رفتن به مطلب

دلیل تفاوت زیاد رتبه الکسای یکی از سایتهای فعال من در مقابل یک سایت تازه تاسیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای گل..

یکی از سایتهایی (chashnee.ir ) که طراحی کردم چند ماهی هست که داره روش کار میشه و هر روز هم بروز رسانی مطلب داره. رتبه جهانیش تو الکسا 10,862,173 هست.

ولی از طرف دیگه یک سایت معمولی (payambarschool.ir) که هنوز هم مطلبی توش ارسال نشده طراحی کردم که رتبش شده 2,398,634 ..

چطور ممکنه آخه؟؟ این همه زحمت دارم واسه اون سایت اولی میکشم ولی انگار نه انگار..

دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اینکه بدونم اشکال کارم کجاست..

لینک به ارسال

دوست عزیز رتبه الکسا به بروز بودن سایت نیست به تعداد بازدید کننده هستش!!!

ممنونم دوست عزیز..

خب این سایت دومی که گذاشتم هنوز به اون صورت شروع به کار نکرده و بازدید چندانی نداره. برخلاف سایت اولی..

چطور میشه سایتی که بازدید نداره چنین رتبه ای بگیره

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

مطالب سایت چاشنی بیشتر کپی هست. بازدید چندانی هم نداره. با وب مستر چک کنید خواهید دید روزانه چند کلیک دارد. اون بازدیدها هم احتمالا ماله بوتهای جستجوگر هست. در ضمن بروزرسانی رتبه در آلکسا برای سایتهای تازه و کم بازدید حتی ممکن است ماهانه انجام شود.

لینک به ارسال

مطالب سایت چاشنی بیشتر کپی هست. بازدید چندانی هم نداره. با وب مستر چک کنید خواهید دید روزانه چند کلیک دارد. اون بازدیدها هم احتمالا ماله بوتهای جستجوگر هست. در ضمن بروزرسانی رتبه در آلکسا برای سایتهای تازه و کم بازدید حتی ممکن است ماهانه انجام شود.

بیشتر مطالب چاشنی کپی محسوب نمیشن. چون از سایتهای خارجی ترجمه میشن و شبیهشون تو سایتای ایرانی نیست. البته فکر نمیکنم کپی بودن معیار باشه. چون درحال حاضر سایتهای زیاد خبری میشناسم که 100 درصد مطالب کپی هستن ولی رتبه خوبی دارن..چاشنی بازدید چندانی نداره ولی در مقابل سایت دومی که گذاشتم بازدید 100(چاشنی) در مقابل صفر هست..

تشکر دوست عزیز. ولی هنوز متوجه نشدم چرا سایتی مثل سایت یک مدرسه که جدیدا راه اندازی کردم و بازدیدی نداره رتبه خوبی میگیره.

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز..

خب این سایت دومی که گذاشتم هنوز به اون صورت شروع به کار نکرده و بازدید چندانی نداره. برخلاف سایت اولی..

چطور میشه سایتی که بازدید نداره چنین رتبه ای بگیره

خب شما از کجا میدونید بازدید نداره؟!از کجا میدونید تبلیغات نکرده؟!تازه این وبسایت مال یه مدرسه هستش پس طبیعتا یه سری دانش آموز هر روز به اون سایت سر میزنن :)

لینک به ارسال

رتبه سایت چاشنی واقعی نیست. یعنی آلکسا هنوز رنکیگ جدید براش در نظر نگرفته. همچین سایتی باید رتبه خیلی بهتری نسبت به رقم فعلی داشته باشد. کد آلکسا رو تو سایت قرار بدهید رنک ها سریعتر بر روی وبسایت شما اعمال می شود.

لینک به ارسال

خب شما از کجا میدونید بازدید نداره؟!از کجا میدونید تبلیغات نکرده؟!تازه این وبسایت مال یه مدرسه هستش پس طبیعتا یه سری دانش آموز هر روز به اون سایت سر میزنن :)

سایت مدرسه رو خودم راه انداختم. خب با استفاده از روشهای متداول آمارشو چک میکنم. و بازدیدی به اون صورت نداره. مطالبی هم که تو سایت هست انگشت شمارن و برای تست هستن. و هنوز مطلبی که مورد نیاز دانش آموز باشه پست نشده و به دانش آموزا هم معرفی نشده سایت

رتبه سایت چاشنی واقعی نیست. یعنی آلکسا هنوز رنکیگ جدید براش در نظر نگرفته. همچین سایتی باید رتبه خیلی بهتری نسبت به رقم فعلی داشته باشد. کد آلکسا رو تو سایت قرار بدهید رنک ها سریعتر بر روی وبسایت شما اعمال می شود.

ممنونم دوست عزیز.. کد الکسارو تو سایت دارم. نمیدونم واقعا مشکلم چیه..

