رفتن به مطلب

راهنمایی برای شروع مجدد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیزم

برای بنده ی مشکل پیش اومده و اونم اینه که سایتم دائما ساسپند میشه و علت ان هم استفاده بسیار زیاد از منابع سرور

و همین طور حجم بالا دیتا بیس هست (حدود 4 گیگ ) .

حالا بنده میخوام کل سایت رو حذف کنم و از اول شروع کنم البته حدود 110 هزار صفحه تو گوگل ایندکس دارم و با حذف سایت اون لینک ها هم میرن

به نظر شما چقدر طول میکشه تا بعد از شروع مجدد اسیب اون لینک های 404 از بین بره ؟

یا اصلا شما این کار رو توصیه میکنید ؟

البته باید بگم سایت اکنون هم از نظر ربته الکسا و غیره امار قابل قبول و رضایت بخشی نداره

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

به هیچ وجه توصیه نمیشه.

با سلام

بهتر است شما یک وردپرس جدید ساخته و مطالب اون سایت رو بر روی سایت جدید درون ریزی نمایید

این راه حل رو انجام بدید بهتر از پاک کردن کامل سایت هست

موفق باشید

حذف وردپرس و درون ریزی مطالب در وردپرس جدید چه فایده ای داره ؟

این کار هم توصیه نمیشه .

اگر سایت تون بازدید بالایی داره ( فکر نمیکنم اینطور باشه چون خیلی راحت میخایید مطالب رو حذف کنید.) سرور اختصاصی بگیرید و ادامه بدید.

اگر بازدید ندارید و الکی این همه ایندکس کردید و میخایید از اول شروع کنید بهترین کار استفاده از دامنه جدید و راه اندازی سایت جدید هست.

لینک به ارسال

سلام

به هیچ وجه توصیه نمیشه.

حذف وردپرس و درون ریزی مطالب در وردپرس جدید چه فایده ای داره ؟

این کار هم توصیه نمیشه .

اگر سایت تون بازدید بالایی داره ( فکر نمیکنم اینطور باشه چون خیلی راحت میخایید مطالب رو حذف کنید.) سرور اختصاصی بگیرید و ادامه بدید.

اگر بازدید ندارید و الکی این همه ایندکس کردید و میخایید از اول شروع کنید بهترین کار استفاده از دامنه جدید و راه اندازی سایت جدید هست.

حرف شما کاملا متین هست و بنده هم اول به فکر انجام این کار افتادم اما نکته ای که هست اون ادرس دامین بنده هست

313sarbaz برای یک سایت مذهبی و واقعا دلم نمیخواد با این دامین دیگه شروع کنم چون برای پیدا کردن این دامین و بدست اوردن اون کلی تلاش کردم...

و میخوام ی روشی باشه که از اول با همین ادرس شروع کنم

با سلام

بهتر است شما یک وردپرس جدید ساخته و مطالب اون سایت رو بر روی سایت جدید درون ریزی نمایید

این راه حل رو انجام بدید بهتر از پاک کردن کامل سایت هست

موفق باشید

دراین صورت حجم دیتا بیس بنده کم میشه ؟

لینک به ارسال
با سلام

ایشون مشکل دیتابیس داره

چرا مطالبش رو از دست بده ؟

چه ربطی داره ؟

دیتابیس من 4 گیگ هست بکاپ بگیرم ببرم روی هاست دیگه کم میشه ؟

چرا اشتباه راهنمایی میکنید.

دراین صورت حجم دیتا بیس بنده کم میشه ؟

خیر تغییری نمیکنه

لینک به ارسال

خوب دوستان به نظر شما برای داشتن همین دامین و البته پاک کردن سایت قبلی چه راه حلی.رو دارید؟

لینک به ارسال

با سلام و احترام

راه حلی که به نظر بنده میرسه این هست که از هاستینگتون درخواست لاگ بکنید و ببینید که چه اطلاعاتی بدست میاورید.

دیتابیس 4 گیگی یکم نامعقول هست و شما در مرحله اول نیاز به بهینه سازی پایگاه داده دارید ، در مراحل بعدی عیب و ایراد های قالب رو رفع و افزونه های غیر ضروری ( آمار و ... ) رو غیر فعال کنید و دیتابیس مربوط به این مدل افزونه ها رو پاک کنید ، البته قبل از هر کاری یک بک آپ بگیرید رو بک اپ این عملیات رو انجام بدین

و یا بعد بک آپ این رو در یه دامنه و یا سابدامین انتقال بدین و روی اون کار کنید و مشکل سایت تون رو بررسی کنید.

لینک به ارسال
در در 12/21/2015 at 22:00، Uneci گفته است :

چرا از ریموت پایگاه داده remote mysql استفاده نمیکنید؟

با استفاده از remote mysql چه کاری می تونم بکنم ؟

در در 12/21/2015 at 00:52، shivahost گفته است :

همه این 4 گیگ دیتابیس پست ها هستند؟ جداول اضافی ندارید؟ مثل statistics و ...؟

حدود 200هزار پست دارم ، اما 4 گیگ به جداول اضافه هم مربوط میشه .

لینک به ارسال
در هم اکنون، iwf2050 گفته است :

با استفاده از remote mysql چه کاری می تونم بکنم ؟

حدود 200هزار پست دارم ، اما 4 گیگ به جداول اضافه هم مربوط میشه .

امکان استفاده فضا بیشتر برای دیتابیس و افزایش سرعت خواهید داشت. سرور ها فعلی هاست همه سرویس ها روی یک سرور قرار میدهند که با توجه به کش پردازنده توان پردازش مناسب ندارد ولی اگر از سریس دهنده ای خدمات بگیرید که در یک ابر سایت شما میزبانی کند مطمئنا مشکلات حجم زیاد دیتابیس و مصرف برای شما رفع می شود. البته میتوانید پست ها زائد حذف کنید ولی اگر بازدید کننده دارند اصلا توصیه نمی شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...