رفتن به مطلب

استفاده از ای دی بجای استفاه از اسم صفحات درادرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من الان برای سایتم اسم صفحات را بعنوان ادرس در نظر گرفتم من اگر بخوام به هر صفحه یک ای دی بدم وبر اساس ای دی بازشون کنم چگونه میتونم این کار را انجام بدم و

بعد اسم صفحه باز شده بشه اسم مطلب مورد نظر.من با postnameهای ورد پرس اشنا نیستم ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

دوستان سلام من الان برای سایتم اسم صفحات را بعنوان ادرس در نظر گرفتم من اگر بخوام به هر صفحه یک ای دی بدم وبر اساس ای دی بازشون کنم چگونه میتونم این کار را انجام بدم و

بعد اسم صفحه باز شده بشه اسم مطلب مورد نظر.من با postnameهای ورد پرس اشنا نیستم ممنون میشم کمکم کنید.

متوجه منظورتون نشدم

بهتر توضیح بدید .

ادرس سایت هم فراموش نشه

لینک به ارسال

در حال حاضر من انلاین نیست پیج های سایتم.این عکس ار ببینید قسمت ادرس چگونه استlknp_adress.jpg

من در حال طراحی یک سایت خبری هستم میخوام بعدا در ادرس دهی دچار مشکل نشم بجای استفاده از اسم مطالب برای ادرس از یک ای دی ادرس رابگیره یعنی اینکه امکانش هست به هرصفحه یک ای دی بدم بر اساس ای دی کار کنه وبعد اسم مطلب صفحه در ادرس قرار بگیرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...