رفتن به مطلب

مشکل ضاهر شدن تایتل کامل سایت

hamidyk

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام دوستان عزیزم مشکلی برای بنده پیش آمده ممنون میشم دلیلش را بگید.

من عنوانی که برای سایت انتخاب کردم تقریبا 13 کلمه هست اما تو گوگل هر سرچی که میکنم چهارتاشو میازه دلیلش پیشت ؟

من کد های داخلی سایتو ببرسی کردم اما مشکل خواصی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

عکس هارو پیوست کردم اینم آدرس سایتع : isi-isc.com

post-12421-0-24948700-1449657172_thumb.p

post-12421-0-42937700-1449657286_thumb.p

لینک به ارسال

سلام

گاهی این مشکلات در گوگل بوجود میاد. برای مثال من به یک صفحه با عنوان "جدیدترین متد های سئو" لینک داده بودم و در آنکر تکست از کلمه "اینجا" استفاده کردم با کمال تعجب دیدم که گوگل در ایندکس خودش اسم صفحه رو "اینجا" ثبت کرده! برای حل این مشکل ( البته نمیشه گفت مشکل ) باید چند روز صبر کنید تا سایت مجدد crawl کنند

لینک به ارسال

سلام

گاهی این مشکلات در گوگل بوجود میاد. برای مثال من به یک صفحه با عنوان "جدیدترین متد های سئو" لینک داده بودم و در آنکر تکست از کلمه "اینجا" استفاده کردم با کمال تعجب دیدم که گوگل در ایندکس خودش اسم صفحه رو "اینجا" ثبت کرده! برای حل این مشکل ( البته نمیشه گفت مشکل ) باید چند روز صبر کنید تا سایت مجدد crawl کنند

ممنون از شما ولی خیلی ووقته این مشکل هست و منو سردرگم کرده واقعا نزدیک شش ماهی میشه

لینک به ارسال

دلیل اینکه عنوان رو تغییر میده اینه عنوان یا مرتبط نیست یا خیلی طولانی یا خیلی کوتاهست

برای همین گوگل خودش تصمیم میگیره و از متن بک لینک و یا از عنوان h1 و h2 و یا ترکیبی از اینها استفاده میکنه

عنوان رو ویرایش کنید و عنوان مناسبی بذارید و اعلام کنید تا دوباره ایندکس کنه مطلب رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...