رفتن به مطلب

راهنمایی برای آپلود فایل حجیم

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات لازم رو دارند راهنمایی کنند

من نیاز دارم که تعدادی فایل که بعضی از اونها بالای یک گیگ حجم دارند و در اینترنت بصورت فایل rar رمز دار با لینک مستقیم هم موجود است را برای استفاده مشتریان شرکت برای دانلود قرار بدم ، بنابراین تصمیم گرفتم یک هاست دانلود با حجم حدود 20 گیگ تهیه و نرم افزارها رو آپلود کنم

بررسی که کردم متوجه شدم میتونم فایلها رو هاست به هاست منتقل کنم توی هاست خودم و با سرعت خوبی هم امکان پذیر هست ولی مشکل اینجاست که نمیخوام با رمز سایتهای دیگه باز بشه

بنابراین یا باید راهی پیدا کنم که فایل رو داخل هاست از حالت فشرده rar خارج و دوباره فشرده کنم یا اینکه با سرعت کم و طی مدت زمان زیاد شخصا آپلود کنم

بنابراین لطفا راهنمایی کنید که از چه روشی باید استفاده کنم و اینکه سایتهای دانلود که هر روز فایلهای بزرگی رو برای دانلود قرار میدن چیکار میکنن

سپاسگذارم

لینک به ارسال

سایتای بزرگ از vps استفاده می کنن که طبیعتا واسه شما که فقط چندتا فایل دارین به درد نمی خوره

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...