رفتن به مطلب

ارور headers already sent

پست های پیشنهاد شده

داشتم افزونه comment rating رو فعال مي كردم كه اين پيام اومد ولي منظورشو متوجه نشدم !!!

"افزونه هنگام فعال شدن٬ 29 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید."

لینک به ارسال

عنوان تاپیک نامربوط هست

در مورد اندکدینگ فایلها هست قبلا در موردش بحث شده

افزونه های وردپرس باید UTF8ذخیره شن اما نه UFT8 ساده،uft-8 without BOM .

هم‌نام بودن توابع افزونه با دیگر افزونه‌ها، هم گاهی اوقات این خطا رو صادر می‌کنه ( نقل قول از اقا مصطفی )

لینک به ارسال

يعني اون كسي كه همچين افزونه اي رو نوشته و واسش سايت هم زده ، بلد نبوده فايل رو چطوري سيو كنه ؟!!!

لینک به ارسال

این حرفتون یه کمی بو داره .

اگر مشکل از encoding باشه احتمالاً کسی که برنامه نویسیش کرده display error اش off بوده که اینو ندیده . (یکیش خود من توی افزونه download mirror counter ;) )

مشکلات دیگه هم معمولاً از رده خارج شدن بعضی توابع هست که باعث میشه پی اچ پی خطا بده و خود خطا یک متن هست که به بافر ارسال میشه ...

مشکلات دیگه ام استفاده از توابع هم نام هست و ...

خلاصه نمیشه یک دلیل ثابت براش پیدا کرد .

اما خداوند چشم داده ، عقل داده باید ارروی که میده بخونید و اون قسمت رو بررسی کنید . (خوبه حتی شماره خط فایلی که مشکل داره رو میگه خودش :P )

لینک به ارسال

من كه فك نمي كنم منظور از جمله "29 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد"

اين باشه كه خط 29 ام افزونه مشكل داشته باشه حداقل تا جايي كه با ادبيات فارسي آشنام ايطوري نيس !!!

افزونه سالمه و الان هم كار ميكنه ! من فقط ميخاستم بدونم اين ارور به چه دليل ظاهر ميشه (چون قبلا مثلش رو ديده بودم )

به هر حال افزونه هم قديمي بود و من هم عطايش را به لقايش بخشيدم !

لینک به ارسال

این خطا بعضا به علت مشکلات برنامه نویسی یا تداخل در کدهای افزونه با افزونه یا کدهای دیگه هم تولید میشه.

مثلا یک تابع درست کار نمیکنه و باعث بروز خطا میشه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان من هم این مشکل رو دارم

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mohandes/domains/mohandesyar.com/public_html/wp-content/themes/mohandesyar/functions.php:1) in /home/mohandes/domains/mohandesyar.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

اما مشکل از افزونه ها نیست . چون پشه افزونه ها رو هم تغییر نام دادم و مشکل حل نشد .

توب وب انگلیسی سرچ کردم گفتند که تیو فایل function.php خط خالی ابتدا یا انتها رو پاک کنم . این کار هم برای من جواب نداد .

لینک به ارسال

مشکل رو پیدا کردم . نکته بالا تقریباً درست بود .

دوستان فایل مزبور رو نباید در سیستم خودمون ویرایش کنیم . چون نه با notepad نه با WD نمیشه مشکلش رو فهمید .

من فایل رو روی هاست ار طریق کنترل پنل ویرایش کردم و متوجه شدم عبارت "" قبل از کد پی اچ پی هست . جالب بود . این عبارت در داخل dream weaver iهم دیده نمیشد .

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...
در در ۱۳۹۱/۹/۲ در 23:58، arman100000 گفته است :

من كه فك نمي كنم منظور از جمله "29 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد"

اين باشه كه خط 29 ام افزونه مشكل داشته باشه حداقل تا جايي كه با ادبيات فارسي آشنام ايطوري نيس !!!

افزونه سالمه و الان هم كار ميكنه ! من فقط ميخاستم بدونم اين ارور به چه دليل ظاهر ميشه (چون قبلا مثلش رو ديده بودم )

به هر حال افزونه هم قديمي بود و من هم عطايش را به لقايش بخشيدم !

ارور Headers already sent در php زمانی به وجود میاد که از یه صفحه ای با تابع

header() 

اومده باشی به صفحه ی دیگر و در صفحه ی دیگر بدون اینکه هیچگونه output ای داشته باشی دوباره header کرده باشی به صفحه قبلی .

برای حل این مشکل ، ساده ترین روش اینه که یه اکو قبل از تابع header بزاری حتی اگه شده یه کاراکتر خالی

echo (" ");
    header("Location: payment.php");

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...