رفتن به مطلب

افزونه امارگیر سبک و دقیق

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من احساس میکنم افزونه آمار وردپرس که توسط یه ایرانی و یه خارجی ساخته شده کلا چرت میگه الان به امار زیر دقت کنید! من بهترین سایت ایران هم ببرم 52 صفحه از اون سایت رو نگاه نمیکنم در ضمن دیشب ساعت 3 تا حالا فقط یه بازدیدکننده؟ هیچوقت اینطوری نیستش سایت من.

http://8pic.ir/images/r10c5thd1p9hl66n9agm.jpg

لینک به ارسال

ببینید قید افزونه را بزنید، الخصوص این افزونه آماره. آمارش 100% اشتباه است(البته فکر نکنم این طور باشد چون یک نفر گفت احتمال دارد فرق ربات و انسان را نمی داند و نمی تواند تفکیک کند). بهتر است از سیستم های مثل Google Analytics و StatCounter یا histat استفاده کنید. آمارشون دقیق است.

لینک به ارسال

ببینید قید افزونه را بزنید، الخصوص این افزونه آماره. آمارش 100% اشتباه است(البته فکر نکنم این طور باشد چون یک نفر گفت احتمال دارد فرق ربات و انسان را نمی داند و نمی تواند تفکیک کند). بهتر است از سیستم های مثل Google Analytics و StatCounter یا histat استفاده کنید. آمارشون دقیق است.

منظورتون افزونه گوگل انالیز هستش؟ سایت رو کند نمیکنه؟ فقط رباط گوگل رو مینویسه یا کلی هستش؟ ممنون

لینک به ارسال

منظورتون افزونه گوگل انالیز هستش؟ سایت رو کند نمیکنه؟ فقط رباط گوگل رو مینویسه یا کلی هستش؟ ممنون

نیازی به افزونه آن نیست.در سایتش ثبت نام می کنید بعد یک کد به شما می دهد.این کد را در پایین سایت می گذارید.بعد هر وفت خواستید آمار را ببینید به سراغ خود سایت گوگل آنالیز بروید.الکی افزونه نصب نکنید که مصرف سایت را بالا ببره.

لینک به ارسال

نیازی به افزونه آن نیست.در سایتش ثبت نام می کنید بعد یک کد به شما می دهد.این کد را در پایین سایت می گذارید.بعد هر وفت خواستید آمار را ببینید به سراغ خود سایت گوگل آنالیز بروید.الکی افزونه نصب نکنید که مصرف سایت را بالا ببره.

اگه منظورت گوگل وب مستر هستش که دارم اون فایل رو هم داخل هاست گزاشتم ولی آمار رو کجا مینویسه؟

لینک به ارسال

درود

اموزش اضافه کردن گوگل انالیز به وردپرس

http://hamyarwp.com/%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

اگه منظورت گوگل وب مستر هستش که دارم اون فایل رو هم داخل هاست گزاشتم ولی آمار رو کجا مینویسه؟

گوگل وب مستر تمرکز روی بحث نتایج جست و جو سایت شما در گوگل است. ولی گوگل آنالیز آمار بازدید سایت شما را تحلیل میکنه. آموزش گوگل انالیز هم که در تاپیک قبلی ذکر شده است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...