رفتن به مطلب

مشکل فونت ها در انتقال از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من سایتی که طراحی کردم رو از لوکال به هاست منتقل کردم این سایت آموزش های انتقال این سایت و این سایت رو هم تا انتها خواندم و عمل کردم.

اما همانطور که می بینید فونت ها در سایت درست نمایش داده نمی شود.

در ضمن باید بگویم که قسمت آخر هر دو آموزش یک کدی به این شکل بود که در SQL نوشتم ولی SQL این کد رو قبول نکرد.

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE(post_content, 'localhost/sitenameInLocal/', 'www.yourlivesite.com/');

به نظر دوستان چکار باید بکنم تا سایت بدون مشکل فونت نمایش داده بشه.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز آموزشی که شما لینک دادین مربوط به انتقال سایت از لوکال به هاست میشه چه ارتباطی داره به بد نشون دادن فونت های سایتتون؟

متاسفانه سایتتون واسه من باز نشد، در واقع خیلی معطل کرد بستمش :rolleyes:

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز GMan . بنده خواستم به دوستان بگم که با توجه به مطالب سایت آموزشی مطالب رو به هاست انتقال دادم و مشکل فونت ها نیز در انجام این قرآیند بوجود آمده. بخاطر همین نام دو سایت آموزشی رو آوردم.

باید بگم که وقتی مطالب رو در یه پوشه دیگر در لوکال منتقل می کنم فونت ها و همه چیز درست هستند اما وقتی روی هاست انجام میشه فونت ها درست نمایش داده نمیشه.

در قسمت کدی که باید به SQL وارد می کردم

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE(post_content, 'localhost/sitenameInLocal/', 'www.yourlivesite.com/');

رو هم درست کردم و نوشتم و SQL قبول کرد. اما باز هم فونت ها درست نمایش داده نمیشه.

از دوستان ممنون میشم راهنمایی بکنند.

با تشکر

ویرایش شده توسط farhad6169
لینک به ارسال

شما روی لوکال پست هم دارین یا فقط قالب و افزونه هست؟؟

چون انتقال اطلاعات دیتابیس که گفته شده هدف اصلیش انتقال پست های سایته

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...