رفتن به مطلب

درخواست افزونه - پرش اسکرول موس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید :

جطور میتونم و قتی که با موس میخوام بسمت پایین و یا بالا صفحه حرکت کنم ، جالت پرش به صفجات بدم . برای بهتر بیان کردن منظور لطفا این سایت را ببینید . شبیه این:

http://demo.select-themes.com/bodega26/

ممنون

لینک به ارسال

این قابلیت اسکرو موس نیست که داداش به این نوع طراحی میگم طراحی Parallax باید با css یا JQuery نوشته بشه خودت باید قالب رو طراحی کنی

میتونی از قالب های آماده وردپرس که Parallax هستند استفاده کنی

ولی اگه قالبتو داری و آمادش کردی و نمیتونی تغییرش بدی پیشنهاد میدم اون صفحه رو یه صفحه استاتیک خود بساز اگه frontend کار بعد لینک بده بش

لینک به ارسال

این قابلیت اسکرو موس نیست که داداش به این نوع طراحی میگم طراحی Parallax باید با css یا JQuery نوشته بشه خودت باید قالب رو طراحی کنی

میتونی از قالب های آماده وردپرس که Parallax هستند استفاده کنی

ولی اگه قالبتو داری و آمادش کردی و نمیتونی تغییرش بدی پیشنهاد میدم اون صفحه رو یه صفحه استاتیک خود بساز اگه frontend کار بعد لینک بده بش

ممنون از توجه شما

اما ظاهرا منظور منو نگرفتی!اصلا ربطی به خصوصیت پارالکس نداره! من دنبال کد و یا افزونه ای هستم که بشه اسکرول موس رو به دلخواه تنظیم کنه. یعنی در پوسته های تک صفحه ای با اسکرول کردن موس توسط چرخک روی موس، صفحه بصورت پرشی و با توجه به id های تعریف شده در منو ها و پیج اصلی ، جابجا بشه - مثل نمونه- یعنی و قتی با موس اسکرول میکنی ، بلافاصله اسکرول بره روی آی دی ها ی صفحه- نه بصورت نرم بلکه بصورت پرشی

لینک به ارسال

درود دوست عزیز. من افزونه رو برات نوشتم و پیوست کردم خیلی ابتدایی هست ولی فکر کنم همونی هست که می خواهی. فقط باید ساختار قالب هم مناسب اون باشه مثلا یک چیزی مثل کد زیر:

<div id="fullpage">
<div class="section " id="section0">
<p>Create Scrolling Websites</p>
</div>
<div class="section" id="section1">
<p>Now only vertical scrolling but.</p>
</div>
<div class="section" id="section2">
<p>HTML markup example to define 3 sections.</p>
</div>
</div>

امیدوارم استفاده داشته باشه برات.

nari-fullpage-scroll.zip

لینک به ارسال

خیلی لطف کردین . سپاس . اما با نصب پلاگین و تست روی قالب های مختلف نتیجه ای حاصل نشد! میشه یه قالب که با این افزونه هماهنگه معرفی کنید / ممنون و سپاس مجدد.

لینک به ارسال

درود دوست عزیز

این افزونه وردپرس را بر اساس پلاگین jQuery زیر طراحی کردم در واقع کار خاصی هم نمی کنه فقط فایل های js را لود میکنه ولی شاید اگه به لینک زیر یک نگاهی بندازید بد نباشه....

http://alvarotrigo.com/fullPage/

اگه ممکن هست قالب خودتون رو ارسال کنید شاید فقط با یک تغییر خصیصه id همه چیز اوکی شد. ولی اگه خواستید با کمی صبر براتون اسکلت قالب رو میفرستم.... و شما قالب رو همراه افزونه فعال کنید.

ویرایش شده توسط Shakhi
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ممنون از لطف شما دوست عزیز. من ترجیحا میخوام از پوسته آوادا استفاده کنم . البته ورژن اورجینال . در صورتی که لازم است میتونم براتون آپ کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...