رفتن به مطلب

دسته ای خاص برای اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک سایت خبری دارم که میخوام برای اسلایدشو این سایت یک دسته خاص را قرار بدم که مدیر سایت بتونه یکسری اخبار های درجه اول را حالا دیگه به تصمصیم خودش انتخاب کنه ومنتشر کنه منظورم اینکه این اسلایدر مستقل از بخش مطالب سایت باشه وعناوین خاص خودشو رو انتشار بده بعد با انتشار هر خبر نوع دسته هم را انتخاب کنه و با کلیک بر روی هر خبر بخش به بخش ادامه مطلب بره.خواهشن اگه کسی میتونه ممنون میشم راهنماییم کنه در جهت داینامیک کردنش در ورد پرس.

لینک به ارسال

<?php
$portfolio = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'cat' =>'آی دی دسته بندی مورد نظر',
'posts_per_page' =>'تعداد مطالب ',
'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1
));
if($portfolio->have_posts()) :
while($portfolio->have_posts()) : $portfolio->the_post();?>
کد اسلایدر
<?php endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>

لینک به ارسال

دوستان من یک کوئری نوشتم که برای اسلایدشو ام که بیاد از دیتابیس به ترتیب 5اسلاید از جدید به قدیم را برام بخونه .خب حالا من در قسمت وردپرس میخوام یک دسته ای خاص قرار بدم مثلا به نام اسلایدر که مدیر سایت بیاد عکس ومتن ها مربوط به خودش را بذاره وبعد این کوئری بیاد کارخودشو انجام بده.حالا سوال من اینه که ایا در داشبورد>>نوشته ها>>دسته ها از همین جا میتونم یک دسته ای خاص را تعریف کنم برای این کار ایا یا نه باید با کدنویسی در فایل فانکشن یک دسته خاص را برای این کار در ورد پرس به وجود بیارم.خواهش راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

یعنی اینکه مطلب هایی که برای این دسته اسلایدر اختصاص میدم منتشر نشه فقط داخل دیتابیس ذخیره بشه .....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...