رفتن به مطلب

در خواست راهنمای در مورد نمایش عکس پست در قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم

1: من می خوام اولین عکس که در پست قرار میدم (عکس توی وردپرس آپلود نشده لینک عکس از جای دیگه وارد میشه) می خوام این عکس توی صفحه اصلی در وست پست قرار بگیره (بجز اینکه توی قسمت الیمنت پست سنتر قرار میدیم )

2: می خوام توی قسمت آخرین مطالب یک دسته خاص که همراه با عکس اون پست به نمایش در میاد لینک اون عکس مطالب خاص همین عکسی باشه که با لینک وارد پست شده

لینک به ارسال
1: من می خوام اولین عکس که در پست قرار میدم (عکس توی وردپرس آپلود نشده لینک عکس از جای دیگه وارد میشه) می خوام این عکس توی صفحه اصلی در وست پست قرار بگیره (بجز اینکه توی قسمت الیمنت پست سنتر قرار میدیم )

با استایل از خاصیت زیر استفاده کنید:

img:first-child

2: می خوام توی قسمت آخرین مطالب یک دسته خاص که همراه با عکس اون پست به نمایش در میاد لینک اون عکس مطالب خاص همین عکسی باشه که با لینک وارد پست شده

میتونید از این آموزش استفاده کنید.

لینک به ارسال

آقا مرتضی در مورد این متوجه نشدم img:first-child چطوری باید داخل قالبم قرار بدم

لینک به ارسال

مثلا توی یک div میخواید عکس رو بوردر بدید:

div img:first-child{
border: 1px solid red;
}

لینک به ارسال

المانی که توی استایل بخوام برای عکس استفاده کنم که سنتر قرار بگیره باید چی بزارم؟ اینارو گذاشتم نمیشه

div img:first-child{
float:midlle;
}

لینک به ارسال

در قسمت مطالب دسته خاص کد رو قرار میدم ولی سایز عکس رو چطور در قسمت مطالب دسته خاص کوچیک نشون بده به سایزی که مد نظرم هست

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه من وقتی زیر شاخه ایجاد میکنم و نوشته ای بهش اضافه میکنم توی سات وقتی روی شاخه اصلی کلیک میکنم موضوعات زیر شاخه هم نشون میده نباید اینطور باشه وقتی روی هر دسته کلیک میشه باید فقط پستهای مربوط به اون دسته به نمایش در بیاد

لینک به ارسال

در قسمت مطالب دسته خاص کد رو قرار میدم ولی سایز عکس رو چطور در قسمت مطالب دسته خاص کوچیک نشون بده به سایزی که مد نظرم هست

يك تصوير شاخص و سايز هاي مختلف

مشکل بعدی هم به این تاپیک مربوط نمیشه. در تاپیک جدید مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...