رفتن به مطلب

ایجاد دسته بندی مثل سایت های موزیک

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من دارم یه قالب موزیک طراحی میکنم که چهار تا دسته اصلی به اسم های Music , Video , Album , Artist داره میخام اسم هر خواننده زیر مجموعه همه اینا بشه تا بتونم بعدا تو هر دسته بندی بصورت جداگانه نمایششون بدم.مثلا وقتی از منو آلبوم یا موزیک یا ویدیو یا آرتیست و انتخاب کردم شادمهر تو همشون باشه.

و سوال بعدی اینکه چجوری میتونم یه آرشیو از اسامی خواننده ها ایجاد کنم به عنوان مثال تو دسته ای با نام A تموم خواننده هایی که اسمشون با A شروع میشه نمایش داده بشه.مثل بیشتر سایتای موزیک.

خواهش میکنم کمک کنید چند روزه درگیرم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من دارم یه قالب موزیک طراحی میکنم که چهار تا دسته اصلی به اسم های Music , Video , Album , Artist داره میخام اسم هر خواننده زیر مجموعه همه اینا بشه تا بتونم بعدا تو هر دسته بندی بصورت جداگانه نمایششون بدم.مثلا وقتی از منو آلبوم یا موزیک یا ویدیو یا آرتیست و انتخاب کردم شادمهر تو همشون باشه.

و سوال بعدی اینکه چجوری میتونم یه آرشیو از اسامی خواننده ها ایجاد کنم به عنوان مثال تو دسته ای با نام A تموم خواننده هایی که اسمشون با A شروع میشه نمایش داده بشه.مثل بیشتر سایتای موزیک.

خواهش میکنم کمک کنید چند روزه درگیرم

با تشکر

شما یک منوی dropdown میخوان با 4 آیتم که خاصیت باز شدن یا پایین افتادنی داره ؟

در مورد ساختن آرشیو اسامی خوب دستی میتونی اینکارو کنی

لینک به ارسال

ساختار کلی میتونه همچین چیزی باشه ، این کد تا یه جاهایی از کار رو انجام داده که باید تکمیل بشه و متاسفانه من خودم وقت نمیکنم ، امیدوارم به کارتون بیاد ، اگه تکمیلش کردید بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.

<?php
function get_category_by_letter($letter ){
$args=array(
'orderby' => 'name',
'order' => 'ASC',
'parent' => 1, // dasteye madar ra inja vared konid
'hide_empty' => 0);
$categories=get_categories($args);
foreach($categories as $category) {
$catname = $category->name;
$first_letter = mb_substr(strip_tags($catname), 0 , 1);
if( $first_letter != $letter ) continue;
else{
$cats[] = $category;
}
}

return $cats;
}
$alphabetes = array('آ','ا','ب','پ','ت','ث','ج','چ','ح','خ','د','ذ','ر','ز','ژ','س','ش','ص','ض','ط','ظ','ع','غ','ف','ق','ک','گ','ل','م','ن','و','ه','ی','0','1','2','3','4','5','6','7','8','9','A','B','C','D','E','F','G','H','I','J','K','L','M','N','O','P','Q','R','S','T','U','V','W','X','Y','Z');
foreach( $alphabetes as $letter ) {
var_dump( get_category_by_letter( $letter ) );
}

اگه کمک نیاز داشتید من در خدمتم

لینک به ارسال

بهتره ار پست تایپ استفاده کنید !

مدیریت مطالب راحت تره

ویرایش شده توسط دانیال
لینک به ارسال

ساختار کلی میتونه همچین چیزی باشه ، این کد تا یه جاهایی از کار رو انجام داده که باید تکمیل بشه و متاسفانه من خودم وقت نمیکنم ، امیدوارم به کارتون بیاد ، اگه تکمیلش کردید بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.

<?php
function get_category_by_letter($letter ){
$args=array(
'orderby' => 'name',
'order' => 'ASC',
'parent' => 1, // dasteye madar ra inja vared konid
'hide_empty' => 0);
$categories=get_categories($args);
foreach($categories as $category) {
$catname = $category->name;
$first_letter = mb_substr(strip_tags($catname), 0 , 1);
if( $first_letter != $letter ) continue;
else{
$cats[] = $category;
}
}

return $cats;
}
$alphabetes = array('آ','ا','ب','پ','ت','ث','ج','چ','ح','خ','د','ذ','ر','ز','ژ','س','ش','ص','ض','ط','ظ','ع','غ','ف','ق','ک','گ','ل','م','ن','و','ه','ی','0','1','2','3','4','5','6','7','8','9','A','B','C','D','E','F','G','H','I','J','K','L','M','N','O','P','Q','R','S','T','U','V','W','X','Y','Z');
foreach( $alphabetes as $letter ) {
var_dump( get_category_by_letter( $letter ) );
}

اگه کمک نیاز داشتید من در خدمتم

خیلی ممنون از راهنمایی تون مشکل من اینه که به جای دسته ها از یرچسب ها برای اسامی خواننده ها استفاده کردم.دسته ها کلا 4 تاست.حالا ممکته اینکارو بتونم روی برچسب ها پیاده کنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...