رفتن به مطلب

دانلود محصول درووکامرس فقط در حالت محدودیت دانلود بالای یک بار

chem

پست های پیشنهاد شده

برای محصولات ووکامرس اگر محدودیت دانلود یک بار تعریف کنم اصلا کاربر نمیتونه فایل رو دانلود کنه ولی اگر محدودیت دانلود بیش از یک بار تعریف کنم فایل قابل دانلود هست منتهی اگر من محدودیت رو 5 بار بزارم به محض اینکه کاربر لینک رو دانلود کرد سریع اون 4 بار باقیمانده صفر میشه! ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از ووکامرس هست یا از هاست؟

سوال دوم اینه اگر محدودیت دانلود را برداریم اون لینک در هر جا قابل استفاده هست؟یا اینکه خیر فقط برای اون کاربر نامحدود قابل دریافت هست؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

در مورد سوال اول: با قالب پیش‌فرض ووکامرس (storefront) امتحان کنید؛ ببینید اگه با خود مرورگر هم فایل دانلود بشه باز همین اتفاق می‌یفته یا نه؛

سوال دوم: می‌تونید در قسمت ووکامرس > تنظمیات > محصولات > محصولات دانلودی > گزینه اول رو تیک بزنید (دانلودها نیازمند ورود هستند)

در این حالت اگه شخص فایل رو هرجا هم قرار بده، برای دانلود حتما باید وارد حساب کاربری بشه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

من هم همین مشکل را دارم و از قالب virtue استفاده میکنم فانکشن این کم کردن از تعداد تعیین شده برای دانلود کجاست که چک کنم ببینم مشکلی ندارد

با تشکر

مشکل با idm هست (البته با نرم افزارهای دانلود دیگر چک نکردم) با خود مرورگر مشکلی پیش نمیاد و درست عمل میکند

آیا راهی برای این مورد نیست چون بسیاری از کاربران از idm استفاده میکنند؟

با تشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mojtabaie گفته است :

مشکل با idm هست (البته با نرم افزارهای دانلود دیگر چک نکردم) با خود مرورگر مشکلی پیش نمیاد و درست عمل میکند

idm برای دانلود فایل چند کانکشن ایجاد میکنه . به همین دلیل تعداد کانکشن ها محدوده و فایل دیگه در دسترس نیست . بهتره مدودیت زمانی بگذارید تا لینک چند روز فعال باشه و بعد از دسترس خارج بشه .

لینک به ارسال
در در 1/20/2016 at 14:19، مهندس فا گفته است :

idm برای دانلود فایل چند کانکشن ایجاد میکنه . به همین دلیل تعداد کانکشن ها محدوده و فایل دیگه در دسترس نیست . بهتره مدودیت زمانی بگذارید تا لینک چند روز فعال باشه و بعد از دسترس خارج بشه .

یعنی به جای محدودیت تعداد محدویت زمان بزارم .این طور مشکلی پیش نمیاد؟ به نظرتون محدودیت زمان ایده آل چقدر باشه خوبه؟

لینک به ارسال

نه مشکل خاصی پیش نمیاد . بعد از اون تایم لینک منقضی میشه . زمان هم بسته به حجم لینک متغیره . اگر در حد چند مگابایته فکر میکنم کمتر از یک هفته کافی باشه . اما اگر چند گیگه باید زمان بییشتری در حد چند هفته رو برای دانلود در اختیاز کاربر بزارید

لینک به ارسال

درود ، 

در تکمیل فرمایشات دوستان ، اگر لینک هم به اشتراک گذاشته شود جای نگرانی نیست ، زیرا لینک مستقیم نمی باشد و لینک غیرمستقیم (لینک موقت) است.

بهترین روش هم همین محدودیت زمانی می باشد.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان به نظر شما محدودیت زمانی در دانلود محصولات قابل دانلود بهتره یا محدودیت دفعات.؟ حداکثر حجم فایل های اپلودی 200 مگابایت می باشد.

هر کدام چه مزیت یا معایبی دارند؟

دوم اینکه اگر دانلود ها نیازمند به ورود باشند ایا اگر شخصی لینک در اختیار دیگری قرار دهد میتونه دانلود کنه؟

با تشکر از همگی

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 6/2/2017 at 16:46، chem گفته است :

دوستان به نظر شما محدودیت زمانی در دانلود محصولات قابل دانلود بهتره یا محدودیت دفعات.؟ حداکثر حجم فایل های اپلودی 200 مگابایت می باشد.

