رفتن به مطلب

سوال در مورد psd قالب های وردپرس در حالت واکنش گرا

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

یک سوال مهم برام ایجاد شده!

آیا برای حالت واکنش گرای قالب های وردپرسی هم باید به صورت جداگانه psd طراحی کرد؟

یعنی به این صورت که ما قالب psd را برای اسکرین دسکتاپ طراحی میکنیم بعد همین قالب رو برای نمایش موبایل باید مجددا psd کرد و کد نویسی انجام داد؟

و یا اینکه میشه همین نمایش دسکتاپ رو با css در نمایش موبایل به صورت دلخواه چینش کرد؟

و آیا اینکه مثلا من برای یک "بک گراند" در نمایش دسکتاپ در قالب psd یک لایه به نام bg-desktop طراحی میکنم ، این لایه به عنوان مثال هنگام کدنویسی به این شکل برای استایل دهی قرار میگیره :

.bg desktop {
width: 98%;
color: #333;
}

خب حالا ما برای نمایش موبایل باز هم همین تیکه کد رو داریم و نمیشه به صورت همزمان در نمایش موبایل و دسکتاپ برای این کد استایل داد.

منظور اینه ک آیا برای این تیکه کد هم باید در psd به عنوان مثال بک گراندی با نام جداگانه طراحی کرد که بشه در دوحالت استایل دهی شه؟

سوال اصلی من همون هست که در ابتدا گفتم! آیا برای حالت های مختلف نمایش در اسکرین های مختلف باید چند قالب psd جداگانه برای یک طرح زد و یا خیر

ویرایش شده توسط saman-last
لینک به ارسال

برای واکنشگرا کردن پوسته از چند روش میشه استفاده کرد ..

بهترین و هزینه برترین روش طراحی پوسته های متفاوت برای اندازه صفحه نمایشهای متفاوت هست و بعد با استفاده از اسکریپتهایی مانند موبایل دکتور و یا کدهای جاوا شناسایی دستگاه کاربر و بارگذاری پوسته مناسب برای اون .. در نتیجه میتونید چند تا psd هم طراحی کنید ..

معمول ترین روش طراحی یک قالب و کدنویسی به صورت واکنش گرا توسط فریمورکهای بوت استرپ و یا مدیاکوئری css و جاوا هست ...

لینک به ارسال

برای واکنشگرا کردن پوسته از چند روش میشه استفاده کرد ..

بهترین و هزینه برترین روش طراحی پوسته های متفاوت برای اندازه صفحه نمایشهای متفاوت هست و بعد با استفاده از اسکریپتهایی مانند موبایل دکتور و یا کدهای جاوا شناسایی دستگاه کاربر و بارگذاری پوسته مناسب برای اون .. در نتیجه میتونید چند تا psd هم طراحی کنید ..

معمول ترین روش طراحی یک قالب و کدنویسی به صورت واکنش گرا توسط فریمورکهای بوت استرپ و یا مدیاکوئری css و جاوا هست ...

ممنون از پاسخ کامل شما.

اگه امکان داره این سوال رو هم پاسخ بدید.

در نظر بگیرید ک من برای دو اسکرین متفاوت مانند دسکتاپ و تبلت طرح پی اس دی زدم. در طرح psd دسکتاپ ، نام یک لایه رو service-icon گذاشتم، و همین لایه را در طرح psd تبلت service-icon t قرار دادم...

در این حالت میشه برای دو طرح مختلف استایل داد ک تداخلی هم وجود نداشته باشه.

آیا راهی وجود داره ک بشه فقط یک لایه را با یک نام مثلا service-icon در چند حالت مختلف استایل دهی کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...