رفتن به مطلب

نیازمندی های اپدیت وردپرس 4.4

پست های پیشنهاد شده

بنده امروز وردپرس رو به 4.4 اپدیت کردم دیدم بعدش ووکامرس هم سریع اپدیت داده .اما بعد از اپدیت به 4.4 اصلا هیچ افزونه ای نمیتونم نصب یا اپدیت کنم .آیا مشکل از هاست هست یا مشکل از 4.4 جداقل ورژن php هاست باید چند باشه واسه ودرپرس 4.4 ؟.برا من 5.5 هستش

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

دوستان شما ها به 4.4 آپدیت کردید؟ هیچ مشکلی نداشتید؟ من که اصلا بعد از اپدیت به 4.4 نمیتونم هیچ افزونه ای رو نصب یا اپدیت کنم. و مرتب خطا میده که نمیشه پوشه جدید ساخت!

ممنون میشم باتجربه ها و اساتید راهنمایی کنند

لینک به ارسال

بعد از اپدیت برا من ویرایش لینک کار نمی کنه دوستان هم همین مشکل رو دارن؟؟؟؟؟ :(

لینک به ارسال

برا من اینقدر مشکل داشت که مجبور شدم برگردم به 4.3. مثلا ویرایش لینک کار نمیکرد هیچ افزونه ای نصب یا اپدیت نمیشد و...

اینجا هم که اصلا کسی راهنمایی نکرد!

لینک به ارسال

من از وقتی به نسخه 4.4 ارتقا دادم مشکلی در پلاگین ها یا آبدیتشون ندارم، ولی یه سری مشکلات جزئی برام پیش اومده مثلا قسمتی از ترجمه ها ( که قبلا فارسی بودن ) به هم ریختن و انگلیسی نمایش داده میشن، همچنین لینک ویرایش سریع ( در نظرات، دسته ها و ... ) ظاهرش بهم ریخته، اول فکر میکردم ممکنه از پلاگین‌ها باشه ولی وقتی غیر فعالشون کردم، متوحه شدم این مشکلات به خاطر نسخه 4.4 وردپرسه .

لینک به ارسال

برا من اینقدر مشکل داشت که مجبور شدم برگردم به 4.3. مثلا ویرایش لینک کار نمیکرد هیچ افزونه ای نصب یا اپدیت نمیشد و...

اینجا هم که اصلا کسی راهنمایی نکرد!

به میزبانتون بگین نسخه php رو ارتقاء بدن درست میشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با تشکر از نظرات و راهنماییتان

اخر با روش زیر حل شد:

برای رفع این مشکل وارد فایل منیجر هاستتان شوید. فایل که مربوط به تنظیمات ورد پرس است با نام wp-config.php را بیابید و بر روی آن کلیک کنید سپس بر روی Edit در بالای صفحه برای تغییر محتویات کلیک کنید
سپس کد زیر را به انتهای فایل فوق اضافه کرده و آن را Save کنید :

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0755 );
}

سپس مجدد وارد نرم افزار ورد پرس خود شوید و برای نصب افزونه اقدام کنید .

میهن  وب هاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...