رفتن به مطلب

نمایش و اعلان پیام دریافتی به کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام وردپرسی های عزیز.

من تو سایتم تو قسمت هدر بخشی رو دارم که مشخصان کاربر عضو وارد شده رو نمایش میده. دنبال افزونه ای میگردم که بتونم به کاربر پیام بدم و تو اون قسمت تو هدر کنار مشخصاتش بهش نشون بده که چند پیام داره. یجورایی مثل notification فیسبوک. اگه افزونه ای هست که اینکارو انجام بده و یا چند افزونه جدا در کنار هم ممنون میشم بهم معرفی کنید..

لینک به ارسال

سلام

افزونه ای که من در موردش توضیح میدم Private Messages For WordPress هست.

افزونه رو نصب کنید.

کدهای زیر رو در جایی که می خواید بزارید:

<div class="msg">
<p>
<?php
$num_pm = $wpdb->get_var( 'SELECT COUNT(*) FROM ' . $wpdb->prefix . 'pm WHERE `recipient` = "' . $current_user->user_login . '" AND `deleted` != "2"' );
$num_unread = $wpdb->get_var( 'SELECT COUNT(*) FROM ' . $wpdb->prefix . 'pm WHERE `recipient` = "' . $current_user->user_login . '" AND `read` = 0 AND `deleted` != "2"' );
if ( empty( $num_pm ) )
{
$num_pm = 0;
}
if ( empty( $num_unread ) )
{
$num_unread = 0;
}
echo 'شما '.$num_pm.' پیام خصوصی دارید ('.$num_unread.' خوانده نشده). - <a href="' . admin_url('admin.php?page=rwpm_inbox') . '">رفتن به صندوق دریافت</a>';
?>
</p>
</div>

لینک به ارسال

سلام

افزونه ای که من در موردش توضیح میدم Private Messages For WordPress هست.

افزونه رو نصب کنید.

کدهای زیر رو در جایی که می خواید بزارید:

<div class="msg">
<p>
<?php
$num_pm = $wpdb->get_var( 'SELECT COUNT(*) FROM ' . $wpdb->prefix . 'pm WHERE `recipient` = "' . $current_user->user_login . '" AND `deleted` != "2"' );
$num_unread = $wpdb->get_var( 'SELECT COUNT(*) FROM ' . $wpdb->prefix . 'pm WHERE `recipient` = "' . $current_user->user_login . '" AND `read` = 0 AND `deleted` != "2"' );
if ( empty( $num_pm ) )
{
$num_pm = 0;
}
if ( empty( $num_unread ) )
{
$num_unread = 0;
}
echo 'شما '.$num_pm.' پیام خصوصی دارید ('.$num_unread.' خوانده نشده). - <a href="' . admin_url('admin.php?page=rwpm_inbox') . '">رفتن به صندوق دریافت</a>';
?>
</p>
</div>

ممنونم دوست عزیز.. افزونه رو نصب کردم. کد رو هم استفاده کرده. بخوبی نشون میده کاربر چند پیام داره.

فقط یه مشکل وجود داره. اینکه وقتی روی لینک رفتن به صندوق دریافت کلیک میکنم به صفحه ای نمیره که پیام نمایش داده بشه. به صفحه my accont ووکامرسم میره.

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز.. افزونه رو نصب کردم. کد رو هم استفاده کرده. بخوبی نشون میده کاربر چند پیام داره.

فقط یه مشکل وجود داره. اینکه وقتی روی لینک رفتن به صندوق دریافت کلیک میکنم به صفحه ای نمیره که پیام نمایش داده بشه. به صفحه my accont ووکامرسم میره.

کاربر دسترسی به پیشخوان داره؟

به جای:

' . admin_url('admin.php?page=rwpm_inbox') . '

اینو بزارید و تست کنید:

http://site.ir/wp-admin/admin.php?page=rwpm_inbox

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...