رفتن به مطلب

درخواست معرفی ویدیو پلیر خوب

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام و وقت بخیر

من چند تا ویدیو پلیر نصب کردم ولی هیچکدوم سرعت پلیر پیش فرض وردپرس رو ندارن ، از طرفیم پلیر وردپرس خیلی خیلی ساده ست ،

1_ چجوری میشه بدون اینکه هسته وردپرس رو ویرایش کنیم به پلیر خوده وردپرس رنگ و لعاب بدیم ؟؟؟

2_ بنظرتون بهترین پلیر وردپرس کدومه ؟؟؟ ( شورتکد ) نکته : فقط پلیر باشه و پست تایپ فرعی ایجاد نکنه

لینک به ارسال

بهترین ویدئو پلیر پلیر html5 که یوتوپ و وردپرس تو حالت پیش فرض ازش استفاده می کنند و برای استفاده ازش تو وردپرس کافیه فایلهای ویدئوتنون رو با شورت کد زیر تو مطالبتون قرار بدید

[video src="آدرس فایل"/]

پلیر وردپس درسته ساده است ولی کمترین فشار اضافی رو داره و در عین حال با انواع دیوایس های مختلف پی سی و لب تاپ و نت ورک و تپلت و انواع گوشی های موبایل سازگاری کامل داره

لینک به ارسال

بهترین ویدئو پلیر پلیر html5 که یوتوپ و وردپرس تو حالت پیش فرض ازش استفاده می کنند و برای استفاده ازش تو وردپرس کافیه فایلهای ویدئوتنون رو با شورت کد زیر تو مطالبتون قرار بدید

[video src="آدرس فایل"/]

پلیر وردپس درسته ساده است ولی کمترین فشار اضافی رو داره و در عین حال با انواع دیوایس های مختلف پی سی و لب تاپ و نت ورک و تپلت و انواع گوشی های موبایل سازگاری کامل داره

ضمن عرض.سلام و تشکر بابت پاسخ

بله ، خوبه و الآن از همین پلیر استفاده میکنم

ولی اگر میشه لطف کنید در مورد سوال 1 ی توضیحی بدید ، ( سوال 1 _ چجوری میتونم ویدیو پلیر خوده وردپرس رو بدون اینکه هسته دستکاری بشه ویرایش کنم ؟؟؟ ویرایش فایل مدیا و فایل های دیگر پلیر در هسته مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟)

لینک به ارسال

ویرایش هسته فایده ای نداره چون تو اولین به روز رسانی از بین می ره

پلیرچیزی قابل ویرایش نداره شما می تونید برای هر .یدئو یک پوستر jpg یا png بسازید و با اضافه کردن متغیر poster به ویدئوتون اضافه کنید که توی نمای اصلی ویدئو دیده بشه

[video poster="Example.jpg" mp4="Example.mp4"]

لینک به ارسال

ضمن عرض سلام و وقت بخیر

من چند تا ویدیو پلیر نصب کردم ولی هیچکدوم سرعت پلیر پیش فرض وردپرس رو ندارن ، از طرفیم پلیر وردپرس خیلی خیلی ساده ست ،

1_ چجوری میشه بدون اینکه هسته وردپرس رو ویرایش کنیم به پلیر خوده وردپرس رنگ و لعاب بدیم ؟؟؟

2_ بنظرتون بهترین پلیر وردپرس کدومه ؟؟؟ ( شورتکد ) نکته : فقط پلیر باشه و پست تایپ فرعی ایجاد نکنه

من تا هفته قبل خیلی دنبال پلاگین خوب برای پخش ویدیو گشتم، البته دلیل من برای پیدا کردن یک پلیر ویدیو ، سادگیه پلیر وردپرس نبود ! دلیلش پخش نکردن فایلهای حجیم بود! یعنی فایلهای با حجم بالا رو پخش نمیکرد و به همین خاطر چند روز دنبال کردم تمام سایتهای ایرانی و خارجی رو ولی متاسفانه یا به سرور فشار می اوردند و یا حجمهای بالا رو اجرا نمیکردند !!! و الان هم دارم فایلهای با حجم کم رو تو پلیر خود وردپرس پخش میکنم !!! اگر شما هم پلیر خوبی پیدا کردید به بنده هم معرفی کنید. مرسی.

اقا ایمان یه سوال :

تو سایت همیار وردپرس از افزونه jw استفاده میکنه که شکل پلیرش به این صورت شده ؟!

http://hamyarwp.com/jw-player/ الان این پست رو مشاهده کنید متوجه میشید، البته شکل پلیر jw خیلی متفاوته با این !

ویرایش شده توسط mahdi.a
لینک به ارسال

سلام:

من پیشنهادم : http://forum.wp-pars...برای-اولین-بار/

از این افزونه خبرگزاری فارس اگه اشتباه نکنم از همین استفاده میکنه.

شرکت سازنده: http://www.jwplayer.com/

سلام

این افزونه رو دیدم ولی متاسفانه تبلیغات داره ، ، لینک jwplayer رو داره ، کد شده ست و این خودش ی پوئن منفی برای فشار به سرور بحساب میاد ، ، ، ولی واقعا اگر تصمیم به پرداخت هزینه بگیریم حتما نسخه پریمیوم jwplaer رو میخرم ، واقعا نسخه پرو این افزونه فوق العاده ست ، ممنون از پاسخ شما

من تا هفته قبل خیلی دنبال پلاگین خوب برای پخش ویدیو گشتم، البته دلیل من برای پیدا کردن یک پلیر ویدیو ، سادگیه پلیر وردپرس نبود ! دلیلش پخش نکردن فایلهای حجیم بود! یعنی فایلهای با حجم بالا رو پخش نمیکرد و به همین خاطر چند روز دنبال کردم تمام سایتهای ایرانی و خارجی رو ولی متاسفانه یا به سرور فشار می اوردند و یا حجمهای بالا رو اجرا نمیکردند !!! و الان هم دارم فایلهای با حجم کم رو تو پلیر خود وردپرس پخش میکنم !!! اگر شما هم پلیر خوبی پیدا کردید به بنده هم معرفی کنید. مرسی.

اقا ایمان یه سوال :

تو سایت همیار وردپرس از افزونه jw استفاده میکنه که شکل پلیرش به این صورت شده الآن این پست رو مشاهده کنید متوجه میشید، البته شکل پلیر jw خیلی متفاوته با این !

ممنونم از پاسخ شما ، همیار الآن نسخه قالبش رو عوض کرده ولی فکر کنم همیار از نسخه پرو jwplayer استفاده میکنه ، چون تبلیغات نداره ...

ویرایش شده توسط نازنین 123
لینک به ارسال

سلام

در ملب زیر چند افزونه حرفه ای معرفی شده در صورت نیاز از اونها استفاده کنید.

افزونه وردپرس ویدیو پلیر یا پخش کننده فیلم واکنش گرا

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو دیدم ولی متاسفانه تبلیغات داره ، ، لینک jwplayer رو داره ، کد شده ست و این خودش ی پوئن منفی برای فشار به سرور بحساب میاد ، ، ، ولی واقعا اگر تصمیم به پرداخت هزینه بگیریم حتما نسخه پریمیوم jwplaer رو میخرم ، واقعا نسخه پرو این افزونه فوق العاده ست ، ممنون از پاسخ شما

ممنونم از پاسخ شما ، همیار الآن نسخه قالبش رو عوض کرده ولی فکر کنم همیار از نسخه پرو jwplayer استفاده میکنه ، چون تبلیغات نداره ...

برای نسخه پرو که من مشکلی نداشتم و بدون لوگو میتونستم با افزونه jw کار کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...