رفتن به مطلب

نمایش مطلب بعد و قبل یک دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه من می خوام برای یک یا چند دسته خاص امکانی رو اضافه کنم که مطلب قبل و بعد اون دسته رو نشون بده مثلا من 2 دسته دارم اموزش فتوشاپ و دیگری اموزش فلش حالا می خوام اموزش فتوشاپ پست بعدی این دسته رو نشون بده البته نمی خوام برای هر دسته یه category-id.php درست کنم

نمونه اش هم این جا هست:

http://www.7learn.com/tutorials/ajax-series-part2-dom

انتهای مطلب نوشته جلسه بعدی و قبلی این رو میخوام

چه طوری میشه فهمید که الان صفحه ای رو که مشاهده می کنیم چه دسته ای هستش؟

ممنون

لینک به ارسال

<?php
if(in_category(1)) {
$next_post = get_next_post(1);
$previous_post = get_previous_post(1);
}
elseif(in_category(2)) {
$next_post = get_next_post(2);
$previous_post = get_previous_post(2);
}
if (!empty( $next_post )):
echo "<a href=\"".get_permalink($next_post->ID)."\">".$next_post->post_title." >></a>";
endif;
if (!empty( $previous_post )):
echo "<a href=\"".get_permalink($previous_post->ID)."\"><< ".$previous_post->post_title."</a>";
endif;
?>

لینک به ارسال

<?php
if(in_category(1)) {
$next_post = get_next_post(1);
$previous_post = get_previous_post(1);
}
elseif(in_category(2)) {
$next_post = get_next_post(2);
$previous_post = get_previous_post(2);
}
if (!empty( $next_post )):
echo "<a href=\"".get_permalink($next_post->ID)."\">".$next_post->post_title." >></a>";
endif;
if (!empty( $previous_post )):
echo "<a href=\"".get_permalink($previous_post->ID)."\"><< ".$previous_post->post_title."</a>";
endif;
?>

ممنون ولی دو تا مشکل دارم باهاش

اولی این که وقتی یک مطلب چند دسته براش انتخاب میشه به مشکل برمی خوره مثلا ما دسته فرهنگی با ای دی 5 مد نظرمون هست یک مطلب داریم که براش دسته سینمای ، فرهنگی و اخبار روز انتخاب کردیم در این مورد به اشتباه میوفته

سوال دومم در نظر بگیرید که ما دسته دوره ها رو با ای دی 1 داریم .

با زیر دسته های فتوشاپ با ای دی 2

و فلش با ای دی 3

و... داریم.

حال من می خوام بررسی کنه که اگر cat =1 شد بیاد و بررسی کنه که این مطلبی رو که ما در حال خوندنش هستیم چه زیر دسته ای هست و مطالب قبلی و بعدی اون رو نشون بدیم در روش شما باید دستی وارد می کردیم که در دسته های زیاد به مشکل برمی خوریم اگه خودکار باشه دیگه کاربر نیازی نداره برا هر دسته کد بزنه

ایا روشی هست؟

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

کاربر که قرار نیست کد بزنه طراح باید کد بزنه می شه آی دی رو از خود دسته بگیرید ولی معمولا با این دقت و درست در نمی آد یعنی وقتی یک مطلب سه یا چهار تا دسته بندی داره این لینک فقط برای دسته اولش ساخته می شه پس بهتره که خودتون دستی بسازیدش تا هم مصرف منابعتون الکی بالا نره و هم لینکها دقیق در بیان برای زیر دسته ها هم می تونید شرط رو تکرار کنید

if(in_category(1)) {
if(in_category(2)) {
}
}

که البته معمولا نیازی نداره و شما می تونید آی دی آخرین فرزند رو که منظورتونه وارد کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...