رفتن به مطلب

مشکل در آپدیت جدید وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وردپرس لوکال هاستم رو آپدیت کردم حالا مشکلی که داره اینه که وقتی پست میزارم میخوام باز کنمشون لینک ها اینطوری میشه :

http://www.localhost.com:81/wp/?products=%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84

بعد باز نمیشه پست :| و مینویسه :

Server not found

Firefox can't find the server at www.localhost.com.

Check the address for typing errors such as ww.example.com instead of www.example.com

If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.

If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام

من وردپرس لوکال هاستم رو آپدیت کردم حالا مشکلی که داره اینه که وقتی پست میزارم میخوام باز کنمشون لینک ها اینطوری میشه :

http://www.localhost...oducts=تست-جدول

بعد باز نمیشه پست :| و مینویسه :

Server not found

Firefox can't find the server at www.localhost.com.

Check the address for typing errors such as ww.example.com instead of www.example.com

If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

مشکل از چیه؟

سلام، شما وردپرس رو آپدیت کردید!

چک کنید اطلاعات دیتابیس خودتون رو در فایل wp-config.php

همچنین نام پوشه وردپرس رو با نامی که در آدرس قرار میدید بررسی کنید! نام پوشه وردپرس شما باید بعد از لوکال هاست قرار بگیره. localhost/wordpress و یا هر چیز دیگه مثلا : localhost/local این بستگی به نام پوشه وردپرس شما داره

لینک به ارسال

سلام، شما وردپرس رو آپدیت کردید!

چک کنید اطلاعات دیتابیس خودتون رو در فایل wp-config.php

همچنین نام پوشه وردپرس رو با نامی که در آدرس قرار میدید بررسی کنید! نام پوشه وردپرس شما باید بعد از لوکال هاست قرار بگیره. localhost/wordpress و یا هر چیز دیگه مثلا : localhost/local این بستگی به نام پوشه وردپرس شما داره

نه اینا همه اوکی هستن

حتی پست های قدیمی رو که میخوام باز کنم اوکی هست

اما پست هایی که بعد از آپدیت کردن وردپرس میخوام باز کنم رو میاد یه www اول localhost میزاره و یه .com بعدش

لینک به ارسال

فایل htaccess توی پکیج وردپرس هستش حالا اگه تو فایلهای شما نیست قاعدتا درست به روز رسانی نکردید آخرین نسخه وردپرس رو دانلود و آن زیپ کنید تو محل لوکالش

لینک به ارسال

فایل htaccess توی پکیج وردپرس هستش حالا اگه تو فایلهای شما نیست قاعدتا درست به روز رسانی نکردید آخرین نسخه وردپرس رو دانلود و آن زیپ کنید تو محل لوکالش

من از خوده وردپرس آپدیت کردم

لینک به ارسال

من از خوده وردپرس آپدیت کردم

آقای فخار گفتند که چنان چه وردپرس شما فایل مذکور رو نداره میتونه به دلیل نصب ناقص وردپرس باشه. وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید

لینک به ارسال

آقای فخار گفتند که چنان چه وردپرس شما فایل مذکور رو نداره میتونه به دلیل نصب ناقص وردپرس باشه. وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید

خب دستی آپدیت کنم همه چی سر جاش میمونه؟؟

یه وقت پست ها و پلاگین هام و سایر تنظیمات عوض یا پاک نشه

لینک به ارسال

شما دوتا پوشه داخل wp-content دارید به نام themes و plugins این دو پوشه رو از وردپرس فعلی جایی نگه داری کنید و بعد از بروزرسانی دستی، این دو پوشه را جایگزین کنید

لینک به ارسال

شما دوتا پوشه داخل wp-content دارید به نام themes و plugins این دو پوشه رو از وردپرس فعلی جایی نگه داری کنید و بعد از بروزرسانی دستی، این دو پوشه را جایگزین کنید

خب تنظیمات پلاگین ها از بین میره؟

مثلا من افزونه اسلایدر و فرم تماس دارم که توش کلی فرم ساختم اینجوری که همش میپره

لینک به ارسال

این مشکلات شما مورد بحث نیست...

مشکل شما با نمایش پست ها و عدم وجود فایل htacces با بروزرسانی دستی میتونه حل شه.

حذف تنظیمات و غیره رو میشه با یک فایل برون ریز حل کرد. برخی افزونه ها امکان برون ریزی اطلاعات رو دارن خود وردپرس هم ک این امکان رو برای تقریبا تمامی اطلاعات داره

لینک به ارسال

بله می مونه

لینک به ارسال

از این آموزش راحت تر و کاملتر سراغ ندارم

آخرین نسخه وردپرس رو دانلود و آن زیپ کنید تو محل لوکالش
لینک به ارسال

سلام

من وردپرس رو به ورژن پایین تر برگردوندم بعد حالا باز پست میزارم همون مشکل هست :((

چی باید بکنم؟

مشکل از آپدیت وردس نیست

چون نمی شه که نسخه وردپرس رو که چند میلیون کاربر داره یه مشکل فقط با سیستم شما توش داشته باشه

اگر توی پیشخوان تنظیمات - همگانی نشانی سایت رو با www وارد نکرده باشید قطعا افزونه ای یا اسکریپتی رو تنسب کردید که این مشکل رو داره به وجود می آره

لینک به ارسال

مشکل از آپدیت وردس نیست

چون نمی شه که نسخه وردپرس رو که چند میلیون کاربر داره یه مشکل فقط با سیستم شما توش داشته باشه

اگر توی پیشخوان تنظیمات - همگانی نشانی سایت رو با www وارد نکرده باشید قطعا افزونه ای یا اسکریپتی رو تنسب کردید که این مشکل رو داره به وجود می آره

آخه برای پست های جدیدی که نوشتم این اتفاق می افته فقط

لینک به ارسال

الان یه سری پلاگین ها رو پاک کردم بعد حالا پست رو که میزنم باز بشه یه لحظه باز میشه بعد ارور زیر رو میده :

The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.

لینک به ارسال

اگه فیلتر شکن فعال دارید غیر فعالش کنید

و کلا مشکل شما به وردپرس مربوط نمی شه ممکنه مشکل وی پی ان و پروکسی باشه یا مشکل ویروس و ویندوز یا ده ها دلیل دیگه اما مربوط به وردپرس نیستش اگر مشکل پروکسی و فیلتر شکن نبود باید برید تو یک انجمن مربوط به ویندوز یا مربوط به نرم افزار سرور لوکالتون تایپیک بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...