایجاد کنید و در تنظیمات افزونه قرار بدید ، 

تعویض آدرس صفحه لاگین به آدرس دلخواه که اینم افزونه اش هست

سئو هم بنظر من بهترین افزونه افزونه یواست هست ، 

فرم ساز هم بستگی به نیاز شما داره ، تب ساز هم سلیقه ای هست در مخزن وردپرس جستجو کنید و دموها رو ببینید

اینکه لینک ندادم فقط بدلیل این بود که باید در بخش درخواست افزونه تایپیک بزنید  ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...