رفتن به مطلب

انتقال مطالب یک سایت به سایت دیگه(بکاب)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو تا هاست دارم و تو هرکدومشون 1 سایت وردپرس...حالا یکی از این هاست ها رو پولش رو ندادم و زدن مسدودش کردن و حالا 10 تومن دادم (بعد از 3 ماه) و یه فایل بکاب دادن....حالا میخوام مطالب وردپرسش رو انتقال بدم به اون یکی هاست(که توی اونم یه وردپرس نصب هستش).........دقیقا باید چی کار کنم؟آموزشی سراغ دارید؟

تو گوگل سرچ کردم ولی آموزشی به این صورت ندیم(حالا شاید خوب سرچ نکردم)----خودم هم خاستم دیتابیس توی اون بکاب رو انتقال بدم به phpmyadmin و کاراش رو بکنم که نتونستم ... ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

لینک به ارسال

ممنون از شما دوستان :D

فک کنم تبلیغات خلاف قوانین سایت باشه بهتر بود پیام خصوصی میدادید(امیدوارم از دستم ناراحت نشید :unsure: )

من دو هاست از یه شرکت خریدم(بنا به دلایلی که جاش نیست بگم) حالا به اون شرکته گفتم و فایل بکاب اون هاستی که مهلتش تموم شده رو گزاشت توی هاست سالمم......حالا بهش بگم ریستور کنه مشکلی برای سایت وردپرسی فعلیم پیش نمیاد؟ و یه سایت مجزا میشه؟

کلا هدف من اینه که اون چند تا مطلب خوبی که توی اون وردپرس توی فایل بکاب هستش رو به سایت اصلیم اضافه کنم.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

خب هاست دیگه از کجا بیارم؟

من همین سایت 5 گیگم رو سالی 400 تقریبا میدوم(که حتی gzip هم نداره) - یعنی باید برم یه هاست دیگه بخرم؟:wacko:

خواستم رو لوکال هاست چیزش کنم که اونم نشد.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، md3848 گفته است :

خب هاست دیگه از کجا بیارم؟

من همین سایت 5 گیگم رو سالی 400 تقریبا میدوم(که حتی gzip هم نداره) - یعنی باید برم یه هاست دیگه بخرم؟:wacko:

خواستم رو لوکال هاست چیزش کنم که اونم نشد.

سلام ،

چرا مشکل رو میپیچونید!!!! 

شما دوتا سایت داشتید ، در نتیجه قطعا دوتا دامنه هم دارید ، یکی دامنه 1 ، یکی دامنه 2 که پول هاستش رو ندادید 

1. دامنه 1 که سر جاش هست ،
  2. شما با ادان دامین دامنه دوم رو به هاست اضافه کنید ،
  3. سپس ی دیتابیس بنام دیتابیس قبلی باهمون یوز و پس و بسازید
  4.  به پشتیبانی بگین در دامنه 2 بکاپ رو.ریستور کنن ، دقت کنید در دامنه 2 ریستور کنن 

تمام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...