لینک به ارسال

سایت مدرسه رو خودم راه انداختم. خب با استفاده از روشهای متداول آمارشو چک میکنم. و بازدیدی به اون صورت نداره. مطالبی هم که تو سایت هست انگشت شمارن و برای تست هستن. و هنوز مطلبی که مورد نیاز دانش آموز باشه پست نشده و به دانش آموزا هم معرفی نشده سایت

ممنونم دوست عزیز.. کد الکسارو تو سایت دارم. نمیدونم واقعا مشکلم چیه..

نه دیگه نگید بازدید نداره :) اصلا الکسا ربطی به مطالب بیشتر نداره شاید یه سایت فقط یه مطلب داشته باشه و روزی هزار تا بازدید و سایت شما روزی هزار تا مطلب داشته باشه و هر روز چندتا بازدید بیشتر نداشته باشه شک نکنید اون سایت آمار الکساش بیشتره

لینک به ارسال

نه دیگه نگید بازدید نداره :) اصلا الکسا ربطی به مطالب بیشتر نداره شاید یه سایت فقط یه مطلب داشته باشه و روزی هزار تا بازدید و سایت شما روزی هزار تا مطلب داشته باشه و هر روز چندتا بازدید بیشتر نداشته باشه شک نکنید اون سایت آمار الکساش بیشتره

نمیگم بازدید نداره. در مقابل چاشنی بازدیدش صفر محسوب میشه. چون این سایت هنوز به دانش آموزا معرفی نشده که بخوان ازش بازدید کنن.

یک سوال؟ معمولا چقدر طول میکشه سایت رتبه ایران بگیره؟؟

لینک به ارسال

نمیگم بازدید نداره. در مقابل چاشنی بازدیدش صفر محسوب میشه. چون این سایت هنوز به دانش آموزا معرفی نشده که بخوان ازش بازدید کنن.

یک سوال؟ معمولا چقدر طول میکشه سایت رتبه ایران بگیره؟؟

بستگی داره اگه سریع در موتورهای جستجو ثبت کنید و فعالیت رو سریع شروع کنید حدود سه تا چهار هفته شاید طول بکشه البته برای من که اینطوری بوده ولی اگه از همون اول شروع به تبلیغات کنید کمتر از یه هفته رنک ایران شما نمایش داده میشه

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان. امیدوارم بودم به یه جواب روشنی برسم. متاسفانه تو سایت های ایرانی هرچی گشتم جوابی برای سوالم پیدا نکردم.

اینجا هم دوستان لطف کردن فقط خواستن ارزش سایتو رو پایین بیارن و به اصل سوال من توجهی نداشتن..

و هنوز برام سواله که چطور سایتی که (http://payambarschool.ir) هنوز متن لورم ایپسوم های تستی توش مونده و ادمین سایت تغییر نداه و مطلبی نذاشته و همینطور بازدید چندانی نداره در عرض یک ماه چنین رتبه ای میگیره از الکسا..

با این اوصاف اکثر این مقالاتی در مورد سئو، بهینه سازی ، ثبت در الکسا ، و .... تو انجمن ها و سایت های مختلف گذاشته شده فقط شعاری هستن و در عمل رتبه دهی به سایت الابختکی و با گل یا پوچ داده میشه..

لینک به ارسال

امار بازدید هر دو رو میشه بذارین؟

و اینکه عمر هرکدوم چقدره

تولبار الکسا رو مروگرتون نصبه یا نه

اینارو بگین شاید بشه حدس زد

لینک به ارسال

امار بازدید هر دو رو میشه بذارین؟

و اینکه عمر هرکدوم چقدره

تولبار الکسا رو مروگرتون نصبه یا نه

اینارو بگین شاید بشه حدس زد

سایت چاشنی تقریبا 4 ماه راه اندازی شده.. بازدیدش در روز حداقل 300 تا 600.

سایت مدرسه 2ماه راه اندازی شده. بازدیدش در روز حدود 20

تولبار الکسا هم روی هر دو مرورگری که استفاده میکنم نصب شده.

لینک به ارسال

سایت چاشنی تقریبا 4 ماه راه اندازی شده.. بازدیدش در روز حداقل 300 تا 600.

سایت مدرسه 2ماه راه اندازی شده. بازدیدش در روز حدود 20

تولبار الکسا هم روی هر دو مرورگری که استفاده میکنم نصب شده.

تو الکسا اکانت دارین

سایت چاشنی رو معرفی کردین بهش؟

بازدید کننده یا یازدید صفحات؟

لینک به ارسال

تو الکسا اکانت دارین

سایت چاشنی رو معرفی کردین بهش؟

بازدید کننده یا یازدید صفحات؟

بله. اکانت دارم. سایت رو هم توش ثبت کردم.. تقریبا 300 تا 600 بازدید کننده. بعضی مواقع بیشتر هم هست که ممکنه دقیقا واقعی نباشه. ولی میانگینش همینه.. تو دو ماه و نیم گذشته حدود 17000 هزار بازدید کننده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...