هر کدام چه مزیت یا معایبی دارند؟

دوم اینکه اگر دانلود ها نیازمند به ورود باشند ایا اگر شخصی لینک در اختیار دیگری قرار دهد میتونه دانلود کنه؟

با تشکر از همگی

دوستان و اساتید ممنون میشم در این مورد تجربیات و نظرات خودشون رو بیان کنند

لینک به ارسال

من برنامه Slylinks  رو از کدکاین خریدم و استفاده می کنم همه جوره میشه تنظیمش کرد هم زمانی هم تعداد دفعات هم میشه لینکو کوتاه کرد هم میشه تنظیم کرد هرچند وقت لینکو عوض کنه، ایمیل هم که فرستاده میشه لینک ها مخفی میمونن همچنان

بطور کلی در همه حالات لینک مستقیم فایلو به کاربر نمیده، لنگه نداره این افزونه واقعا میرزه به خریدش

ویرایش شده توسط فال
لینک به ارسال

من برنامه Slylinks  رو از کدکاین خریدم و استفاده می کنم همه جوره میشه تنظیمش کرد هم زمانی هم تعداد دفعات هم میشه لینکو کوتاه کرد هم میشه تنظیم کرد هرچند وقت لینکو عوض کنه، ایمیل هم که فرستاده میشه لینک ها مخفی میمونن همچنان

بطور کلی در همه حالات لینک مستقیم فایلو به کاربر نمیده، لنگه نداره این افزونه واقعا میرزه به خریدش

افزونه هست؟

لینکش رو میزارید؟

میشه بیشتر درباره اون توضیح بدین؟

شما از ووکامرس استفاده میکنید؟

فایل هاتون کجا آپلود میکنید؟هاست دانلود یا ...

سرعت دانلود فایل ها کاهش پیدا نمیکنه در این برنامه

اگه میشه چند تا عکس از محیط اون بزارید

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

برنامه رو خریداری بفرمایید

هر کاری بخواید می تونه انجام بده

از هاست از آدرس خارجی هر جا بخوای دانلود رو بر عهده می گیره

فروشنده گفت با انجینیکس هماهنگه ولی فکر کنم آپاچی کار می کنه 

من به شما میگم لنگه نداره این برنامه 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، فال گفته است :

سلام

برنامه رو خریداری بفرمایید

هر کاری بخواید می تونه انجام بده

از هاست از آدرس خارجی هر جا بخوای دانلود رو بر عهده می گیره

فروشنده گفت با انجینیکس هماهنگه ولی فکر کنم آپاچی کار می کنه 

من به شما میگم لنگه نداره این برنامه 

میشه حالا که شما برنامه رو خریدید چند تا اسکرین شات از محیط کاربری اون بزارید اینجا ببینم چطوریه 

و یه کم مراحل کار با اون ...

سپاس

لینک به ارسال

220.thumb.jpg.fb0648416abe5ae234b4b3fdeec5add6.jpg
05.thumb.jpg.10f3b39849926a1a1f6538a8502318ac.jpg
01.thumb.jpg.613eca3031d28354fd46188a8f96f0d0.jpg

سپاس
موقع ارسال پست در ووکامرس چطور لینک رو از این افزونه وارد میکنید؟
اگه میشه یه لینک از هاست دانلود ،حالا هر هاستی بزارید و بعد لینک خروجی رو برام پی وی کنید بینم چطوره
با تشکر
لینک به ارسال

سلام

به افزونه لینک خارجی میدید یا فایلو آپلود می کنید، در هردو حالت خودش لینک جدید می سازه اون لینکو میدید ووکامرس ، البته شورتکاتم داره توو ویرایشگر که برای ووکامرس بکار نمیاد فکر کنم

نگران نباشید این افزونه لینکو عوض می کنه، اگر هم تنظیم کنید میتونه هر چند دقیقه یا بعد از هر بار دانلود اینکارو بکنه

لینک کوتاه هم میسازه که من از همون استفاده می کنم برای ووکامرس

هیچ برنامه ای به اندازه این برنامه منعطف نیست

لینک به ارسال
در در 8/24/2017 at 20:39، فال گفته است :

سلام

به افزونه لینک خارجی میدید یا فایلو آپلود می کنید، در هردو حالت خودش لینک جدید می سازه اون لینکو میدید ووکامرس ، البته شورتکاتم داره توو ویرایشگر که برای ووکامرس بکار نمیاد فکر کنم

نگران نباشید این افزونه لینکو عوض می کنه، اگر هم تنظیم کنید میتونه هر چند دقیقه یا بعد از هر بار دانلود اینکارو بکنه

لینک کوتاه هم میسازه که من از همون استفاده می کنم برای ووکامرس

هیچ برنامه ای به اندازه این برنامه منعطف نیست

شما لطف می کنید یه لینک از هاست دانلود حالا هر سایتی به افزونه بدید بعدش لینکی که افزونه بهتون میده رو در ووکامرس وارد کنید بعد ببینید که اون لینک در IDM نشون داده میشه موقع دانلود و همین طور قابلیت Resume داره یا خیر؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...