رفتن به مطلب

قبل از طراحی یک قالب چه نیازی به طرح psd هست? ایا اصلا این طرح مهمه?

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

یک سوال خیلی خیلی مهم داشتم در مورد psd قالب وردپرس.

مثلا دوستی میخواد برای من یک سایت طراحی کنه، ایشون میگن، هزینه طرح پی اس دی ک میزنیم برای پروژه مورد نظر شما حدود 70 هزار تومان هست. یکی به من بگه اصلا این psd واقعا نیازه

یا اینکه میشه بدون psd یک قالب رو طراحی کرد یا خیر?

اگه کسی از دوستان میدونه اینو هم بگه ک پی اس دی دقیقا چه ربطی به طراحی قالب داره، اخه همه قالب با کد نوشته میشه و همه موقعیت المان هارو با کدها به دلخواه تنظیم میکنن، پی اس دی چه کاری میکنه دقیقا این وسط?

لینک به ارسال

psd رو برای نمایش طرح نهایی از رابط کاربر یاسیت تون طراحی میکنن ییعنی در نهایت سایت تون همین شکلی میشه که در اسکرین شات psd میبینید .

دلیل طراحی psd قالب برای این هست که کار کدنویسی راحت تر انجام بشه و مشتری هی نیاد بگه فلان جا رو بردار این رنگی کن فلان جا رو اونجوری کن و ...

میشه بدون psd قالب طراحی کرد ولی اعصاب میخاد برای درخواستهای بعدی مشتری ...

لینک به ارسال

psd رو برای نمایش طرح نهایی از رابط کاربر یاسیت تون طراحی میکنن ییعنی در نهایت سایت تون همین شکلی میشه که در اسکرین شات psd میبینید .

دلیل طراحی psd قالب برای این هست که کار کدنویسی راحت تر انجام بشه و مشتری هی نیاد بگه فلان جا رو بردار این رنگی کن فلان جا رو اونجوری کن و ...

میشه بدون psd قالب طراحی کرد ولی اعصاب میخاد برای درخواستهای بعدی مشتری ...

ببینید شما درست میگید، سوال اصلی من این هست که، مثلا خود شما ک طراح هستید، برای خودتون یک قالب رو میخواید طراحی کنید، ایا psd میزنید قبلش? و اینکه هزینه 70 هزار تومان برای یک طرح زیاد نیست?
لینک به ارسال

ببینید شما درست میگید، سوال اصلی من این هست که، مثلا خود شما ک طراح هستید، برای خودتون یک قالب رو میخواید طراحی کنید، ایا psd میزنید قبلش? و اینکه هزینه 70 هزار تومان برای یک طرح زیاد نیست?

اتفاقا الان دارم برای سایت خودم قالب جدید طراحی میکنم .

بله psd طراحی میکنیم تا رنگبندی و سایر اجزاء رو بتونیم به بهترین شکل انتخاب کنیم.

70 تومان خیلی هم مناسبه گرافیست داریم برای طراحی psd بالای 300 - 400 درخواست میکنه ... ( البته هر چقدر پول بدی ... )

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

من متقاعد نشدم .

ببینید، اگه من نخوام برای طراحی سایتم psd زده شه و یک طرح پیشفرض کلی رو به طراح دادم، حالا طراح میخواد برای راحتی خودش psd بزنه یا خیر، اینجوری نمیتونه طرح رو بزنه ک منم هزینه کمتری پرداخت کنم?

لینک به ارسال

شما طرح قالبتو خودت درست کن بده به کدنویس تا دیگه هزینه Psd نکنی. به همین سادگی به همین راحتی :))

عرض همه دوستان درست و محترم. من الان یک موضوع مهم رو متوجه شدم! موضوع این هست ک میشه طرح psd رو به بعضی از ژنراتورهای تبدیل psd به وردپرس داد و بدون هیچ زحمتی قالب رو آماده دریافت کرد و یا اینکه حداقل این ژنراتورها میتونه psd رو به html و css تبدیل کنه.

آیا اصرار برخی طراحان برای طرح psd به این دلیل نیست؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط saman-last
لینک به ارسال

به این راحتی هم که گفتید به ژنراتور بدیم و قالب تحویل بگیریم نیست. یعنی اگر اینجوری بود دیگه همه کارها راحت بود.

همون‌طور که دوستان عزیز هم گفتند، طرح اولیه برای ایجاد درک صحیح از درخواست مشتری هست و این طرح به نفع خود مشتری هم هست. یعنی بعداً می‌تونه مبنای ارزیابی کار نهایی طراح قالب قرار بگیره.

به علاوه خود شما هم درک صحیحی از خواسته‌های خودتون خواهید داشت و درخواست‌های شما انسجام خودش را پیدا می‌کنه.

در ضمن مبلغ ۷۰ هزار تومن هم همون‌طور که دوستمون گفتند، خیلی مناسب هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...