رفتن به مطلب

مشکل عجیب در جستجوی گوگل

mehrdad_k

پست های پیشنهاد شده

سلام

من مدتی است که دارم روی یکی از سایت ها کار می کنم. یک مشکل عجیب دارم !

وقتی در جستجوی گوگل با آی پی ایران سرچ می کنم کلمه یا عبارت مورد نظر در صفحات داخلی و یا لینک های پایین قرار دارند ولی هنگامی که با فیلتر شکن جستجو میکنم در رتبه های بالا و گاها رنک یک هستم.

اینو در نتایج ورودی هام هم دیدم. مثلا کلمه ای در صفحه سه هستم ولی ورودی هایی که از اون کلمه داشتم همه آی پی غیر ایرانی بودند که اونها در نتیجه جستجو در صفحه اول بوده اند...

کسی میدونه دلیل و راه حل چیه

لینک به ارسال

اگه کسی از دوستان با قبول هزینه هم این مشکل رو برام برطرف کنه ممنون میشم.

چون مدتی است که ذهن و وقت منو درگیر کرده و حل نمیشه !

لینک به ارسال

مشکل به صورت طبیعی از کد نویسی نیست و مربوط می شه به رباتهای جستجو گر عملا کار زیادی نمیشه براش انجام داد

لینک به ارسال

بله از لینکها هر کشوری بیشتر داشته باشید با ای پی همان کشور در صدر جستجو قرار میگیرید.

این روشی هم که شما لینک میگیرید درست نیست(مثل الان داخل امضا !)

با همین کلمه من سایت www.aroos118.com را کار کردم

نمونه لینک سازی : http://rahanew.ir/%D9%85%D8%B2%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3/

لینک به ارسال

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

لینک به ارسال

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

لینک به ارسال

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

سلام استاد متشکر از نظر خوب شما.اینی که می فرمایید درسته ,ولی با تجربه کاری از الگوریتمها میشه به راحتی سر در آورد

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

لینک به ارسال

با استاد موافقم که به این راحتی ها نمیشه گوگل را پیش بینی کرد. بخصوص اینکه الگورتیم گوگل مدام در حال تغییره.

خیلی از سایتها میان قوانین گوگل را نقض میکنن و خوب میان بالا. همونا عملکردشون را سایتهای دیگه خودشون جواب نمیده و گوگل بلاکشون میکنه...

نقل قول

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

میشه بیشتر توضیح بدید و یا مثالی بزنید ؟ پیشنهاد شما برای سایت من چیه ؟

لینک به ارسال

نگاه کنید من نمیتونم تمامی قوانین را یاد بدم.به قدری مقاله خوندم تا بتونم خودم کمی کار کنم!

مثال من سایت خودم را : www.shivafilm.com با کلمه دانلود فیلم جدید تا پیج 2 گوگل اوردم.

بهترین کمک برای سئو را از اینجا مطالعه کنید. 100% نتیجه میگیرید.

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر دامنه شما غیر از ir باشه در خارج از ایران نتایج بهتری خواهید گرفت و اگر ir باشه طبیعتا بازدیده کننده بیشتری از سمت ایران خواهید گرفت. همچنین در ابزار گوگل وب مستر می توانید تعیین کنید از کدام نواحی برای شما بازدید بیشتری بیاید شاید تنظیمات آنجا ایران نیست.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...