رفتن به مطلب

چگونه سایت های بزرگ دارای قطعی ها کم هستند؟

پست های پیشنهاد شده

نمی دونم عنوانش درست است یا نه، سوال هم که تقریبا مشخص است. می خواستم بدانم چه جوری خبرگزاری های بزرگ مثل فارس یا خارجی مثل new york times یا بانک ها هیچ وقت قطع نمی شوند؟(یعنی من تا حالا قطعی مشاهده نکردم) این جور سایت ها مگر چند تا سرور دارن؟ البته خودم چیزهایی می دانم ولی فکر کنم ناقص است برای همین می خواهم ببینم نظر شما دوستان چیست؟

هزینه های سرور اینجور سایت تقریبا چه قدر در ماه است؟

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

ببینید اینجور سایت ها با توجه به بازدید بیش از 500 هزار نفر در روز طبیعتا سرورهای اختصاصی خیلی خیلی بزرگی دارند که فکر کنم هزینه ماهانه سرور هاشون حدود 2-5 تومن باشه و طبیعتا با این هزینه سرورهای خیلی عالی و کاملا اختصاصی براشون در نظر گرفته میشه و میشه گفت سرور هاشون سفارشی آماده میشه

لینک به ارسال

ببینید اینجور سایت ها با توجه به بازدید بیش از 500 هزار نفر در روز طبیعتا سرورهای اختصاصی خیلی خیلی بزرگی دارند که فکر کنم هزینه ماهانه سرور هاشون حدود 2-5 تومن باشه و طبیعتا با این هزینه سرورهای خیلی عالی و کاملا اختصاصی براشون در نظر گرفته میشه و میشه گفت سرور هاشون سفارشی آماده میشه

این قیمت 2 الی 5 میلیون تومان که میگید، منظورتان هزینه همان اینترنت است دیگه؟ چون باید این جور سایت سرور ها خریداری کنند تا اینکه اجاره بکنند

لینک به ارسال

این قیمت 2 الی 5 میلیون تومان که میگید، منظورتان هزینه همان اینترنت است دیگه؟ چون باید این جور سایت سرور ها خریداری کنند تا اینکه اجاره بکنند

نه عزیزم منظورم همون هزینه سروره هزینه اینترنت که با خودشونه ربطی نداره اصن.شما وقتی میخواید یه سایت راه اندازی کنید باید از شرکت های هاستینگ سرور و هاست خریداری کنید حالا یا به صورت ماهانه و یا به صورت سالانه باید هزینه سرور هارو پرداخت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...