رفتن به مطلب

مشکل عجیب در قسمت دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان الان من مطلبی منتشر کردم تو سایتم به اسم عکس شیشه کشیدن آزادانه یک معتاد در مترو و داخل اون پست به یک کلمه لینک یه آدرس از سایت خودم رو دادم به اسم حضور بازیگر زن مشهور بین معتادان کارتن خواب حالا وردپرس دیوانه اومده تو اون لینک دومی خودش کامنت گزاشته . میدونم متوجه نشدین ولی توضیح دادنش تقریبا غیر ممکنه یه عکس هم گزاشتم امیدوارم کمک کنه دوستان وارد کار هم اگه میتونن دسترسی تیم ویور میدم یه نگاهی خودشون بندازن.

http://8pic.ir/images/tfh3ab5uq5f3o3xe72wz.jpg

لینک به ارسال

میدونم متوجه نشدین ولی توضیح دادنش تقریبا غیر ممکنه

دیگه در اون حدم نیست :D

شما برین به قسمنت تنظیمات - گفتگوها

گزینه پذیرفتن بازتاب رو غیرفعال کنین احتمالا مشکلتون حل بشه

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال

دیگه در اون حدم نیست :D

شما برین به قسمنت تنظیمات - گفتگوها

گزینه پذیرفتن بازتاب رو غیرفعال کنین احتمالا مشکلتون حل بشه

موفق باشیـــــد

والا من که همچین کلمه ای ندیدم.

لینک به ارسال

سلام

این یکی از ویژگی های وردپرسه، اگر لینک سایتتون در سایت های دیگه قرار بگیره وردپرس شما رو مطلع میکنه و براتوت پینگ ( بازتاب ) میفرسته و به همین خاطره که وقتی لینک خودتون رو در سایتتون گذاشتید براتون پینگ فرستاده، بعضی مواقع میتونه کاربردی باشه، ولی اگه به هر دلیلی میخواین غیر فعالش کنید :

به همون آدرسی که دوستمون جناب GMan گفتن برید ( تنظیمات » گفتگوها ) و گزینه زیر رو غیر فعال کنید.

اجازه دادن به دیگر سایت‌ها برای فرستادن بازتاب بر نوشته‌های تازه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...