رفتن به مطلب

یک راهنمایی در جهت استفاده بهتر از ابزارک ها

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام.خسته نباشید.

من سایتم بخش ابزارکش فعال است سایت من یک سایت خبری است،من میخوام در سایدبار سایتم یک بخش گزیده اخبار راه اندازی کنم برای بخش گزیده اخبارم میخوام اسلایدر ایجاد کنم که بصورت یک اسلایدر باشه ویک دسته خاص را هم بهش اختصاص بدم حالا کار به این ندارم،من در بخش ابزارک وقتی قسمت متن را داخل بخش ابزارک سایدبارم قرار میدادم خب چگونه میتونم سایدباری که انتخاب یا پیدا کردم در این قسمت فعال کنم که بعد از طریق ورد پرس مدیرتش کنم،منظور من این است چگونه یک اسلایدر را اکه انتخاب کردم مثلا یک اسلایدر بوت استرپی دارم خب چگونه این اسلایدر را در بخش ابزارک قرار دهم (کدهای اسلایدر را کجا قرار بدم منظورم هست)باتشکر.

لینک به ارسال

دوستان سلام.خسته نباشید.

من سایتم بخش ابزارکش فعال است سایت من یک سایت خبری است،من میخوام در سایدبار سایتم یک بخش گزیده اخبار راه اندازی کنم برای بخش گزیده اخبارم میخوام اسلایدر ایجاد کنم که بصورت یک اسلایدر باشه ویک دسته خاص را هم بهش اختصاص بدم حالا کار به این ندارم،من در بخش ابزارک وقتی قسمت متن را داخل بخش ابزارک سایدبارم قرار میدادم خب چگونه میتونم سایدباری که انتخاب یا پیدا کردم در این قسمت فعال کنم که بعد از طریق ورد پرس مدیرتش کنم،منظور من این است چگونه یک اسلایدر را اکه انتخاب کردم مثلا یک اسلایدر بوت استرپی دارم خب چگونه این اسلایدر را در بخش ابزارک قرار دهم (کدهای اسلایدر را کجا قرار بدم منظورم هست)باتشکر.

دوست عزیز افزونه master slider بهترین افزونه در این بخشه . کد ابزارکم داره . ریسانسیو هم هست دانلود در زیز

دانلود

لینک به ارسال

دوست عزیز نصب نمیشه این افزونه با این خطا مواجه شدم که این بسته نمی تواند نصب شود مواجه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...