رفتن به مطلب

نمایش محتوا در داخل مطلبی خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

حتما کد زیر رو تا حالا دیدید و ازش استفاده کردید :

البته من فقط یه بخششو میارم :

<?php if (in_category('8845')) {include (TEMPLATEPATH . '/single-shop.php');

این رو اگه تو سینگل بزاریم میتونیم برای موضوعی خاص ، قالبی خاص در نظر بگیریم سر حرفم روی in_category هست .

حالا من میخوام داخل یک نوشته خاصم - مثلا آی دی نوشتم 100 هست - یک محتوا نشون داده بشه . یعنی وقتی کاربر اون نوشته رو میبینه مثلا یه تبلیغی که تعبیه کردم رو ببینه و اگر نوشته دیگه ای بود اونو نبینه .

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید .

توضیح بیشتر اینکه ، بخوام یک کد تخفیفی به یک محصول خاصم بدم ، باید اونو ویرایش کنم و ابتداش توضیح بدم که این محصول کد تخفیف داره . اما وقتی بتونم توسط کد پی اچ پی آی دی اون نوشته رو با اون شرط بگیرم دیگه نیازی نیست نوشته رو ویرایش کنم. و کافیه داخل اون شرط توضیحم رو بنویسم و فقط تو اون نوشته به نمایش دربیاد .

لینک به ارسال

سیئوال اولتون ارتباطی به کاری که می خواهید بکنید نداره

اول باید مشخص کنید چطوری کد تخفیف رو به مطالبتون نسبت می دید روش درستش استفاده از متاباکس یا زمینه دلخواهه

حالا با فرض اینکه نام زمینه دلخواه مرتبط با کد تخفیف discount باشه از این کد استفاده کنید

<?php
$discount = get_post_meta($post->ID, 'discount', true);
if($discount>0) { ?>
<div class="alert">این مطلب دارای کد تخفیف می باشد</div>
<?php }?>

لینک به ارسال

اول باید مشخص کنید چطوری کد تخفیف رو به مطالبتون نسبت می دید روش درستش استفاده از متاباکس یا زمینه دلخواهه

حالا با فرض اینکه نام زمینه دلخواه مرتبط با کد تخفیف discount باشه از این کد استفاده کنید

<?php
if($discount>0) { ?>
<?php }?>

ممنونم

خودم از سایت وردپرس، تونستم از شرط زیر استفاده کنم و کار کرد :

<?php
if ( is_single( array( 1091 ) ) )
{echo "this is";
}

?>

لینک به ارسال

<?php
if($discount>0) { ?>
<?php }?>

ضمنا اگه از زمینه دلخواه استفاده کنم . باز باید برم و مطلب رو ویرایش کنم و در زمینه دلخواهش که ساختم ، کد تخفیف بزارم و انتشار بدم . اینطوری مطلب ویرایش میشه ، تو سئوی مطلب مشکل ایجاد نمیکنه ؟ درسته من تو محتوا دستکاری نمیکنم فقط زمینه دلخواه رو پر میکنم . و دست به محتوا نمیزنم . اما دوست دارم نظر شما رو بدونم .

لینک به ارسال

درستش اونجوریه

این شرطی که شما گذاشتید که بدتره باید برای محصولی که کد تخفیف داره فایل single.php قالب رو ویرایش کنید که هم به مراتب سخت تره و از هر لحاظی هم غیر حرفه ای و غیر اصولیه

ویرایش مطلب به خودی خود هیچ تاثیری تو سئو نداره حتی اگه محتواش در حدی ویرایش بشه که موضوع و مفهوم اصلی تغییر نکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...