رفتن به مطلب

افزونه نمایش انتخابی پست ها در برگه

پست های پیشنهاد شده

اگر بدون افزونه خواستید انجام بدید:

یک فایل توی پوشه قالبتون ایجاد کنید و محتویات فایل archive.php یا page.php رو توش کپی کنید.

ابتدای فایل این خط کد رو بزارید :

<?php /* Template Name: 55555 */ ?>

به جای عدد 55555 اسم مورد نظرتون رو بزارید.

از منوی بالای انجمن به ژنراتور کوئری ساز مراجعه کنید و کوئری مورد نظرتون رو بسازید و جایگزین حلقه معمولثی وردپرس توی این فایل بکنید.

به مدیریت برگه ها برید و برگه مورد نظر رو ایجاد کنید و توی صفحه ویرایش و ساخت برگه از منوی سمت چپ بخش قالب برگه همین برگه ای که ساختید رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اگر بدون افزونه خواستید انجام بدید:

یک فایل توی پوشه قالبتون ایجاد کنید و محتویات فایل archive.php یا page.php رو توش کپی کنید.

ابتدای فایل این خط کد رو بزارید :

<?php /* Template Name: 55555 */ ?>

به جای عدد 55555 اسم مورد نظرتون رو بزارید.

از منوی بالای انجمن به ژنراتور کوئری ساز مراجعه کنید و کوئری مورد نظرتون رو بسازید و جایگزین حلقه معمولثی وردپرس توی این فایل بکنید.

به مدیریت برگه ها برید و برگه مورد نظر رو ایجاد کنید و توی صفحه ویرایش و ساخت برگه از منوی سمت چپ بخش قالب برگه همین برگه ای که ساختید رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

سلام

ممنون اما اینو میدونم

من منظورم این بود که خودم داینامیک بتونم انتخاب کنم

مثلا توی یک برگه بیام 3تا پست رو انتخاب کنم برای نمایش توی برگه دیگه 5تا پست رو و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...